Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nkfddjkfdjdfiifs

Krostki zaraz po depilacji woskiem - normalne?

Polecane posty

Gość jhkuhjkuhjkio
Ale miałby już spokój z goleniem na dłuższy czas. To też plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkuhjkuhjkio
Oni też się upiększają w bólu. Mój żeby być dobrze zbudowanym przechodzi kilka razy w tygodniu naprawdę ciężkie treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Witaj, Jeśli była to Twoja pierwsza depilacja z użyciem wosku, czerwone krostki mogą być albo wynikiem złego przygotowania skóry, albo wystąpienia reakcji alergicznej. Trudno mi to ocenić. Prawdopodobnie podrażnienia znikną w ciągu kilku dni, ale żeby to przyspieszyć użyj kremu z domieszką pantenolu. Na przyszłość proponuję żebyś systematycznie robiła peeling miejsc, które depilujesz i codziennie nawilżała ciało. Dzięki temu poprawisz kondycję skóry i unikniesz ryzyka wrastania włosków. A zastanawiałaś się nad alternatywną opcją depilacji z użyciem depilatora? Pozwolę sobie wskazać Ci model dedykowany do obszarów bikini, który ma węższą końcówkę ułatwiającą stylizację fryzurek intymnych. Dzięki temu w prosty sposób zrobisz modną depilację brazylijską, czyli zostawienie wąskiego paska na środku wzgórka łonowego. W załączeniu podsyłam Ci zdjęcie modelu HP6379 marki Philips, a gdybyś miała jakieś pytania pisz na ekspert@philips.com. _________________________ Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×