Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

Byłą któraś z was na diecie Dukana?

Polecane posty

Prosze mi doradzic czy opłaca sie czy faktycznie sie chudnie??czy te herbatki Dukana są dobre czy to tylko ściema ze na samych herbatkach sie chudnie?!Doradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim celu ta wizyta
idź na forum Diety. Tam się aż roi od dukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
rozmawiałam ostatnio z babką co przez jakieś 7 miesięcy schudła na dukanie 32kg.ale była bardzo otyła ponad 100 na pewno warzyła .ja mam zamiar zastosować od połowy lipca :) ta babka powiedziała że była pod kontrolą lekarską (badania krwi i moczu co jakiś czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam dla mnie rewelka ale uwaga skuteczna jest tylko wtedy kiedy stosujesz ja do samego konca! Szybko schudłam 10kg .Ale pamietaj jezeli przerwiesz i nie zastaosujesz sie do diety kilogramy powroca.Najlepiej kup książkę .Tam jest wszystko dokladnie opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchacc
Dieta skuteczna i szybka tyle że wymaga konsekwencji .W moim przypadku zadziałała 2 razy chociaż nawet do 3 fazy nie doszłam:)Co do herbatek to nie wiem,nie piłam. Podaję fajną stronkę do tej diety,opis,przepisy,forum. http://www.dieta-dukan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguchacc po co polecasz platna stronke jak o Dukanie jest duzooo zadrowych ... autorko wpisz w google "dieta Dukana" i znajdziesz tam wszystko ... mnustwo przepisow dodawanych przez osoby ktore ta diete stosowaly itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło z pieca
hola, hola, jakie herbatki Dukana??? najpierw się takie inteligentne osoby znajdują, co "gdzieś coś wyczytały/usłyszały" a później wymyślają jakieś herbatki. jeżeli chcesz zacząć tę dietę to przeczytaj książkę, która ot tak sobie nie została napisana. a dopiero później bierz się za dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abecadło z pieca jakbys czytala uwaznie ksiazke Dukana bys wiedziala ze ten lekarz stworzyl herbatke do tej diety ... eh i jak sie jeszcze rzuca jak ktos cos pisze o czym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola ola
zona, ale ta dieta nie polega na samych herbatkach!! wiec moze wytłumaczcie kolezance o co chodzi, bo bedzie wpierdzielac chipsy popijac herbatke i czekac na efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchacc
żono swojego męża to nie jest żadna płatna strona,kliknij zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola ola zona, ale ta dieta nie polega na samych herbatkach!! wiec moze wytłumaczcie kolezance o co chodzi, bo bedzie wpierdzielac chipsy popijac herbatke i czekac na efekty... ale czy ja mowie ze ta dieta to picie herbaty ?? mysle ze autorka wie co to za dieta ... to dosc poularna dieta i chyba kazdy juz wie z jakich faz sie sklada i ze sie je bialka itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady...chipsów nie lubie...innych fast foodów tez raczej nie a mam zamiar stosowac tą diete przez miesiąc...w sumie to9 nie jest taka ciezka ale czy są efekty? i czy nie bedzie szybkiego efektu jojo jak zakoncze??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppileczka, znasz zalozenia diety Dukana? te podstawowe chociaz? wiesz co to sa poszczegolne fazy, co mozna jesc w kazdej z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetRose znam podstawy wszystkich faz...ale chce rozszezyc swoje poglądy ;] ale widze ze jednak chy6ba bede musiala kupic te ksiązke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppileczka116 http://allegro.pl/dieta-dukana-herbata-odchud zajaca-pu-erh-dukan-hit-i1699033565.html?source=oo własnie dlatego pytam czy to prawda ze od samych herbatek sie chu7dnie!!przeczytajcie sobie opis ;] a potem mnie pojeżdzajcie... ;p wiec mysle ze pisze w imieniu innych tu... NIE nie schudniesz na tej herbacie ... i picie jej samej nie ma sie ni jak do diety Dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to chcialam przeczytac :) domyslilam sie ze to bujda ale chcialam sie upewnic...nie ma chyba jeszcze az tak cudownej herbatki po której chudnie sie bez diety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
ppileczka116 a jesteś już na tej diecie? czy dopiero masz zamiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
to tak jak i ja.dużo chcesz zgubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ta dieta ma ścisłe ramy.To nie jest tak,że postanawiasz "będę na niej miesiąc". Na stronie Dukana jest specjalny test uwzględniający wiele indywidualnych czynników - po jego zrobieniu uzyskasz odpowiedź ile która faza powinna trwać. Zrobiłam go z ciekawości - wyszło mi (przy moich parametrach),że I i II faza zajmą mi prawie 50dni, a potem jeszcze 70dni III.A miałam do zrzucenia 7kg (w końcu stanęło na odstawieniu słodyczy i zwiększeniu wysiłku fiz.-zgubiłam już 5kg w niecały miesiąc). Przeczytaj książkę - to podstawa. A jak masz mało do zgubienia to przejdź na zdrowszy styl odżywiania i samo zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie chciałabym zrzucic 15 kg a co dalej to sie zobaczy...po ciąży i karmieniu piersią duzo przytyłam a teraz skonczylam karmic...kupiłam orbiteka no i chciałabym jakąś diete zastosowac...a ze slyszalam o dukanie to chcialam sie popytac na forum czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
ja jak widziała efekty po tej babce to twierdzę że warto :)ja bym chciała 20kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×