Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninienienne

ciaza a bol jajnik, czy to normalne??

Polecane posty

Gość ninienienne

Witam.. jestem w jakims 8, 9tygc.. mam pytanie czy to normalne ze boli brzuch i jajniki?? jak na miesiaczke sporadycznie?? ale lewa strona caly czas mnie boli tak jakby jajnik?? czy mozliwe ze cos jest nie tak?? w kwietniu mialam ciaze obumarla w 12tyc. teraz strasznie sie boje pierwsze USG mam 14lipca. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też na początku bolal brzuch teraz jestem w 30 tc i z dzidza wszystko dobrze więc raczej nie masz sie czym martwic ale na wszelki wypadek powiedz o tym lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninienienne
dzieki i gratuluje szczesia i zdrowia zycze:) ale czy jak dotkne lewej strony to boli jajnik az takie klocie... od poczatku mam zagrozona ciaze po tej z kwietnia... i lekarzmi powiedzial ze bedziemy musieli walczyc... ciagle sie zastanawiam czy bradziej mozliwe jest poronienie czy znowu brak akcji serca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 8tc mam ciąże za grozoną, kłucia w prawym 'jajniku', ostre bóle krzyża, anemia. Obecnie jestem w 23tc,doszły twardnienia podbrzusza. wciąż mam te kłucia, ale teraz już wiem, że to rozciągające się wiezadła, mięsnie.... ból krzyża wciąż jest- przy nadmiernym wysiłku ( czyt. spacer z psem, zakupy). Ciąża wciąż podlega pod zagrożoną, L4 leżące od samego początku. Tyle, że maluch chyba o tym nie wie, bo rzuca się i szaleje, jakby już chcial wyjść. Bądź pozytywnej myśli, stres to największy wróg ciężarnej :) 3mam kciuki za zdrowy przebieg Twojej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań sie zamartwiać na zapas pozytywne myślenie to podstawa:) trzymam kciuki:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninienienne
dziekuje wam za odpowiedz:) rowniez powodzenia i zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninienienne
i staram sie myslec pozytywnie... ale strach czasem jest silniejszy... bo wtedy tez mnie brzuch bolal.. mialo byc to normalne...a poszlam wlasnie na pierwsze USG ciazy i okazalo sie co sie okazalo... teraz tez pierwsze USG dzidzi:) KOcham je od samego poczatku najbardziej na swiecie... nie wyobrazam sobie powtorki z koszmaru. duzo tu dziewczyn,kobiet pisze ze tez szybko zaszly w ciaze po stracie i bylo wszystko oki z malenstwem. ja mam problemy z hormonami i tez bly przyczyna w kwietniu.. piore tabl.. na potrzymanie kwas foliowy, poki co do USG jestem na zwolnieniu... wiem..ze trzeba pozytywnie myslec i robie to rowniez:) ale poprostu najzwyklej w swiecie sie boje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×