Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ząbek czosnku

Uwaga na oferty pracy w ds group!!!

Polecane posty

Oszukali już tysiące ludzi w całej Polsce, teraz rozpoczynają działalność na Śląsku. Oferty pracy w Insygnia Katowice i Dream Word Gliwice to nic innego jak akwizycja (niezależnie co by obiecywali, a obiecują dużo) w domu wariatów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoah
Mam pytanie, miałeś styczność z tą firmą chodzi mi o Dream Word Gliwice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w trakcie szukania pracy na okres wakacyjny. w internecie natchnęlam sie na ofertę firmy dream word gliwice. wyslalam cv i otrzymalam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna w poniedzialek. PROSZĘ napiszcie czego się wystrzegać, na co zwracać szczególną uwagę. oto ich oferta: http://katowice.gumtree.pl/c-Praca-biuro-administracja-PRACA-GLIWICE-W0QQAdIdZ298131849 bo narazie nie rozumiem co to ma wspolnego z akwizycją ( i na dodatek w domu wariatów...) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabionka
hej. byłam na dniu kwalifikacyjnym w tej firmie i wcale to nie jest żadne oszustwo. tak jak podają w ogłoszeniu tak tez jest... przyszłam na rozmowę w sprawie pracy i pracuje na stanowisku sekretarki. praca jest fajna. ludzie są zajebiści miła atmosfera. jeżeli ktoś będzie słuchać głupot innych i kierować się ich opinia to nic nie zyska. przecież warto jest przyjść samemu i spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!!!!!!!!!!
A ta sekretarka, ktora przyjmowala CV tez byla sciemniona? Skad ona sie wziela skoro nie ma pracy w administracji, nie lapie.. W ogole jak mozna zarabiac duzo pieniedzy, przeciez to nie etyczne!! Oszusci i naciagacze:DDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo999999
napiszcie coś jeszcze :) wysłałam tam cv (do katowic insygnia dsgroup) i nie wiem czy iśc na rozmowę kwalif. czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa
ja tez dostalam zaproszenie na rozmowe i zastanawiam sie czy warto isc? jesli ktos byl w ostatnim czasie to prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość who the hell
Chyba wszystkie firmy ktore zaczynaja sie od "ds" czy "euro" to jedno wielkie oszustwo, pisza ze niby praca w handlu a to zwykla akwizycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo999999
dzięki za linka, czyli nie ma co się z tym babrać, już samo to że 5 x dziennie zamieszczali ogłoszenie o pracy na gumtree jest podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteran
Byłem wczoraj na rozmowie i chciałem iść na magazyn. Ale szefowa się uparła na przedstawiciela handlowego i nie chciała mi powiedzieć jaka to praca. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłkarz
Sie ma WETERAN!! Też byłem wczoraj na rozmowie w tej firmie i też miałem taką sytuację. Zdziwiło mnie że mam przyjść w garniturku. Jak to maz być akwizycja to nie chce być szczuty psami. Wiem bo kiedyś byłem przedstawicielem przez jeden dzień w takiej firmie w Mysłowicach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream Word Gliwice był ktoś na rozmowie na pracownika biurowego? czy to tylko ściema jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma9891
Hej mam prosbe mogłby ktos podać adres tego biura ponieważ tez dostałam propozycje pracy i nie wiem czy mam sie fatygować żeby tam jechać, stanowisko to pracownik administracyjno biurowy probowal juz ktos na te stanowisko?? czy to też ściema??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
Sciema, nie ma takiego stanowiska. Przez tel wciskaja kit ze potrzebuja osoby do biura, na magazyn i przedstawicieli. Pozniej na rozmowie kiedy upierasz sie, ze wolalbys prace na magazynie oni przekonuja ze bylbys swietnym przedstawicielem i mozna wiecej zarobic. A pozniej jak sie zgadzasz i wdrazasz w to wszystko to dopiero otwierasz oczy i wiesz juz ze nie ma zadnego magazynu, tzn jest w piwnicy gdzie szef skladuje towar i sam po niego chodzi, a stanowisko pracownika biurowego juz dawno jest zajete przez cycata sekretarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie wsszystko na lajcie
jestem w trakcie szukania pracy na okres wakacyjny. w internecie natchnęlam sie na ofertę firmy dream word gliwice. wyslalam cv i otrzymalam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna w poniedzialek. PROSZĘ napiszcie czego się wystrzegać, na co zwracać szczególną uwagę. oto ich oferta: http://katowice.gumtree.pl/c-Praca-biuro-admi nistracja-PRACA-GLIWICE-W0QQAdIdZ298131849 natchnełam :D :D takie to powinnni zatrudniać przy obieraniu ziemniaków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma9891
tak to tez jest praca jako przedstawiciel handlowy sprzedaja telewizje "N" więc jeżeli nie poszukujesz takie pracy to nawet sie nie fatyguj, dodatkowo z tego co wiem to nie sa wypłaca wypłaty jedno wielkie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina c/.
Dream word, byłam na rozmowie w Gliwcach, czekalismy w 10 osob na spoznionego menadzera, ktory nawet nie przeprosil za spoźnienie. Czekalismy na rozmowe na stanowisko magazyniera, okazało się ze to jedna wielka sciema, menadzer miał chyba 22-23 lata, pamietam go zalenego w spiżu jak podrywał nastolatki. Tragedia jakas , brak organizacji itp. W ogłoszeniach zawsze jakos inaczej przedstawią stanowisko a pozniej powazny człowiek marnuje czas na takie pierdoły, zamierzam isc do pipu i zlecic kontrole tej pseudo firmy absolutnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jutro isć na rozmowe do Dream word gliwice na stanowisko ankieterka, i juz sama nie wiem co robić ? mozecie cos jeszcz epowiedziec o nich? co to w ogole za firma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam , stanowisko ankieterki, pracownika biurowego, sekretarki, asystenta handlowca jak i magazyniera to stanowisko AKWIZYTORA!! jezdzisz po przeróżnych miejscowosciach z całą reszta smarkaczy ubranych "elegancko" i wciskasz ludziom kit ze wprowadzaja NOWOŚĆ do aptek ...pasty do zebów ..za jedyne 19,90 psss (tak naprawde te pasty nigdy tam nie trafia)!! nie polecam Dream word Gliwice, Insygnia Katowice, One biznes Warszawa to wszystko jedna i ta sama firma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc12367
czy mysłowice ul. obrzeżna północna superpraca2011@interia.pl to też to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DREAM WORD Gliwice, ul. Rynek 7/4, tel: 32 307 06 50, 32 307 03 66. ODRADZAM!!! Czysta AKWIZYCJA, zajmuja sie sprzedaza pasty doi zebow. Prosze nie sugerowac sie falszywymi ogloszeniami, nie szukaja fakturzystki, magazyniera, referenta ds. administracji, tylko jedynie AKWIZYTORA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonek78
Faktycznie odradzam spotkanie rekrutacyjne w Gliwicach na ul.Rynek kandydat ,który przychodzi na rozmowę spotyka w biurze dwie lalunie,które w tajemniczy sposób się uśmiechają (ja zrozumiałam to jako pożałowanie dla osób które w ogóle tam się pojawiają bo były to głupie uśmieszki tych dwóch panienek, które tam siedzą )spotykasz potem wypacykowanego gościa w wieku dwudziestu paru lat który nawija milion słów na minutę ,że w sumie wychodząc stamtąd człowiek nic nie wie. Ja od razu zorientowałam się z czym mam do czynienia. A najśmieszniejsze jest to gdy się pyta czy to akwizycja to oczywiście słyszymy od miłej panienki, że nie absolutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Dream Word zmienił nazwę na "New Design". Widać narzekania zmniejszyły im ruch :D Nowa nazwa, a dalej to samo chamstwo, uprzykrzające życie mieszkańcom budynku nie tylko w dni robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze niech ktos pojdzie zglosi sie,wezmie jak najwiecej tej pasty i zniknie.skoro oni moga robic z ludzi debili to przydalo by sie zeby wkoncu ktos z nich zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdynka
Witam was wszystkich racja chamstwo i debilizm oszustwo jak nic. Dzwoniłam przed chwila do Pani z firmy" new design "-totalna ściema.Pytam ją "czy to jest akwizycja " a ona na to " do różnych działów przyjmujemy" ze śmiechem w glosie wiec opierdzieliłam ja ,jak tak można z ludzi wariatów robić. !!!!!!!!!! odradzam jakiegokolwiek spotkania z tymi pajacami! Wydaje mi się że PIP była by zadowolona gdyby ją powiadomiono o takich oszustach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmarta
Witam Cie serdynko. Powiedz kiedy bylas tam na rozmowie w New ..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam,firma insygnia w katowicach na ulicy zwirki i wigury!!! asystent handlowca sekretarka czy dzial administracyjny to wszystko sciema, tak naprawde to czysta akwizycja nie dajcie sie nabrac. STOICIE CALY DZIEN NA DWORZE WCISKAJAC LUDZIOM PASTY DO ZEBÓW!!UMOWA ZLECENIE KTORYCH ZAPEWNIE NIGDZIE NIE WYSYLAJA!! TRZEBA TO GDZIES ZGLOSIC KLAMSTWO I OSZUSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×