Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

chciałem napisać coś sensownego, błysnąć dowcipem w którymś z tematów, ewentualnie rzucić wyważoną i inteligentną opinię ... ale normalnie nie da się, za nic w świecie. bo nie ma nawet jednego tematu, który by się kupy trzymał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię się spakować, P. Jestem zgubiona w tym burdlu. :(Nie ma małego plecaczka, nie chcę brać duze bo zamierzamy isć w góry. Jestem w czarnej doopie i nie wiem jak z niej wyjść. 😭 Jestem nieszczęśliwa. A co do książek, to ty już wiesz, co masz przeczytać. Mogę Ci od biedy rzucić wersją elektroniczną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ten przeklęty mówi, ze mam brzydki kolor włosów. 😭 Powiedz mu, że nie mam. Teraz. :classic_cool: I oddajcie mi plecaczek. 😭 Duży plecak 65 litrów. Nie będę brała do dużego pary majtek, stanika, skarpetek i dwóch koszulek. :D Bez jajców. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idź go poszukać
w swoim burdelu a nie płacz na forumie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam. :D Zapomniałam, ze przecież schowałam go do dużej torby. :D Zaraz coś Ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam Cię mój przyjacielu i niespełniona miłości. :classic_cool: czekam na zdjecia i miłego weekendu! ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to rozważania pomaranczowej spierrdolinki wnoszą taaaaak wiele do tematu. :D Dzieki, Misio. Do poniedziałku. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, fascynujące są
twoje poszukiwania "plecaczka" i uzewnętrznianie się na forumie 😴 niczym sie nie roznisz od tych do,ktorych sie przypierdaIasz,pewnie to wiesz i dlatego tak sie rzucasz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, fascynujące są
wykkurwiam na weekend...cisnijcie dalej swoje prymitywne smuty na forum😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przestań, bo będę płakać. :D Nie mogę wejsć na gg, dlatego tutaj chliwię, i jak widać, chlipię do Warzywka. :) Nie musisz czytać. Nikt ci nie każe. Sprawdx maila, w chooy długo się słało, dlatemu teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×