Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Citroen C2

Ile u mechanika zapłace za wymiane oleju ???

Polecane posty

Gość beka

To dziwne bo u mnie w warsztacie raczej polecają kilka różnych opcji i można zdecydować. Oczywiście z zakresu tego jaki olej jest zalecany przez producenta auta. A jak zalecali Ci syntetyk to jaki? No i może tak być, że stan Twojego silnika im sugerował ten półsyntetyk. Ale jeśli dobrze Ci się jezdzi na syntetyku to plus 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztow

Koszt to w zależności od warsztatu ale zazwyczaj płaciłem między 50zł a 80zł. No i do tego olej. Od kilku podmian leję Shell ale kupuje sam i daje mechanikowi do podmiany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorgi

tez w Wawie wymieniałem 50 zł a olej kazali samemu przywiesc 😄 sobie na lubematch dobrałem spoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo333

Bardzo tanio i szybko zrealizowano dla nas tego typu usługę w serwisie Auto Układ w Lublinie. Ten profesjonalny serwis w pełni znał się na rzeczy, a do tego podjął się także naprawy geometrii kół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasablanca

Tanio to pojecie względne, a mówi się ze jak jest tanio i szybko to nigdy nie jest dobrze :) A tak poważnie to wymiana kosztowała mnie 50zł, mam audi A6. Jeśli chodzi o olej to kupowałam sama Shell Helix i dostarczałam do mechanika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabik
Dnia 9.09.2019 o 22:25, Gość Gorgi napisał:

tez w Wawie wymieniałem 50 zł a olej kazali samemu przywiesc 😄 sobie na lubematch dobrałem spoko 

Ostatnio jeden z mechaników mi powiedział, że też korzysta z LubeMatch od Shell, żeby dobrać olej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nigdy nie kupię oleju shell. Ostatnio zmieniałem testowo i nawet przez sekudne przeszło mi przez myśl, żeby kupić Shella, ale potem sobie ten spam przypomniałem i takiego wała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walu
Dnia 24.11.2019 o 21:03, Gość gość napisał:

Nigdy nie kupię oleju shell. Ostatnio zmieniałem testowo i nawet przez sekudne przeszło mi przez myśl, żeby kupić Shella, ale potem sobie ten spam przypomniałem i takiego wała. 

nie rozumiem 😄 Shell jak kazda inna marka jest dobra , ja na promce kupiłem wiec jestem zadowolony i nie patrze na takie komentarze , dobry olej rok na nim jezdze a auto juz nie za młode 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikitisz

A co to jest w ogóle to lubematch? powiem szczerze, że nie słyszałem o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuzka

To specjalny program do doboru oleju do konkretnego samochodu i silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytka

Wchodzisz na stronę Shell i tam masz opcję wejścia w LubeMatch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana oleju, w zależności od lokalizacji i marki samochodu to koszt od 100 do 300 złotych, więc nie jest to zbyt droga usługa. Niemiej przy wymianie oleju dobrze jest też wymienić same filtry. No i oczywiście trzeba też liczyć się  kosztem zakupu samego oleju. Wtedy już robi się kwota 🙂 No i żeby móc ją jakkolwiek zmniejszyć to polecam np. kupić olej w marketplace motoryzacyjnym lub w jakimś tanim sklepie z bezpłatną wysyłką. Ja znalazłam AWPARTS: https://awparts.pl/140-oleje-silnikowe, ale możesz poszukać też innych. Ważne żeby cena była niższa niż ta, którą powie Ci mechanik. No i pamiętaj, że musisz wiedzieć dokładnie jaki olej należy dolać, bo w przeciwnym razie koszty będą niebotycznie większe... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×