Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Citroen C2

Ile u mechanika zapłace za wymiane oleju ???

Polecane posty

Gość Citroen C2

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citroen C2
jeśli ktoś wie, to proszę o pomoc. mam ograniczone fundusze a nie mogę zapytać mechanika , ponieważ będzie dostępny dopiero za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugoboss
olej do głowy dzisiaj w cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citroen C2
aha, a tak na oko do citroena c2 to ile potrzebuje no i ijeszcze te filtry trzeba wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citroen C2
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbkhbj
Ty blądynka ? wez zerknij do ksiazki a jak nie to google ci prawde powie co i jak w kwesti oleju - jezeli zas olej przyniesiesz swój , to zaleznie od warsztatu wymiana od 30 zł do 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na weselu
wez mi nic nie mow... poszla mi uszczelka pod głowicą... koszty minimum 800 zlotych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa 2w1
mnie wymienia synek:D za friko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citroen C2
blondynka dziękuje Wam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na wymianę płynów i kontrolę zawszę jeżdżę do tego warsztatu samochodowego w Olsztynie http://motostrefa.olsztyn.pl. Takie rzeczy nie są tutaj drogie, a poza tym można u nich dostać dobre opony i akumulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbaj też o filtry samochodowe. Moim zdaniem to bardzo ważna kwestia i element, który dość znacząco wpływa na pracę całego samochodu. Ja do niedawna korzystałem z kiepskich filtrów ale postanowiłem je wymienić na takie od www.proton-filters.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo zależy też od mechanika, ale jeśli jesteś ze Szczecina to mogę polecić Ci www.slavauto.pl. Wykonują swoje usługi bardzo profesjonalnie i na pewno nie przepłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy kupujesz usługę kompleksowo, czy np dostarczasz swój olej. Ja ostatnio zastanawiam się, czy nie kupić oleju na http://www.motochemia.pl/mobil-m-32.html , gdyż obliczyłem, że wyjdzie mnie to nieco taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koło 200 zł. Tylko zwracajcie uwagę na to, co macie wlewane, jaki olej. To naprawdę ma ogromne znaczenie dla działania auta. Z mojego doświadczenia przejście na Venol przyniosło mega różnicę pod każdym względem. Chodzi o lepsze działanie auta, o moc silnika, niższe spalenie. To była pierwsza zima, w której nie miałem problemów z odpalaniem samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek88x
Ze swojej strony mogę Wacar zaproponować, cennik jest dostępny na ich www - http://wacar.pl, za głupią wymianę oleju już mało biorą i podobnie jest z pozostałą obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od miasta, samochodu i fachowca. Ja chyba za wymianę jesienią dawałem 300 zł. Poczytaj może gdzieś na https://www.auto-motor-i-sport.pl/. Tam powinny być takie informacje. z jakim kosztem się trzeba liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałem problemów z rozruchem silnika, odkąd zacząłem stosować oleje silnikowe Neste. Marka klasy premium, ale warto zainwestować. Przy mrozach się sprawdza ten olej i nie mam do tej pory nic do zarzucenia. Pogadaj w Białymstoku z panem Andrzejem Klimowiczem. Zna się na rzeczy i na pewno ci pomoże dobrać odpowiedni olej do silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej pojść zapytac mechanika ale i oni sprawdzaja w necie jakie ma pojemnosci dana marka i jaki chcesz olej tam wlac bo mozesz mineralny albo syntetyczny :D ja w moim citroenie wlałam 0W-30 i w aso miałam o jakies 250 zł drozej niż u mechanika zaprzyjaźnionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuprick

Nie wiem ile, to wszystko zależy od zakładu, mechanika. U mnie nie były to jakieś spore koszty, a olej miałem swój. OD lat używam shella, nie zmieniam go bo silnik lubi ten olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulele

U siebie też używam wyłącznie oleje shella, shell helix ultra sn 0w20 . Olej wymieniam zawsze w ASO, sama wymiana sporo mnie nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraftka

Warto w auto lać czysty syntetyk taki jak ten  Shell SN 0W20 jesli silnik go dobrze toleruje i pracuje. Jesli chodzi o samą wymianę ja wymieniam u znajomego mechanika, więc nie mam problemu z kosztem po robi mi po kosztach - placę tylko za koszt oleju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ten olej Shell SN 0W20 to jest zalecany wg instrukcji do twojego auta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annunakis

U siebie też używam wyłącznie oleje shella, shell helix ultra sn 0w20 . Olej wymieniam zawsze w ASO, sama wymiana sporo mnie nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatami

Do jakich silników dedykowany jest shell helix ultra sn 0w20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMWu

cała specyfikacje masz na ich stronce 😛 ja za wymiane oleju płaciłem 80 zł ale olej sam musisz kupic wiadomo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobok

Wiesz co, ja mam samochód hybrydowy, leję do niego ten syntetyk Shell Helix ultra SN 0W-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca
Dnia 13.06.2019 o 11:09, Gość hobok napisał:

Wiesz co, ja mam samochód hybrydowy, leję do niego ten syntetyk Shell Helix ultra SN 0W-20

To jakaś nowośc ten shell? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja 100 płaciłam za wymiane ale w Wawie wiec jak zwykle tu drozej 🙂 olej sama dałam swój Shell 0W-30 bo mi chcieli wcisnac jakis najtanszy połsyntetyk 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×