Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta4342

Suchy i wiotki penis podczas pettingu.

Polecane posty

Gość marta4342

Witam wszystkich. Mój partner ma 21 lat. Jesteśmy razem pół roku. Zauważyłam ostatnio, że po raz kolejny podczas pettingu jest pewien problem. Jego członek to się podnosił, to opadał. Masowałam go na różne sposoby. Czasem zahaczałam o jądra. większość czasu był sflaczły i miękki, mimo, że ja cały czas go pieściłam. Do tego ciągle był wysuszony na wiór. Bałam sie, że zrobię mu krzywdę i sprawię ból ściągając napletek bez ,,poślizgu". Po długim czasie machania góra-dół... miał wytrysk. Nic wielkiefo - kilka kropel. Z poprzednim partnerem nie było problemu. Od razu jak wkładałam rękę do spodni, to jego mały był mokry. Podobno podobam się Pawłowi i bardzo mnie kocha. Nie wiem czemu nie ma twardej erekcji i ciągle jest suchy. Może w ogóle nie czuje podniecenia? Proszę o radę... Co to może być? Opiszcie podobne przypadki. Martwię się o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimat123
Niestety ale też tak kiedyś miałem z moja pierwsza laską... Myślałem że coś ze mną jest nie tak. Zerwałem z nią i po jakimś czasie z nowa dziewczyną myślałem że to samo się powtórzy podczas pettingu a tu prosze... Penis od razu sztywny i nawilżony! Gotowy do akcji:-) ta wcześniejsza mnie poprostu nie podniecała wystarczająco chociaż wtedy nie zdawałem sobie z tego sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×