Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

hahahahaha :-) do różańca to mi raczej nie po drodze a mężowi należycie się odpłacić potrafię , spokojna głowa ;) a Ty mi nie właź w kadr jak z najwyższym się komunikuję ;-) . Wiaderko ma się rozumieć metalowe , coby piwko plastikiem nie przeszło :-) . Indie eeee to tam gdzie krowy po ulicach łażą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie to tam!!! I ludziska takie lekko czerniawe są, no!!! Jak ktoś się "zawinie" to go na ognisku pala (to taka odmiana grilla). A potem do Gangesu upieczonego wrzucają bo wiara taka u nich jest. No i w tym Gangesie to się kapią wszyscy ale? ........... No zobacz? Zobacz? Na dyńkę żaden nie skacze? Zakaz jaki czy co? I poubierane wszystkie w tej rzece? No świata koniec czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam to z oszczędności , pranie przy okazji robią ;-) Indie to u mnie goszczą i owszem , najczęściej w garnku hahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja Ci powiem mają czapki na czym nosić, no mają!!!Stypę wyprawią, golonki zarumienione, pranie z głowy, za prąd nie płacą, życie towarzyskie kwitnie. No Ameryka "psia mać"!!! Tylko? ........... No złodziejstwo okrutne tam, skoro ręczniki kradną bo na łepetynach je co bogatsi nawet noszą. No złodziejstwo straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty to nie przez złodziejstwo tylo z troski , coby zwierzątka na główkach mieszkanie mające nie ucierpiały od słoneczka czy dżdżu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oni wszystkie do Partii Zielonych należą no zobacz Ty no!!! Z gołymi "dupami" większość po ulicy śmiga a jakie z nich ekologi, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stąd te gołe dupy , że niby bliżej natury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to ze ekologi to i naturyści. No zobacz jak miło się z Tobą plotkuje. Z biseksualizmu na ekologie i naturyzm zeszli, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapkę się temat wyjściowy zamazał alejak widzisz płeć żeńska pisząca w temacie jakoś dzwiami i oknami tu nie wali :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas już manele zbierać i do domku startować , z nadrobienia zaległości znów nici... może jutro się uda :-) Miłego popołudnia wzystkim życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz? No co by nie mówić to w Najjaśniejszej RP To tabu. Ja co prawda facet z nieciekawym już Peselem ale? No pogadać mogę o wszystkim. Dla mnie biseksualizm to nie żaden problem. Osobiście jestem hetero ale co? No wiesz skoro Bozia tak ludzi stworzyła to? No własnie? Co nie wiedzieli co robią? Kontroli jakości nie ma tam czy co? Przecież tam wszystko nieomylne jest, prawda. Jak komuś to "pasi" to dlaczego nie? Najlepiej byłoby idąc z naukami kościoła gasić światło w łazience i po ciemku się myć? Czytałem swego czasu ze jakaś nawiedzona katechetka zabraniała dziewczętom używać tamponów bo? ....... No do samogwałtu to prowadzi. I dziwisz się że tak mało kobiet tu do Ciebie zagląda. Ja nie nazywam tego Ciemnogrodem tylko? .......... No powiedzmy niedostosowaniem się do obecnych czasów. Troszkę namieszano naszemu społeczeństwu w głowach i tyle. Moja znajoma śmiga sobie do przyjaciółki co robią? No uśmiecha się filuternie łobuzica jedna ale? .......... No wiesz to jak ja gnoił jej ślubny, jak poniewierał za nim odeszła to ja się nie dziwie. Znalazła przyjaciółkę i jest im jak widzę ok. Mam się dziwić? Ma uraz do facetów i tyle. Czyli jestem za!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga144
idz do swingers clubu z mezem on pobzyka a ty pobawisz sie z jakas panienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor nad symptomami właśnie pracuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mój mąż się nie zabawia z nikim poza mną :-) taki ze mnie pies ogrodnika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , wydaje mi się , że związek dwóch kobiet jest już daleko bardziej akceptowalny przez społeczeństwo , może to kwestia estetyki jak to ktoś już tu kiedyś ujął .W każdym razie za poparcie serdecznie dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor nad symptomami właśnie pracuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Arwa musi mieć wszystko jak widzę dokładnie poukładane i pozamiatane, nic na wyrwę i łapu capu. A skoro już wszystko wyjdzie to? Arwa na premiera od razu a nie do jakiegoś Sejmu. Tam raz dwa człowieka wezmą i spaskudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się mi post dwa razy wstawił :-P Malakezja bez przesady z tym poukładaniem ;-) poukładane to lubię mieć ciuchy w szafie albo papiery w pracy . W życiu za dużo ładu powoduje nudę :-) . Na premiera mówisz hmmmmm , niniejszym zawiązuję komitet wyborczy Arwy ;-) . Malakezja udział czynny weźmiesz ? Z plakatami po mieście polatasz ? hahahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa, podoba mi sie Twoja stopka :D Trzymam kciuki za to, ze znajdziesz sobie fajna dziewczyne. Sama umowilabym sie z Toba na kawe lub drinkowanie ;), ale nie mieszkam w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polatam? Mam taką dewotkę po sąsiedzku. Wyślę kumpla co na poczcie pracuje powie ze od Ojca dyrektora i mohery w trymiga nawet 100O sztuk rozlepią. Co myślisz że będą pytać wielebnego czy to prawda? No co TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iris , do licha ja to mam pecha :-( Nic to nadzieja we mnie świeci światłem jasnym i niezmiennym , w końcu znajdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , Ty nygusie ;-) Ciekawe jak społeczeństwo zareaguje na biseksualną panią premier hahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awpolsceodbywaja
a sa inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdziesz, znajdziesz...dobrze Ci idzie, mnie zaciekawilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iris się rumienię ;-) Albo co tam , nie będę się rumienić , jestem interesująca i już . Amen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochani , lecę na rower spożytkować nadmiar energii , piszcie proszę , jutro wszystko przeczytam i na pewno odpiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×