Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No popatrz , jednak masz wystarczającą wyobraźnię ;-) Zapomniełeś dodać tańczące , półnagie nimfy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomniałem!!! Tylko? ............... No wiesz Mohery ponoć w przebraniu topless teraz po plażach buszują i takie nimfy to zaraz by? ..... No wiesz na jakiego stosa zabrały. Oczywiście najpierw do Ojca Tadeusza a potem na stosa!!!Szkoda wiec takich nimf by było bo kto wie co tam jeszcze Ojciec Tadeusz z nimi wyprawiał!!! A łobuz on ponoć okrutny, no!!! Kto wie czy nie zamolestował by taki te , no? ......... Nimfy na śmierć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimf bronić będę piersią własną , a że mam czym to mochery jak niepyszne odejść z kwitkiem będą musiały . Ojca dyrektora się nie boję , na parawanie wieniec czosnku zawieszę i nic nie wskóra , żeby nawet pękł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnku? No zobacz Ty no! To on z tych......... z wampirów skubaniec jest, no z wampirów!!! A mnie tak zastanawiało co on się tak dziwnie porusza? A on z kołkiem osikowym w tyłku pomyka. No tak ktoś nie za bardzo gramotny zamiast w serducho to ..... No sama widzisz gdzie mu kołka zapakował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam , człowiek omylny jest nie miej mu za złe ,może wpakował w to co miał od ręką ? hahahahahaha :-) Nic dziwnego , że OD Maybachem jeździ , w końcu do takiego zakołkowanego tyłka muszą być fotele pod zamówienie robione ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a ludziska myślą że on tak z rozpusty taksówkę taką sobie zakupił. A to o zdrowotność chodzi!!! Tylko o zdrowotność!!!! A tak zapytam? Jak tam na czacie było aby jakieś perspektywy się nowe pojawiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , piękne perspektywy się pojawły i nadzwyczaj intrygujące :-) stąd mój nastrój dzisiejszy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rad jestem wielce!!! No wielce. Powodzonka życzę a Zonaty to co? A już to samo robić!!! Na co czeka??? No nie musi jeszcze w rączki klaskać ale z miłym słowem szybko albo jeszcze szybciej wyskakiwać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty dzisiajzapracowany , ale pewnie gratulacje szeptem mi wyrazi hihihihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak to on porządne chłopisko będzie, no!!!A mówisz że zapracowany? W to piątek? No coś takiego? W piątek zapracowania doznać no świństwo i tyle. Żonaty nie daj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspierajmy go duchowo .... i raaaaaaaaazem , ufff ciężkie to wspieranie przy piątku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hahahah dzięki za wsparcie kochani :) ...faktycznie piątek nie jest najlepszym dniem na zapracowanie , ale nasze całe biuro to 5 osób z szefem, i dzisiaj sam z nim zostałem więc nie dość że robotę za pozostałych ciągnąć trzeba to szef się nudzi i d*pę zawraca co i rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty nie daj się , szefowi powiedz , że masz ważną misję dozorowania tematu niejekiej Arwy na kafe i nie masz czasu na pierdoły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewno że ciężko! Rosół zjedzony, kurak do kości obgryziony, makaron porozwlekany jakiś dzisiaj? Żonaty młyn totalny ma w robótce i do tego? ...... No sam? A szef się się nudzi? Żonaty? A ty zapytaj szefa czy wie co robi pies jak się nudzi? No wiadomo, prawda? No powiedz mu że jak szef się nudzi to niech weźmie dwie zapałki i zmarszczki sobie na torbie policzy!!! No bo i jak Żonatego brać i bulwersować w ostatni piątek tygodnia, no jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefa żonatego w kazamaty wsadzić postuluję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, tak, tak!!! I dwie zapałki "parchowi" dać, tylko dwie!!! Jak jedną zgubi to dopiero motał się będzie w liczeniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załużył , niech cierpi skubaniec , że tak biednego żonatego w piątek molestuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah ... na pewno byłoby miło, nie ma to jak damskie molestowanie , może być nawet na biurowym biurku :) ....a może pod :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty , nie szeptaj publicznie hahahahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sorki - wymskło mi się, a na dzisiaj to trzeba by się pomału pakować, po 14 będę się zbierał bo mam dzisiaj podwodę do domku :) Życzę wszystkim, zwłaszcza miłym choć nielicznym Paniom :) udanego weekendu i dużo atrakcji nie tylko w dzień ale i w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , coś Ty poszedł tego szefa żonatego w tych kazamatach odwiedzać , że tak Cię wcięło ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic wychodzi na to, że temat czynny od poniedziałku do piątku od 7 do 15 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie! dlatego, ja sie zawsze spozniam:D Arwa, gratuluje sukcesu na czacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iris , z głębi serduszka dziękuję . Oświadczam też wszem i wobec , że stara dupaze mnie bo od dzisiaj bliżej mi już do 40-tki niż do 30-tki :-) . Pozdrawiam wszystkich i zastrzegam , że w poniedziałek pojawię się później bo mam urlop i zamerzam spać aż mi oczy wygniją hahhahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w pierwsza sobotę tego tygodnia. Do Sianowa wczoraj poszedłem po? .................Po zapałki dla szefa Żonatego takie no wiesz? ............. Co by z czerwonymi łebkami były. Są w TV filmy z różowa landrynką niech łobuz ma zapałki z czerwonymi łebkami, no niech ma!!!Niech mu erotyzmem co nie co zajedzie. Ale że Ty Arwa takie sprawy jak molestowanie załatwić możesz? No, no!!! Luuuudzie na premiera Arwę, na premiera!!!!! A potem? A na papieża a co!!! Iris nie martw się że się spóźniasz no widzimy że po 22-giej dopiero możesz, no widzimy. Na pewno jakiś magik po sąsiedzku remont robi i własnych myśli nie słyszysz. A o 22-giej cisza nocna to i o skupienie łatwiej. Ale ważne że jesteś pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech będzie hejka? Agataaaaaaa rany boskie ale Ciebie rozciągło!!! No co Ty? Jeszcze powiedz ze szpagat potrafisz zrobić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×