Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Gość wez sie za meza
przeciez ty swojego meza zdradzasz idiotko beznadziejna wiec co ty zgrywasz tutaj?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję , czuję , czuję się staro :-( Żartuję oczywiście , w głowie lat dwadzieścia a w sercu maj :-) Pomożesz mi świeczki zdmuchnąć ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak zawzięta ta no „wez sie za meza. No zobacz Arwa? Ty zdradzasz męża, no? Ale konfesjonał nam tu wyskoczył??? Rany Boskie Arwa nie zapraszaj do zdmuchiwania świeczek bo? ....... Bo potem się ich nie doliczysz!!! Ze świeczka na hamaku jak mąż śpi to „wez sie za meza za grzech i zdradę nie uważa ot takie sobie figle to tylko będą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja ignoruj , szkoda naszego pięknego języka polskiego by się do takich wypowiedzi odnosić . No nic , biorę się za zdmuchwanie świeczek ,bo jak mi pomóc nie chcesz to chwilę to potrwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
bo mam chrapke na ciebie autorko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfffffff , jedna świeczka pfffff , druga świeczka pfffffff , trzecia świeczka uffffff się zmęczyłam , noż kurde palenie trza rzucić bo wentylacja mi siada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile .... wystarczająco i nie szukam chrapki , tylko czegoś wyjątkowego , poczytaj moje posty to zrozumiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
ach idz ty idiotko nedzna :-O jak mnie takie baby wkurwiaja :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd taka agresja :-) ha coś dzisiaj wszyscy nerwowi pogoda czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
poczytalam na zyczenie pare stron i wiesz mam cie dosc kaprysny babonie:-Ozachcialo ci sie laski i myslsz ze tak latwo bedzie znalezc ..egostko pieprzona :-O a co z mezem, co on na to? myslisz ze kobieta ktora sie z toba przespi nie bedzie chciala wiecej? wez idz sie zastanoew, bo te kobiety bi ktore znam nie zadaja sie z mezatkami. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baby go wkurwiaja, no widzisz Ty? A jak brzydko pisze łobuz jeden? A nie wie że za coś takiego jak brzydkie słowa Bozia może język przy samej dupie op...........lić!!!Nie wie? I do tego czytać nie lubi a pisze brzydko, no!!! A co za dzień dzisiaj? A może to? Międzynarodowy Dzień Tolerancji a my Arwa o niczym nie wiemy, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz Malakezja , takie święto przegapiliśmy , jak my z tym żyć będziemy teraz :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak żyć? No szoooook!!! Co by tylko do jakiej zbiorowej onanii na forum lub na ulicach Najjaśniejszej RP nie doszło!!! No coś takiego no!!! Dobrze ze Żonatego nie ma. Mógłby chłopina doła strasznego złapać i na szefa w poniedziałek z „ryjem wyskoczyć albo co? No rzeczy straszne no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście żonaty w pieleszach domowych się grzeje i na tą traumę strazliwą narażon nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia klawiatura , straszliwą miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak? Jak do poniedziałku za dobrze Żonaty nie wypocznie to? ......... No aby mu jaka żyłka w głowie nie pękła. Bo wtedy to dopiero narozrabia. I co mówisz ze co? Ze on te? ........ Pielesze domowe ma i w nich się grzeje? ....... A łobuz jaki? No zobacz Ty jaki wygodnicki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie żałuj mu , po tym jak go szef w piątek przeczołgał niech ma chłopak odrobinę luksusu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie żałuje, nie!!!Ale do tej pory w tych jak tam ............ Pieleszach? Do tej pory!!! A może "skubaniec" za dokazywanie się wziął, lub inne tam rozpusty gdy nam tu o mało prawem Szariatu nie grożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahaha , znając żonatego , wszstko jest możliwe ;-) w poniedziałek go na odpytki wezwiemy ;-) Domniemywać należy , że gdyby był to murem by za nami stanął i mochery precz popędził ;-) Się nam saga o żonatym zrobiła tutaj hahahahahaha :-) Więc tak , żeby go za mocno uszy nie piekły temat zmienię . Piękną jesień mamy tego lata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam Arwa w planach ma na dzień dzisiejszy? Tylko mi nie mów że na narty wodne śmigasz bo pochyłego jeziora to ja i w górach nie widziałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha , aż tak ekstremalnych planów to ja nie mam ;-) Pozaicznie świętować z rodzinką będę nad tortem i życzenia łaskawie też przyjmować raczę , a co , może nawet jaki przent się trafi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jednak święto Arwa ma? No ma!!! A pytałem "kurza twarz" no pytałem??? Arwuś!!! No to wszystkiego najlepszego Ci życzę, no wszystkiego naj, naj, naj. No co mam pisać jeszcze, no co? Zamknij no oczy pomyśl o czymś i? ........... I niech się spełni. O tak, to będzie najlepiej. Prawda? No widzisz! Ekstremalnych planów nie ma? A taki tort to co? Nie ekstremalna rzecz? Nie to ze dobroć i rozpusta dla podniebienia to i ognie na czymś takim się palą!!! Z dala zatem od zasłon z ta dobrocią bo? ......... No jak co? ............ Pożar być może i strażaki jak wpadną to taki tort zeźrą i tyle będzie. A teraz znikam i gdzieś nad jakieś bajoro udać się muszę co by do wód na dyńkę skoczyć. No wiem wiem!!! Krzyknę co by matki dzieci przed skokiem powyciągały z wody no bo jak taki gość jak ja kicnie do bajora to wiadomo!!! Lustro wody się podniesie i maleństwa te co do ust im woda sięga potopić się mogą. Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz wszystkiego najlepszego życzę!!!No nawet "ryja" wydarłem no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
arwa ,dołączam sie do zyczen ,cóż chyba naj zycze byś te..te skrywane marzenia sie tobie spełniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , dziękuję z całego serducha mojego :-) Trochę tych życzeń do pospełniania jest więc , jeśli jakieś się spełni to już wiem komu dziękować :-) Uważaj nad tym bajorkiem , cobyś mi się tam ne utopił , bo ten temat bez Ciebie jużby nie był taki sam :-) Także w poniedziałek mi się tu ładnie wysuszonym proszę zameldować ;-) Pozdrawiam serdecznie i do poniedziałku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata , dziękuję bardzo :-) Pracuję nad ich spełnieniem więc szanse są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
chciala bym do ciebie napisać arwa ale tu nie podam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko pisz arwakafeteryjna@wp.l ale zastrzegam , że dopiero w poniedziałek odczytam i odpowiem :-) Teraz już muszę uciekać zanim mi transport zwieje . Pozdrawiam i do spisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
napisze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×