Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Gość agataaaaaaa
no tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agata :-) Dzień bardzo dobry Malakezja :-) tak długo za tymi zapałkami latałeś , że się wszyscy do domu wynieśli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
mało tu jestem ale arwa fajnie pisze,czytałam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapałki? Zapałki? Jak zapałki to i najarany być mogłem nie? Zawsze to ogień z tego być może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata przebrnęłaś przez to ??? No dziewczyno szacun :-) Malakezja czapki z głów przed Agatą , ma dziewczyna jaja ;-) przez tyle postów się przekopać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
mamy cos wspólnego arwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mialam fantazje
i mam co jakis czas z kobietami. wyprobpowalam 2 razy i mnie sie nie podobalo. zupellnie nie :-O nawet cipke lizalam i nic. nie podniecalo mnie. brakowalo mi zapachu mezczyzny no i oczywiscie penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież wiem ze czapki z głów przed Agatą no wiem. Już ściągam pilotkę z dekielka, a co? No zobacz Agata nawet szpagat zrobi, no!!! Czy ma jaja? No niech będzie ze ma, no niech będzie!!! Agata no my wszyscy wiemy jak Arwa pisze bo ona to no? .... No piśmienna jest!!! Ale jak rosołu na pichciła to? ... To narody klękajcie. A tak od siebie to witaj tu u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
malakezja dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam.... może to po prstu ie dla Ciebie . Malakezja torta masz kawałek u mnie ;-) bo siem normalnie zarumieniłam z wrażenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
mam chłopaka arwa ale kobiety czy fascynuja ? no są takie z jedna byłam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata mi dziękuje, Arwa tortem obdziela. Rany boskie z rana to wszystko. Jeszcze tylko patrzeć a korespondencyjnie ruszycie moje strefy erogenne, no!!! Ale? ............. No rad jestem niezmiernie, no rad!!! I co dalej? No obserwuję tą konwersacje pomiędzy Paniami dwiema, no, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc masz już to za sobą , a przede mną ten świat dopiero się otwiera :-) Mówiąc krótko jak najbardziej na dobry temat trafiłaś :-) my tu wszyscy kobiety lubimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
jestem duzo młodsza od ciebie,nie przeszkadza to tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja nie prowokuj bo się za te Twoje strony erogenne wezmę i dopiero będzie ;-) Zapchaj buzię tortem i delektuj się podglądem w rozmowę dwóch niewiast ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadza Agata, nie przeszkadza!!! Ja jestem dużo starszy i co? I zobacz i Arwa ze mną drukowanymi literami pisze i to po plsku!!! I na rosół zapraszał i mnie i Żonatego i Sebę. Wszystkich!!! Czyli? No Arwa porządna kobitka jest i tyle. No nie powiem ze jak matka Teresa z Kalkuty ale ... porządna jest i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata , jeśli jesteś pełnoletnia to nie widzę problemu , nie oceniam nigdy ludzi ze względu na wiek czy urodę . Słucham , obserwuję i wrabiam sobie opinię czy dana osoba jest ze mną kompatybilna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
jeszcze do was tu zawitam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , no ba , toż jako przyszła premier o wyborców dbać muszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka nawiała , za ciężki kaliber wytoczyłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie za meza
zboczona dziffko :-O albo jestes niewyzyta z mezem albo ogolnie z mezczyznami :-O obrzydliwa stara ropucha:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież widzę!!! Może wróci, co? A może rosołu nie lubi? No zobacz Ty no!!!A ja lubię ten no? .......... No rosół lubię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic to , będziemy się więc dusić w sosie wlasnym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, proszę jak moherem zaleciało, no!!!Co ksiądz na mszy z tacą ominął, tak? A może "wez sie za meza"gasimy światło w łazience jak się myjemy bo grzech okrutny??? No widzisz maszyneria to niby a jak podkreśla gdy ktoś nawet dotyk w klawiaturę z erotyzmem łączy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , wszelkim mocherom w pomrańczowych czapeczkach mówimy stanowcze nie i nie zawracamy sobie nimi głowy bo czasu szkoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No święta racja!!! Na hymn polski to zapodać i w kościołach nawet śpiewać. No bo to przecież takie polskie no!!! A tak do rzeczy jak tam Arwa poczucie samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×