Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Świetny... tu nie informuję o miejscu zamieszkania ,zapraszam na maila :-) Prezencik kupiłam , odjechaną giwerę :-) Mam pytanie istnieje szansa na zmianę Twojego nicku ? Jakoś się nieswojo czuję pisząc Świetny do kobiety hihihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknęli wszyscy , znikam i ja :-) do jutra i dnia reszty miłej niebywale życzę 😘 dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? Dwa zaprzęgi koniuf zmieniłem, do Arwy wpadam a tu? ........ A ty wszystkich wymiotło!!!I Co ja się dowiaduję? Świetny podczytywać będzie, a i pisać zamierza. Co ja na to? A witamy, witamy!!! Gdzie górach mglisto zimno czy ponuro? W Himalajach to i tak. Tam nawet smark u nosa w lipcu zamarznąć może i w charakterze sopla wisieć, ale u nas? No co Ty? A kobietki? No pewno ze pożądane są co my z Żonatym jakieś garbate czy chrome? Tylko ze Żonaty zamotał się w kablach od kompa i nie ma człowieka. No nie ma!!! Świetnego też koniec dopadł i pod pretekstem gotowania obiadu tudzież sprzątania od monitora oderwan został!!! Arwa karabin kupiła i na strzelnicę się na pewno udała. I co ja na to? No nie wiem chyba i ja na pokoje się udam i do góry kołami na hamaku zalegnę. A własnie Arwa to Ty w ten czwartek na te morze wyjeżdżasz? Tzn, pojutrze? Jak czego pytam, no jak? Służby mundurowe w stan gotowości stawiać trzeba!!!A teraz pozdrawiam cieplutko do jutra, no tak gdzieś po 10-tej tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety wymiotło , ale przecierz Arwa ma urlop .........od kafe też troche trzeba odpocząć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natk@ jakie odpoczywać? Arwa? No co Ty? Kto wie czy wojny Chinom nie wypowiedziała? Kto wie? Jak zakuma że się rypło to kapitulacje ogłosi za nim oni trampki zasznurują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam wszystkiego ........możesz powiedziec o co ta woja z chińczykami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie ma tej wojny. Ale karabin Arwa komuś tam kupiła. Karabin rozumiesz!!!Niby to na prezent? I co ja mam wierzyć ze jakiegoś "młynu" nie narobi??? Na urlopie przecież już dzisiaj pod biurkiem siedział!!! Jak Boga kocham sama pisała czyli? No kombinuje jakąś zadymę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko już wiem o karabinie i strzelnicy też poczytałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sama widzisz co się narobić może, no sama widzisz?No tak to na wesoło dzisiaj skończę, ok? Zamówił facet sobie flaki w knajpie, przychodzi kelner z flakami i? .... No facet patrzy a kelner tak trzyma talerz że jego kciuk zanurzony cały jest w zawartości talerza. Panie Rany Boskie a gdzież mi tu pan tego palucha do flaków wsadził i tak posiłek podajesz!!! No co pan, panie??? A kelner???? No ze spokojem mówi: No wie pan mnie się zastrzał w palca zrobił i doktor kazał tego palca w ciepłym trzymać znaczy się!!! Do cholery panie dla mnie to możesz pan go i w dupie trzymać ale nie we flakach. Przepraszam bardzo ale w dupie to trzymam jak wracam do kuchni odparł ze stoickim spokojem stawiając talerz na stole. No i to na dzisiaj tyle. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:):)
Mam zamiar zmienić swój nick ale dzisiaj coś internet mi szwankuje, chyba go zbyt mało w torebkach z pracy przyniosłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha ..........nie jem flaków od dzisiaj , przenigdy w żadnej knajpie;-) Pozdrawiam miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny:):) topic:)
Mam zamiar zmienić swój nick ale dzisiaj coś internet mi szwankuje, chyba go zbyt mało w torebkach z pracy przyniosłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ..........hahahahaha nie jem flaków od dzisiaj przenigdy w rzadnej knajpie;-) Pozdrawiam i miłego wieczoru życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _MalgosiaGosia
:) melduje swoją obecność...czy ktoś jeszcze jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się podziało w trakcie mojej nieobecności :-) Małgosiu , nic się zapisał , pewnie znów kafee szwankowała i wpisy powielała , mimo to cieszę się ogromnie , że należycie teraz do Ciebie się zwracać mogę :-) Malakezjo mnie o wywoływanie konfliktów podejrzewać ??? mnie ??? chodzącą łagodność i delikatność ?? No jak tak można ?? , że spluwa zakupiona ?? do samoobrony jedynie ;-) No nick.... witaj , kopę lat , częściej zapraszamy ;-) Natuś kochana , dla Ciebie jestem zawsze i wszędzie osiągalna , kiedy tylko zapragniesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się usprawiedliwić zapomniałam , na koncercie byłam , stąd nieobecność moja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim i stałym bywalcom i jak widzę nowym? No tak na chwilkę jestem, ale? ................ Arwa a na jakim koncercie Ty byłaś??? No nie mów ze na tym co to chłopy fioletowymi marynarami nad głowami kręcili, no nie? I co? Piszczałaś z zachwytu? No nie czaruj? No i Ciebie tak wzięło??? Co do konfliktów? Jeden też tak mówił że do samoobrony i V1 zmajstrował, no tak mówił i co? I anglikom na łepetyny żelastwo zrzucał. I tak się wystraszyli że dzisiaj do dzisiaj pod prąd taksówkami jeżdżą. A taki Alfred? No nie wiesz Nobel mu było. Dynamita wynalazł co by perz z ogródka do góry siła wybuchu podnosiła bo szpadla mu skradli to co? I teraz całe chałupy do góry podnoszą na metr albo i dwa i szybko puszczają i co? I też ten Alfred łagodności wielkiej był i w cylindrze na "laski" sobie chodził? Tak że Arwa Ty mi z militariami nie dokazuj, no nie dokazuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Małgoś! No tak z filiżanką mocnej kawy powiadasz? Czarnej? No wymyślili napój koloru takiego co by nie było widać jak murzyn z takiej filiżanki łyka podciągnie. No i wymyślili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam uśmiechem od ucha do ucha :-D Malakezjo dzisiaj broń opuści moje domostwo i znów niegroźną się stanę :-) Małgoś pięknie Ci w czarnym :-) Żonaty dzisiaj zaspał ?? hop hop żonaty !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×