Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No to logiczne ze tak ma zrobić, no to logiczne!!! Ale Małgoś!!! Jakby co to zwróć uwagę na jego lewa powiekę gdy podtrzymywać chciał będzie. Jak dlaczego, no jak? .......... Jak drgać zacznie to niechybnie łapska na myśli będzie miał pchać tam gdzie nawet biskupowi nie przystoi!!!No jak kto to biskup? To taki facet co to nie kulawy a laga chodzi i jeszcze go po rękach w szpiczastych chałupach całują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś jak dwie? .............. Rany boskie!!!!! O świcie do onanii sie skubaniec doprowadzał i go ktoś wystraszył. Z orgazmu nici wyszły i teraz może bidy takiej narobić ze eunuchy z haremu na dyńkę z minaretu by skakali. Małgoś na pół metra minimum od takiego magika. Co tam pół na metr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja powstrzymać się nie mogę...a poza tym jak nie On to kto mi pomoże? Potem Arwa z urlopu wróci, trza będzie się rozebrać i co ja wtedy zrobię? Na głowie może stanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed czym Ty powstrzymać się nie możesz? Przed upadkiem? To krzesełko jak kowboj oparciem do klaty no i nie polecisz? No chyba ze miniówce jesteś to skubaniec zaspokajać się na oczach ludzi może!!!Na głowie nie stawaj bo pod mobbing erotyczny mogą to podciągnąć i kara straszna być może!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na oczach "ludziów'..ekshibicjonizm, hmm...brzmi kusząco:) Sama bym na co poniektórych popatrzyła i chociaż wyobraźnie zaspokoiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewno że kuszące, no pewno!!! No proszę jak jej wyobraźnia od razu na obroty weszła!!! No , no!!!A kogoż to Małgoś na myśli kudłatej ma, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz? No czerwienić się to nie żaden wstyd? Tylko? ............. No nie daj Boże czubeczka języczka przy tym pokazywać nawet do monitora. No jak? ............ Monitor rodzaj męski jest? Tak czy nie? A widzisz, widzisz!!! Taki facet już był elektroniczny proszę ja Ciebie Robocop mu było i ten no? ............ O własnie ten Terminator i widziałaś jakie to łobuzy byli, widziałaś??? A wszystkiego nie pokazali na pewno!!! Na pewno nie pokazali a chłopy to przecież byli!!! A szef Twój to co? Jakiś nie tego tam??? A może urody takiej ze na jego widok pisuary się zapychają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha..nie no na szefa nie można mówić złego słowa (zwłaszcza jeżeli pracujesz i wiesz, że jest monitoring i nadzór tego co piszesz i tego co robisz:) tak więc szef jest bardzooo przystojny, "mondry" i gdybym tylko wiedziała, że taka istota jak ja (krucha, "niemondra") ma u niego szanse to już bym obok niego stała..nawet na głowie...i pod biureczkiem mu posprzątała...ale cóż, wiem, wiem, to tylko marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak? Podglądywywują Małgosia? Biorą i podglądywywują!!!W robótce??? Zero intymności??? No a tak ładnie t??? No ładnie podglądywywać. Co on myśli że jak pieczątkę i długopisa Zanita ma to co? To tak mu można??? No nie można!!!Mondry piszesz że jest? Łobuz straszny i tyle!!! Ty mi ani się waż pod biurko mu włazić a jeszcze tym bardziej sprzątać!!! No ja nie wiem co na to Arwa powie, no nie wiem? Jeszcze gotowa przed nim na głowie stawać. No Małgoś, Małgoś!!! Nagrabisz Ty sobie, no nagrabisz??? No ja rozumiem no? No przed Żonatym na tej głowie stawać, no a co tam no przede mną ale przed szefem??? O Arwie czy Natce nie wspominam bo to oczywiste jest. No wstydziłabyś się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i znowu się czerwienie...może wszyscy razem poćwiczymy?:) ja z chęcią będę asekurowała jak na głowie będziecie stawać a i pomogę jakby coś opadło, pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwili sobie no uwili!!! Kaprysa mają to i uwili!!! Małgoś Ty się nie czerwień bo? ............ No taki odruch to jest. I bez paniki mi tam!!!A tak to co poćwiczymy? No może jakiś scenariusz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodyni tematu tego do wód słonych na ekskursy się udała co wcześniej wszem i wobec oznajmione przecież zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jedna? A na cieniu jak stoi to co? Nie dwie? Dwie przecież!!! A jedna to wtedy Łobuzica jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Łobuzicą nie jesteś, ale scenariusza to nie zapodałaś!!!No wybaczam chwilowo no wybaczam? A dlaczego? No bo tak do 13-tej zniknąć muszę co by co nieco wokół siebie pozamiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×