Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

A i niewiasty jak wielbią no te w tych? W beretach, no!!! Aż piszczą, a niektóre jak brzydko mówić potrafią jak co nie tak na wielebnego powiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale mam apetyt dzisiaj na...coś słodkiego:) Hmm..który jest tak odważny i podda się konsumpcji? NO o ile słodki jest:):)haha Nie przesłodzony,tylko słodki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to i trzeba mieć Żonaty na czym czapkę nosić aby tak ludzi zakręcić? Ja tam powiem tak. Na prezydenta skubańca na prezydenta wtedy by wesoło w RP było. I tu nie ma co Małgoś rechotać zaraz by kazał światło w łazience gasić co by do grzechu erotycznego spojrzenia nie dochodziło podczas mycia!!! Rechotała Ty byś wtedy no rechotała!!!A jak tam u spowiedzi wczoraj było? No coś cisza o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malakezja no poszłam, powiedziałam to co chciałam, On powiedzieć to co wszystkim, podpisał, popatrzył i koniec:) a potem się grzeszyło, oj grzeszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssijcie wielkie pałki
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W korek przypakowałaś dyńką w korek!!! I jak teraz wodę spuścisz z wanny. Przyjdzie hydraulik i tylko patrzeć do jakiej rozpusty weźmie i namówi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie będzie pewnie o zdanie mnie pytał..a tak swoją drogą jak będzie tak wyglądał jak ten z reklamy "Polski Hydraulik" to jestem za...tak, tak...niech nadejdzie i zrobi co do niego należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..pewnie bym od Arwy po tyłeczku za takie myśli dostała;) oj dostałabym dostałabym...ale nie wiem czy to kara czy nagroda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto jak kto? Ty go nie przekonasz, no wiesz co, Ty? Wierzymy w twoja sile perswazji ale? .......... Każ mu w zębach klócz do róruf trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. To problem być może? To wiesz co? To niech za podnóżek robi jak z tej wanny wyskakiwać będziesz. No co? Światowa kobietka przecież jesteś prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Martzepan*
Zapraszam was na moje forum. Tam kiedyś odeszła stara elita z Kafeterii i na czat Kafe. Od roku już go nie uzywamy. Ponieważ stało puste, postanowiłem je reanimować i udostępnić pisanie w tematach bez rejestracji. NIe ma także szczególnej cenzury. Chyba, że ktoś zakłada 100 tematów o kupach. Ale nie usuwam nawet głupich i śmiesznych tematów jak modka tutaj. Możecie w postach wstawiać zdjęcia i filmiki You Tube. Macie możliwoąść manipulacji kolorem i grubością czcionki Zapoznajcie się z nim. Jeśli Kafeteria będzie sięwieszała zawsze możecie tam się przenieść, więc zachowajcie sobie link. http://marcepan.frix.pl/ - portal http://marcepan.frix.pl/forum Linki do dwóch pokoi na czacie Kafeterii: http://www.polchat.pl/chat.php?_room=kafeteria http://www.polchat.pl/chat.php?_room=kafeteria2 Pozdrawiam Martzepan Przekazujcie linki innym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy rano tu wpadnę ale? Małgoś!!! No jak tak do spowiedzi i potem grzeszyć, no co Ciebie co poparzyło pod tym kościołem czy co? Grzeszyć!!! A potem we wannie żabką pływać, może jeszcze na golasa co? No Sodomia i tyle!!! Żonaty Ty aby rano sprawdź dobrze Małgosia jak jej z tym goleniem poszło? Czy aby nie za mocno się rozhuśtała jak zaczęła. No bo kto wie gdzie skończyła, jak od nóg zaczęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam wszystkich uprzejmie z samego rana :) z pogodą szoku nie ma ale przynajmniej nie leje a ja dzisiaj się komunikacją do roboty te 40 km telepałem co jednak nastroju nie popsuło :) Gosiu - nakazano mi sprawdzić jak to u Ciebie z goleniem poszło więc jak to tam z tym Ci wyszło ? ...coby nie gorszyć możesz i na maila szepnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim....no golenie nawet nawet, trochę przy nim pośpiewałam i kilka rysek jest:) Na meila ma szeptać?? ale ja się wstydzę:)...chyba to tak nie przystoi...chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam wszystkich, no witam!!! Żonaty no nie mów ze Ci podwoda nawaliła lub stado koni mechanicznych posłuszeństwa odmówiło!!!Komunikacja mówisz się tarabaniłeś? To chciał nie chciał przypomniałeś sobie jak bilety wyglądają. Małgoś pisze ze golenie wyszło cacy tylko rysek parę się zrobiło!!! No Małgoś!!! Jak się skoczne piosenki przy goleniu nuci to i ryski powstać mogą, a jak jeszcze piosenka z refrenem to na bank ciachnąć się można. Nie wiedziałaś o tym. No wiesz co? No mnie też możesz coś na maila szepnąć. Przeciwwskazań nie widzę. A widzę ze tu i jakaś Anetka do nas zawitała. Witaj Anetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×