Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

hahaha jak widzę Gosia nieskora do szeptów :) trudno trzeba oczka wytężać na ogólnym :) Witaj Malakezja ...a co do koników to ja nie codziennie autkiem jeżdżę bo by mi się robota nie opłaciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, masz rację Żonaty, masz rację!!! Nie skora Małgoś do szeptania, no nie skora? Ale? ............. No wiesz może doła złapała?....... No jak jakiego, no jak?......... No pomyśl?........... Do spowiedzi poszła? No poszła. W tym kiosku czy jakim tam innym konfesjonale mówiła szeptem? No mówiła, prawda? Zobacz i musiała się w tym konfesjonale przed tym magikiem w sutannie obnażać. No jak dlaczego, no jak? Do domu przyszła z tego kościoła i co? Do wanny kazał jej na dyńkę skakać, żabką pływać i po wszystkim jeszcze nogi a cholera wie co jeszcze golić i skoczne religijne piosenki śpiewać. No jaki zboczeniec no!!!I teraz Małgoś stresa załapała i nawet bidulka szeptać o tym nie chce, no i się narobiło, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ...masz rację porobiło się oj porobiło, ale nawet mi do kłowy nie przyszło że to przez czarnego, ale coś w tym musi być ...bo i o grzechu coś wczoraj wspominała, no popatrz w jakie to doły klechy potrafią porządną i zdrowa dziewuchę wpuścić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..trochę ta spowiedź na psyche mi siadła..nie będę ukrywała...bo jak sobie pomyśle o co mnie ten "książę" pytał to ach ach... pewnie miał w tym jakiś interes...jaki ciężko powiedzieć..może chciał moją nieczystą dusze dogłębnie zbadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspominała, wspominała. Mówiła ze po spowiedzi grzeszyła!!! Czyli? ....... No "skubaniec" jaką Kamasutrę dziewczynie przećwiczyć kazał i tyle. Ona "bidulka" świadoma bezeceństwa no co miała zrobić jak jej proboszcz kazał, no co? Zagroził że jak zagadnienia nie przerobi to ją na korepetycje do siebie weźmie. No i co mogła, no co? Pisała przecież ze ja głowa bolała prawda? Do wanny na dyńkę skoczyć w korek przywalić a potem?........... A jak jej kazał klecha jeden z żyrandola na faceta skoczyć i do tego jeszcze za pierwszym razem trafić to co? No to i stresa Małgoś ma. No bo co? Małgoś jaka Tiereszkowa Walentyna czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dogłebnie to pewnie zbadać chciał coś zupełnie innego i bardziej hmmm namacalnego :) a co tam kombinował pod sukienka to jeno jego szef może wiedzieć :) ...póki co nowi goście mało się udzielają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..przeszło mi to przez myśl, że coś kombinował bo miał taki nie wyraźny głosik...ale czasami lepiej nie wiedzieć, dla zdrowia dla zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod sukienka gmerał skubaniec jeden i kto wie? ........ No na pewno malucha sobie brał i miętolił, i dlatego głosik niewyraźny miał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to już wiem dlaczego stare dewotki tak często do konfesjonału maszerują...już wiem.... i co by na to szanowny Rydzyk powiedział...oj co..pewnie musiały by odpokutować to w sposób rzecz jasna materialny:) ale na biedne nie trafiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moherom to na dyńkę do wanny skakać każą ale jak wody w niej nie ma!!!A żabką pływać na sucho, na dywanie przed Wielebnym no i się w dekielkach przestawia wtedy. A golenie? No darują im pod warunkiem ze z kasiorki wygolą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska25
hej dziewczyny rozbieracie sie do naga pod prysznicem na basenie:)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza? Jestem!!!! No tak? Żonaty, Małgoś, ja i co dalej? No jak jak jaka trójca przenajświętsza my tu robimy. Ale Stolica Apostolska zajechało, no??? Natk@ gdzieś się zapodziała, Seba może za prąda opłaty nie uiścił i neta nie ma!!! No posucha totalna. Anetka jakaś dzisiaj tu wpadła i wypadła? No świata koniec. A Arwa? No do góry kołami na tej piaskownicy sobie leży lub z tą bombom do morza nagina co by fale robić. Co się wyrabia „mac psia no co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska25
ale rozbieraasz sie aGosia pod prysznicem po basenie:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak. A ja z Żonatym potem paradujemy w stringach pań nałożonych tył na przód i oczy mamy z radochy białe a jęzory suche!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska25
nie teraz tylko na basenie ,czy ja nie wyraznie pisze czy co!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co było golić wszystko? No po co? Teraz Małgoś goła musisz chodzić bo się maszynka pozarzynała. Było klechy słuchać??? A nawet jakby to Żonatym byśmy to Tobie fachowo zrobili. No co może nie? Żonaty może nie??? I za darmochę!!! Jak Boga kocham!!!A tak uczulenia dostałaś i na golasa musisz śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska? Małgoś pod prysznic goła nie wchodzi. Jak to dlaczego? Wiary takiej jest i tyle. Po za tym wstydliwa mocno ze aż kuca do siusiania, no!!! Jak pod prysznic to ona w kufajce, czapce uszatce i w wacianych spodniach. Po spowiedzi tylko na golasa może pod warunkiem ze na dyńkę skacze do wanny i żabką pływa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi to mówisz..wczoraj nie byłeś taki chętny do pozbycia się kędziorów z różnych części mego ciałka;) Żonaty miał pilnować...ale tak pilnował..że Teksańską masakrę maszynką "dzilet" zrobiłam..taki z niego kolega, taki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, ale jednak czasem muszę popracować coby na chlebuś było, innego wytłumaczenia nie mam :) ....a Ty Aguś to miałaś branżę zdradzić i cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty a co ty jakieś statystyki prowadzisz, że wszystkich o branże pytasz? a jak jest bezrobotna i się wstydzi, to co ma zrobić biedna dziewka?? No co....Lepiej zapytaj ją o rozmiar biustonosza, no zapytaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kórtórarny bede i nie zapytam o rozmiar bióstonosza!!! Zapytam o rozmiar tych no figuf i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no co robić, ...taka ciekawska ze mnie natura, jak bezrobotna to o branże nie pytam bo i po co :) a statystyk nie prowadzę, raczej interesuje mnie jakie osobowości w jakiej branży pracują ...czy jest jakiś związek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×