Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Oczy wygłodniałe racja to Ci święta jest!!! A jak nam się łapska trzęsą jak galarety jakie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmm...matko jedyna..muszę zapytać kardiologa czy aby Wam taki widok nie zaszkodził...rozbiore sie i zapytam: Panie doktorze czy taki widok w wieku powiedzmy średnim może zaszkodzić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno Malakezja nie doczekamy się skoro w tej kwestii trzeba aż konsultacji z Arwą ...a swoją koleją ...ciekawe jak tam Arwa robi facetom i paniom kisiel z mózgu pod czuprynami biegając w bikini po plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...odsyłam do artykułów w necie jak błogosławiony wpływ na zdrowie facetów ma kontemplowanie kobiecych biustów, juz tylko pół godziny dziennie ma ponoć znaczy wpływ na podniesienie górnej granicy żywotności facetów. Ma to ponoć związek z lepszym krążeniem, odżywianiem i natlenianiem komórek i takie tam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..więc niezwłocznie prześle..tylko może w pracy zdjęć nie będę robiła bo szef raczej tego może nie wytrzymać (zwłaszcza po takiej kawie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś ja już pytałem co mi pierwsze stanie jak zobaczę, no i? Powiedział że autobus na przystanku. Tak ze na spokojnie.Tragediuf nie będzie!!! Ale zobacz Żonaty jak to Małgoś Arwy się boi no!!! No czym że ona ją tak wystraszyła!!! No a co do Arwy? W bikini po plaży mówisz śmiga? Kisiel z mózgu ludziom robi? No co Ty Budyń robi nie kisiel. Chłopy te co na brzuchu leżeli na boka się przewrócić nie mogą bo im się korzenie w piacha wbiły. I smażą się bidaki na słońcu jak jakie murzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hahahah mówisz że nam się męski elektorat Arwy zakorzenił na plażach i chłopaki plecki będą zsiadłym mlekiem leczyć a brzuchy dopalać w solariach dla niepoznaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty do solarium nie pójdą no bo i jak ze wzwodem do solarium???? Toż ich do zimy będzie tak trzymało przecież Arwa mało ze w bikini (Żonaty a może ona już bez bikini, co?) to jeszcze przecież z bombom nad te morze pojechała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah jak z bombom to chłopaki na bank się okopały a czy bez to nie jestem przekonany bo jakby nie było z osobistym mężem pojechała to ja na jego miejscu bym się na taka ekstrawagancje nie pozwolił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z mężem osobistym no ja wiem przecież, no wiem!!! Wysłała go po loda jakiego lub inne tworzywo dla ochłody, dwa dołki dalej dobytek przeniosła i w toplessa uderzyć mogła, a co??? No mówisz szept jeden i cisza? No a Małgoś po aparata fotograficznego szefa do sklepu wysłała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bosheeee kochany, ona szefa językowo wspomaga a o przesłanie ilustracji swojej osobowości Arwy się chce pytać ... i jeszcze wmawia nam że wstydliwa jest .... no ładnieeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no nic ja się już pomału zbieram do ewakuacji :) ... dobrego weekendu wszystkim życzę i dobrej zabawy i aby wszystkim pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecie rozumiemy że ten?........... No językowy przecie!!!! No tak i wstydliwa niby ona jest, no!!!To my Żonaty też no prawie jak Franciszkany czy inne tam Benedyktyny!!! no wszystkie się zbierają to i ja też!!! Miłego weekendu życzę a Małgoś? ......... No co? ... Co? Aparata w baterie zaopatrzyć i do szału no? ........ No niech spróbuje nas do szału doprowadzić z Żonatym, no niech spróbuje??? Prawda Żonaty, prawda? No właśnie, właśnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja powiem, ja powiem Dzień dobry, no ja powiem!!!Sobota ale powiem!!! Małgoś na pewno jeszcze na tym swoim hamaku? ............. A może dokazuje "Jaszczurka" jedna no!!! We sobotę, o ósmej??? Łobuzić w alkowie??? A Żonaty? E tam Żonatemu wolno. Jak dlaczego? ....... Ma silne papiery i tyle. No dobrze znikam i ja ciekawi mnie tylko poniedziałek jak tu Arwa z tych wojaży wróci??? No ciekawe??? Już w przekazu masowych środkach mówią ze jakieś plaże poorane, czyli faceci na brzuchu leżący do miejsc pobytu się biedaczki z tych plaż udali, ale ponoć nocą dopiero. Jako ze w sobotę byłem to i na poniedziałek już Dzień dobry wszystkim mówię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry widzę ,że temat pomimo nieobecności Arwy rozwija się gorąco.Pozdrawiam Wszystkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natk@. No miło że byłaś a już myślałem że w jaki jasyr Ciebie kto porwał albo Arwa do tych słonych wód Ciebie podstępem wywlokła!!! Pozdrawiam zatem ciepluteńko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mili moi :-) I jak to tak ?? Gdzie fanfary ?? Gdzie zimne ognie i szampan ?? Wróciłam i nikt mnie nie wita ? Oburzające ;-) Widzę, że panowie nieźle się rozbisurmanili pod moją nieobecność i Małgosię o wymiary molestują bezwstydnie :-) , nie wiedzą panowie , że molestowanie karalnym jest czynem ? Małgoś jednak widzę dzielnie się męsim zapędom opiera :-) i słusznie bo to ja pierwsza zaszczytu podziwiania Małgosinych wdzięków dostąpić wnnam ;-) Niniejszym informuję , iż szeptania moja na powrót otwarta zostaje :-) Miłego dnia wszystkim życzę i biorę się za przekopywanie stosów na moim biurku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Arwa> oj widzę ,że ma konkurentke.........no będę sie musiała bardziej postarac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś kochana :-) Ty się starać nie msisz bo ja jużcała Twoja 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde? Myślałam o Tobie i widzisz z samego rana sie zerwałam ,żeby sie z Tobą przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana lejesz miód na moje serce :-) chociaż ktoś mnie tu wita ;-) Lecę na pourlopowy dywanik do bossa będę za chwil parę 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Arwa!!!A i Natus wpadł, no proszę proszę!!! No fanfary, fanfary!!!Orkiestry strazackiej nie ma bo? ....... No jak co? .............. Wodomierze jak zwariowane u Pana Boga się kręciły taki deszcz padał. a ona nam tu z fanfarami wyskoczyła. Wodę strażaki pompują i nawet muzykanty to robią. Szampan jej w głowie, zimne ognie??? Z bombom a kto nad morze pojechał, no kto? Zimnego jak widzę ognia to Ty nad morzem konkretnego zrobiłaś jak klimat ku zmianie zmierza!!!A jakie nam tu zarzuty z Żonatym stawia no? ...... Że my o wymiary Małgosia pytaliśmy? Karami za te, molestacje nasz straszy, A sama chłopów do orania plaży to kto doprowadził co? Coś mi się zdaje ze Arwa w zazdrosność mocną co do Małgosia wpadła. A to grzech okrutny jest!!! Tak, tak Natk@ tak. Konkurentkę masz!!! Już tam Arwa w tym piachu sprawy przemyślała. Już tam sobie wszystko zaplanowała. Ty starać się musisz więcej bo w odstawkę pójdziesz i ja Żonatym pocieszać Ciebie będziemy musieli. A to nie takie proste jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie , a ja tak tęskoniłam oczy wypłakiwałam........myślałam,że będe wisienką na torcie jak Arwa przyjedzie to mnie skonsumuje.Małgosia całkiem realnym jest zagrożeniem zważywszy na mój pernamentny brak czasu i to ,ze mało go mam dla Arwy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś słoneczko , Twoja pozycja jest całkowicie bezpieczna , natomiast co do skonsumowania Ciebie to mmmmm jak najardziej reflektuję na taką słodycz 😘 Malakezjo witaj 😘 chłopaki plażę orali bo co ? bo robotne są i bezczynnie leżeć nie chcieli :-) Za nagabywanie Małgosi kary nijakiej wam wyznaczyć nie mogę jako główna molestantka tego tematu ;-) ja jeno zachowania kolejności się domagam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×