Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Malakezja bo Natka oszczędnie wdziękami obdarza ;-) Szeptalnia Twoja czynna ? napisz jeszcze raz jej adres bo chyba coś poknociłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha , popracuj trochę nad nią to może na fotkę zasłużysz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi uważaj bo jesteś o krok od stwierdzenia , że molestować też nie lubisz a to na tym temacie niemalże zbrodnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzień dobry:) Natk@ nie bój nic sądzę, że Arwa znajdzie coś i dla Ciebie i dla mnie:) No chyba, że jakieś zawody Arwa urządzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś witaj słonko 😘 Zawody hmmmmm pomysł godzien rozważenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana zawody będą tylko o palmę pierwszeństwa , bo samo uczestnictwo macie zagwarantowane ;-) Już wiem , konkurs mokrego podkoszulka ;-) Nagrodą będzie pierwszeństwo w konsumpcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja molestować lubię a co? Małgoś witaj a gdzie Ty się znowu podziewałaś, no gdzie? No nie mów ze do tej pory dokazywałaś!!! Jak tak to Ty jakaś nadpobudliwa czy co? No chyba ze w konfesjonale na dokazywanie się ze swoim facetem udałaś. Smaka porażki nie będzie Małgoś Ty się na Casting do mnie i Żonatego szykuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idź do nich Małgoś bo oni tylko wymiary chcą nasze oceniać a sami to pokazać nie łaska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś , nic prostszego , mówisz i masz kochana, leci szeptana fotka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Żonatym byśmy jakby co i wymiary podali tylko? ........... No linijkuf nie mamy bo nam je jakieś kobitki buchnęły te no? .......... Linijki!!! A wymagania jakie mamy? No bardzo przyzwoite te wymagania mamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra spawiedliwość oddać muszę , żonaty się rewanżuje więc tylko Malakzję docisnąć trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ... ja tam się nie stydzam wymiarów, od lat te same :) ok. 178 cm, 80 kg, kołnierzyk 40, but 43 i sporych rozmiarów ...... ............... ............... wąsy :) zaś co do ilustracji to staram się być w porządku i się rewanżuje ...coby sprawiedliwie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co docisnąć, co docisnąć a jakim to "psia mać" dociskaczem dociskać będą!!!Czym Na Boga Żonaty Ciebie docisnęły? No nie mów ze takiego dociskacza znad morza Arwa przytargała. no tak z bombom tam pojechała i na dociskacza zamieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo ja przemocy nie używam , tylko delikatnie przekonuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba Małgosię przepłoszyłam :-( no chyba , że w ciszy i spokoju kontempluje szepty wizualne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słabościa do Ciebie Arwa mam to? No bez dociskacza niech będzie. No dobrze, dobrze. Wzrost 182 w centymetrach oczywiście w centymetrach!!! Waga? No podeszwy w sandałach wytrzymują te 100 kg, no wytrzymują!!! Kołnierzyk 44 też w centymetrach będzie i buta rozmiar a 45, a co? A w czym? A nie wiem ale na podeszwie tak pisze i na jednej i drugiej też tak samo pisze. Jak Boga kocham tak samo!!! Wąsów nie mam. A i syndromu woźnicy tez nie mam? Jak co to syndrom woźnicy? ....... No jak? To jest coś takiego gdy facet musi sobie małego na dyszlu kłaść jak sika co by mu na buty nie kapało. Ja pod dyszla muszę co by na oczy nie szło. Czyli? Prostata jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem czyje bo do mnie nie szepce :) Malakezja a mnie dociskać wcale nie trzeba było ...Arwa ma talent do rozbrajania wszelkich nie tylko bomb ale i oporów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Arwa ze saperów jest!!! No jak czułem , ja tak czułem. Z bombom nad morze? No ja tak czułem ze bez papierów z taka bombom jechać to niebezpiecznie a ona papiery sapera zaocznie zrobiła. Czyli dziewczyna rozrywkowa jest i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty bo się zarumienię ;-) Malakezjo wymiary słuszne więc w nagrodę leci szepcik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie ma powodu się rumienić, fałszywa skromność gorsza ... więc trzymaj jak dotąd :) ...a Małgoś się obija i jeszcze Tobą tłumaczy ze o wszystko Ciebie musi pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś hop, hop , co my się tak u we dwójkę molestować mamy z żoatym ? Malakezja też się ulotnił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Arwa, no, no!!! No jak co??? No prawie mlaskać zacząłem no!!! Prawie? Już mlaskam!!!No ja tak czułem że Ty "Jaszczureczka" nie z tej ziemi jesteś ale? Słowuf brak!!!No w zachwyt to ja taki popadłem że? ....... Że tym bardziej no co by nie mówić ten Casting z Żonatym to my musimy przeprowadzić, no mus taki i tyle jest!!! Co do mnie? No wiesz muszę poszperać bo przecież mojej fizjonomii z komunii pierwszej czy drugiej ci nie wyślę prawda. Miarodajne to być musi. Ale masz jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo mlaskanie i ślinienie się jak najbardziej dozwolone , nic tak ego kobiecego nie łechce jak świadomość , że wdziękami swymi uwagę od pracy odciągnąć potrafi ;-) Co do rewanżu to ja cierpliwa jestem , wytrzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×