Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

My Natusię wystraszyli? My? No wiesz co Arwa? No coś takiego na zarzucać, no nie? My by ja w lektyce nawet nosili jakby murzynów nie było!!! Ale? ........... No murzyny są wiec nosić nie będziemy, ale wystraszyli? A co my jakieś łobuzy czy wampiry są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty no muszę o was dbać ;-) Malakezjo nie wy straszni tylko Natusia płochliwa , wy kochane chłopaki jesteście 😘 a Natka po prostu się oswoić musi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemuż to bidulka taka płochliwa? Tylko nie mów ze jak maleńka była to się samolotów czepiała? Bo jak tak to uraza na całe życie mieć może??? Natuś a oswój że się z nami bo ryczeć będziemy jak bobry stare dwa. My Ci pończoszków tych czarnych nie porwiemy z Żonatym ani szpilek w pantofelkach nie połamiemy. No nie!!! Najwyżej oczy nam się białe zrobią i suche języki, ale krzywdy żadnej nie zrobimy tak nam dopomóż buk!!! Prawda Żonaty, prawda!!! No mów ze tak, no na co czekasz. Natk@ przecież płochliwą jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się wirtualnie tykana??? A tak do rzeczy to co? Przyjemność jaka z tego być może czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemność intelektualna hahahha ;-) w końcu ośrodek przyjemności w mózgu się mieści ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa jestem jestem tylko akurat pracą mnie zawalili..oj ten szef:) Odpłacę się mu, już nici z pomocy oralnych:):) Dziękuje za fotki, płomienna jesteś:) Zrewanżuje sie jak dotrę do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Malakezja ale ty małostkowy jesteś, ja tez o tej szkole słyszałem, nie ważne jak dochodzi do tego co jest na finale, ważne żeby odlot przy finale był właściwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intelektualna? O Matko jaki wyraz poważny jest to proszę ja kogo!!!No jak poważy jak ten no? .... Król na stuzłotówce!!!! Natuś co tak wirtualnie zakręcona, czy aby tam może chłopy jakie w jej okolicy paskudne lub chorowite są. No bo i jak tak no wirtualnie, no jak? Przecież jak się chłop piśmienniczo podnieci to mu może taaaaka żyła na czole wyskoczyć i nie zniknąć może do rana no!!!I wyjdź tak potem na ulicę. Prawda Żonaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś , rozumiem i czekać będę bo cierplia ze mnie bestia ;-) Malakezja bo napięcie rozładowywać trzeba a nie kumulować , wtedy żyłka nie wyskoczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś , chłopaki w porządku są i na rewanż możesz liczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skapnie nam? Uważaj? Z nosa prędzej nam jak widzę skapnie!!!Katara się tylko nabawimy i tyle. Żonaty a koniec obnażania się bo zapalenia płuc jeszcze dostaniemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś napięcie rozładowywać a co my jakieś elektryki czy odgromniki jesteśmy???? No powiedz sama. A w ogóle to co przy ludziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...racja Malakezja... z nosa a może i z czego innego ...coby ta żyłka nie wyskoczyła ...bo coś nieufna ta Gosia i jakoś nie wierzy .... ty to rozumiesz? ...nam nie wierzy w rewanż ... jak można być człowiekiem tak małej wiary ... i to konfesjonał odwiedzając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo no gdzie przy ludziach ??? jeszcze by ich poraziło ;)to w zaciszu trzeba , żeby ofiar za wiele nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam , oj tam chłopaki , dajcie czas dziewczynie ;-) może ona też z tych co przyjemność po kropelce dozują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo wziął jej klecha sieczkę z mózgu zrobił we wannie kazał dokazywać te tam no??? No wszystko co mu do łba przyszło jej kazał i poprzestawiał Małgosi preferencje cielesne no i stracha ma??? A to ze nie przy ludziach to ja Arwa wiem. A czy w zaciszu? No pewnie ze w zaciszu!!! I oczy mieć trzeba zamknięte co by grzechu nie było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha ja tam wolę z otwartymi ;-) w piekle w końcu ciekawiej będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja wiem ? tak tylko domiemywam sobie niezobowiązująco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piekle może i ciekawiej ale gorąc tam jak elektrociepłowni i stringi ponoć przez głowę kobietko ściągają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja toż ta dziewczyna to istna enigma , jutro ją odpytać musimy co na myśli miała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja prosto z mostu mówię że się ewakuować muszę bo mam dzisiaj podwodę na powrót do domku i w drodze powrotnej komunikację olać mogę :) dzięki wszystkim za miłe towarzystwo i pięknego popołudnia i wieczoru życzę bo w nocy mam nadzieję że spać będziecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaaha do miłego żonaty i duży 😘 da Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×