Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

hahahaha zaciągaj żonaty , zaciągaj , a wygodne wyrko masz ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra panowie mili , muszę się za robotę brać bo do 20 stąd nie wyjdę. Jakby się Małgoś pojawiła to głośno krzyczcie ,przylecę ;-) 😘😘 dla was , po jednym dla każdego w dowolnie wybrane miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I poooooszłaaaa Arwa bankowców głuszyć, pooooszłaaa!!!No i będzie ten, no kryzys pieniężny na świecie no będzie!!!Jak Małgoś przyjdzie mamy krzyczeć? Małgoś już za migdały ciągnięta jest przez ministerstwo finansów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo toż ja sercem i duchem z wami jestem :-) tylko mózg do czego innego wykorzystywać muszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak dziewczyny się pochowały, a w końcu im Arwa wątek poświeciła to i wymiata towarzystwo do roboty i nikt się nie produkuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Żonaty , jak to jest , Małgoś na prochach , Aneta wojażuje a ja tu z wami tylo zostałam ;-) Całe szczęście , że szeptalnia i telefon działa , i to jak działa mmmm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i to dobrze działasz :P ale jakos nowych zainteresowanych pań nie widać a nasze stanowczo się obijają i żadną pracą tego nie usprawiedliwią bo są przerwy śniadaniowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty jakby to delikatnie powiedzieć ..... a kit powiem niedelikatnie pani obsługująca mój telefon z drugiej strony godne zastępstwo im daje hihihihihi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnij sobie gapo , szepnęłam Ci coś kiedyś .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha poniekąd , nieważne co i komu , ważne ,że mi w duszy śpiewa i głowa nad chmurami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i tanecznym krokiem oddalam się popracować nasłuchując dźwięku smsa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no nic, trza się zbierać, za oknem zimno to spieszyć się nie ma gdzie ale jak trza to trza ... życzę więc wszystkim miłej reszty dnia i spełnienia wszystkich oczekiwań ...jakie by one nie były :) Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło! Arwa się obnażyła i elektryki psia ich mać prąd wyłączyli i poooooszli ją oglądać zamiast do roboty się brać. Mało ze z Frankiem bidy na cały świat narobiła to i za energetykę się wzięła!!! No nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaleć!!! Za przemysł prądowy się brać!!! Elektryków głuszyc!!! No miej Boga w sercu!!! jeszcze patrzeć a piach z nad polskiego morza weźmiesz i sprzedaż jakim Arabom bo coś mówili ze jakąś dziurę na tej swojej Saharze zasypać musza!!! A Jarosław Wielki zaraz na Donalda to zwali i młyn w polityce aż miło będzie!!! Arwuś rany Boskie Ty może jakie leki weź i nie dokazuj już przynajmniej do końca tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ja dopiero właśnie na końcu tygodnia dokazywać mam nadzieję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bidy narobisz, no narobisz!!! Będzie się "psia mać" ONZ chyba zbierało!!!No mało jej zamieszania to jeszcze dokazywać chce? W pierwsza sobotę tygodnia!!! No co by mi grzechu jakiego nie było ciężkiego jak? ... No jak nie wyjdzie oczywiście. A teraz muszę już znikać pozdrawiam cieplutko i do jutra gdzieś koło ? NO WŁAŚNIE KOŁO KTÓREJ? A SAM NIE WIEM, ALE TU ZAJRZĘ I ZOBACZĘ CO I ZACZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cieplutko Malakezjo i 😘 na miłe popołudnie ;-) A ze swojej strony już ja się ostaram coby gzechu zaniechania nie było :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie na niebie chmurzyska paskudne , ale ja wszystkich słonecznym uśmiechem witam i miłego dnia życzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no to i ja się dokładam ze swoimi ciepłymi pozdrowieniami z rana, dobrego dnia wszystkim, do końca tygodnia już blisko a potem długiiii weekend .... no Arwa ...będziesz miała okazje podokazywać, ...już się temu ONZetowi nie uda nie zebrać coby katastrofie zapobiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×