Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No Arwa, uważaj bo kiligończyk niechybnie ma jakieś zamiary;-) No i nie zrdadzaj mnie bez pozwolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rozpaczy serce me łka bo znów mi zwiała Natusia ma :-( Klingończyk a dlaczego tak Cię to cieszy ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet wierszyk piszesz.............no to juz dłużej sie nie moge opierać. Jestem cała Twoja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmate myśli na tym temacie są jak najbardziej na miejscu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja !!!!! gdzie jesteś .... nasze kobiety nam tu molestują :) Witaj Klingończyku ... dobrej zabawy na wątku życzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam wszystkich z ranka, no witam!!!O i ktoś nowy jest no to co by "mezaliansa" jakiegoś nie wywinąć to? .... Dzień dobry Kligończyk!!!A Natuś co bidulka znowu ja wymiotło? Rany Boskie a może ona w posły chce iść i kampanie wyborcza szykuje???? Natuś no my Ciebie poprzemy ale w tym sejmie? No wiesz no spaskudzić mogą człowieka. Natuś daj sobie spokój skarbie daj spokój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Natusię , ale Ciebie też mogę ;-P , będzie na bogato ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo witaj ;-) Chłopaki myk pod biurko , orgię robię ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz molestują, molestują, też coś. Molestować to mogą oby za jakie ciurlanie się nie brali bez naszej wiedzy i aprobaty!!! Ciurlaniom zaocznym mówimy stanowcze nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kligonczyk? no co Ty przed orgią to trzeba kartofelki odcedzić Ty wiesz jakie tu jazdy bywają??? A co tam jazdy, odloty proszę ja Ciebie!!!Jakby taki Gagarin czegoś takiego dostąpił to niewątpliwie tego Wostoka by zapaskudził ze w TV by wstyd było pokazać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm no wiesz , tu się trzeba okazaniem fizjonomii wkupić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakiej formie? No wiadomo ze nie w formie do cista!!! Tu w pokojach biurowych dokazywanie odchodzi z reguły pod biurkiem ale i na różne klocki można się załapać o aerodynamice słyszałeś? No widzisz? Tak ze i z żyrandola nawet można kicać oby się nie drzeć po wylądowaniu bo Arwy szef zaraz jej roboty zapoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klingończyk , my się tu wszyscy widzieliśmy i jakoś to przeżyliśmy więc i a Twój widok drzeć japy nie będziemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży i brzydki no to witaj w klubie!!! Tu ważne jak na cieniu się wygląda!!! Ale zaraz, zaraz brzydki? No nie mów e do Chrystusa jesteś podobny jak i ja. No jak dlaczego? No jak? Mnie jak zobaczą to Jezu Chryste krzyczą i uciekają, na Ciebie też No dwóch już nas jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak orgie robicie to zostawiam wszystko i ide do Was;-) To mnie nie może ominąc;-) To tak kilgończyk lico Twoje trzeba zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×