Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No ja tam nie wiem, no nie wiem? W ogóle to szemrana sprawa z tym poczęciem była!!! No jak tak? Bez dokazywania? Eeee tam nie wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo jak mówisz , mam zbadać organoleptycznie ten nowy obiekt na temacie ? hahahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuńka no jesteś? No nie a tak gwoli ścisłości to? No już spod biureczka od Arwy wyskoczyłaś, czy tak tylko na chwilkę bo jak widzę Arwa bidulka coś tchu złapać nie może??? Organoleptyczne, organoleptyczne??? Najpierw malowidło przedstawiające człowieka niech zapoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam Cie tu Kochanieńka samej zostawić z trzema facetami bo by mi Cię jeszcze jakoś wykorzystali i co by dla mnie zostało;-) Toż dla mnie są Twoje wdzięki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się kryguje skubany no ;-) Nie wstydaj się Klingończyku ,my łagodni w ocenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś kochana , Ciebie to ja zawsze i wszędzie :-) na biureczku , pod biureczkiem ;-) tylko te szpilki i pończoszki załóż kochanie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak!!! My łagodni jak te w ręcznikach na głowach bo wieszaków w łazience nie maja!!! No te, no ... No jak Taliby my łagodne. a jakie dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wystarczy dla każdego , nie trzeba się bić ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam widzisz Klingonczyku , nas się bać nie trzeba , nie gryziemy ;-) no chyba, żebyś poprosił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładam Skarbie i cos jeszcze do tego ?Czy to Ci wystarczy........może choc jakiś szlafroczek narzuce na siebie? Tak ,żeby kogoś nie zgorszyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Natuś w pończoszkach masz być w szpileczkach a kto taka garderobę trzymał będzie co by się pod biurkiem u Arwy nie walała??? No kto? Tak ze my potrzebne są i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią bym zostałe ale .......pora przestac bujać w obłokach , teraz to juz muszę uciekać. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę podniety narobiła i co? I chodu!!! Ja zaśliniony, Żonaty na bank też, Klingończyk? No właśnie jak Klingończyk? I co teraz??? Najarane my jak piece w hucie i talko patrzeć jak z braku erotyzmy wymiotować zaczniemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie wszystko ale ........tym razem to juz naprawde pa Po niedzieli będe ,całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natkaaaaaaa !!!! 😭 no kurde teraz mi przez Ciebie grozi zjechanie z poślizgiem z krzesła , a Ty mnie taką zostawiasz??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki no zóbcie coś ze mną bo mi się styki zagrzały i c ja biedna teraz zrobię ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja powiem tak. Natuś bidulka no zakręcona no niemiłosiernie jest!!! No gdzie tak się zakręcić. No ja rozumiem, no rozumiem za męża jakiego Kopernika by miała to i rozumiem. Kopernik taki zobaczyłby ze ziemia się kręci to i zakręcenia by dostał i na żonkę to by przeszło. Ale Natka? No nie!!! No nie godzi się tak kobietę do jakiego kieratu zaprzęgnąć, no nie godzi się. No my wiemy Natuś jak to u Ciebie jest, no wiemy!!! Ale nie mogłabyś się tak do jakiej dymisji podać albo co!!!A w ogóle to na jakiś czas zniknąć muszę. No jak dlaczego, no jak? Termostat erotyczny mi wywaliło i tyle!!! Oporządzić jakoś się trzeba po tej piątkowej namiastce dokazywania, no trzeba!!! A grzeczne mi tu być i „bajzlu W pokoju u Arwy zanadto nie narobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja się biegiem oddalił , więc wygląda na to , że z orgii nici :-( Klingończyk pokaż dzioba to Cię pod biurko wpuszczę ;-) toż nie musisz publicznie , możesz mi wizualny szept wysłać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać , że wątku nie czytałeśbo byś adres szeptalni znał ;-) ale niech będzie , specjalnie dla Ciebie arwakafeteryjna@wp.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×