Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Dziękuję truskaweczko i do zobaczyska po moim urlopie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilkę mnie nie było i odczytać się nie mogę;) Musiałam wrócić z podwodnej podróży do rzeczywistości, też wilgotnej ale nie tak miłej jak ta "nasza". Coś dzisiaj rozkojarzona jestem, już wiem kto jest temu winny to Arwa, Malakezja i żonaty rzeczy jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś Ty , Ty , niewierna , truskawek Ci się zachciewa ? 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko specjalnie dla Ciebie powiem to co Małgosi na początku , wszyscy z poczuciem humoru i względnie , podkreślam względnie poprawnie posługujące się j.polskim są tu mile widziani :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jakiś dopust Boży albo co? No i jeszcze tu na jakiś czas wpadłem no??? Arwa winna, Żonaty, ja??? Z nurkiem dokazywała a my winne??? No co jest??? Sama piszesz ze z podwodnej podróży wróciłaś "Łobuzico" jedna!!!A własnie!!! Witaj Truskaweczka, no witaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo ja tam nie marudzę , dla Małgosi to i winna mogę być , a co tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczucie humoru mam i naszego ojczystego języka nie kaleczę,brałam kiedys nawet udział w olimpiadzie z polskiego:):D witaj malakezja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, no wiem!!! Ale rozpusta pod wodą z nieznanym nam nurkiem????? A czy on aby dobrze wychowany był i te no? ..... No płetwy zdjął??? No skąd nam to wiedzieć Arwa????? Małgoś a już na tu szybko mówić czy aby skubaniec kulturalny był i łap gdzie nie wolno nie pchał!!! Mam rację Arwa, no mam czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malkezjo jasne , że masz , a jeśli niekulturalny był to już my go dorwiemy , bo Małgoś nasza już jest i bez walki nie oddamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko podczytywałam Cię więc zauważyłam , żeś piśmienna bardzo hihihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od nurka co ją pod wodą bałamucił ponoć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniamy , doceniamy i jak najwięcej przykładów owego piśmiennictwa prosimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Nie będzie nam nurek w twarz pluł ani Małgosia głuszył czy na jakąś wydrę i to pod woda wyrywał!!!!! Nurkom wszystkim śmierć!!!!! Nawet tym co taka czapkę noszą żelazną i przez takie okrągłe okienko na świat patrzą jak by w prodiżu byli!!! Te ponoć najgorsze są bo to te? ......... No erotomany podwodne. Jak Boga kocham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo wszystkim z wyjątkiem żonatego , bo on wyjątkiem potwierdzającym jest i basta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko Malakezja jest niezastąpiony i po cichu wielbiony przez mnie :-) tylko ciiii nie wygadaj się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadane ma??? Przed rozpusta ostrzegam i takim zboczeńcami!!! Jak taki nurek nie erotoman jak rozporka w tym swoim podwodnym garniturze nie ma, no jak? Nawet sobie "pogmerać nie może to i musi erotoman być!!! Zresztą żaby zapytać? A co tam pytać na "ryja jej spojrzeć i wszystko wiadomo!!! No co jej z twarzy zrobił, no co??? A to taki tyci tyci nurek był!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo to on coś Małgosi z twarzą zrobił ?? , nie zauważyłam.... Oooo nieee , zemsta będzie krwawa i straszliwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zdążył skubaniec bo mu te rurkę z powietrzem nadepłem i ..... I zapowietrzenia się doznał!!!Kto wie czy mu prostaty po tym nie wywaliło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niechby i mu nawet urwało , za zbrodnię taką ;-) Jednak rację miałam , Malakezjo nasz rycerzu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczko dziękuję z serca całego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tylko ciuchów pilnowałem no!!! A ze woda zakotłowania dostała do "parcha" co nie co na sponiewieranie wziąłem. I tylko nie rycerzu mi tu??? Toż one zakute łby mieli i z otwieraczem do konserw do łoża się udawali. A majtki mieli blaszane i tyłu i z przodu zalutowane. No wiesz co? Mnie taki numer zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żonaty wróci (bo zakładam że wróci) to coś czuje w moich starych kościach ( których osteoporoza nie ominęła), że pokaże Wam gdzie żabki i pieski zimują;) a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Żonaty w tym bezeceństwie podwodnym łapy maczał??? A piał ze on tylko się rozgląda????? Arwa czy Ty coś tu kumasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×