Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Jestem mężatką od 10 lat , w stałym związku od 17 lat . Od pewnego czasu marzę o seksie z kobietą , mało tego nawet śni mi się to czasami . Kocham męża ale ta myśl nie daje mi spokoju . Czyżbym była biseksualna ? Może jednak to tylko kaprys , chęć spróbowania czegoś nowego... Nie potrafię tego zanalizować i to mnie niepokoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
Powiem Ci,że nie jesteś sama. Ja nie tak dawno jak wczoraj myślałam o seksie z kobietą podczas stosunku z mężem. I powiem Ci więcej- od razu doszłam. Nie martw się, biseksualizm jest naturalny,ale uwazaj, jesli spróbujesz czegoś z kobietą mąż na pewno potraktuje to jak zdradę, chyba,ze sie dołączy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle to sama wykoncypowałam , ale jakby nie patrzeć seks z kobietą to też zdrada . Poza tym jak się do tego zabrać ? Nie mam przyjaciółek lesbijek , mam jedną która kochała się z kobietą ale ona mnie kompletnie nie kręci . Ech chyba zgłupiałam na starość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jest tradycjonalistą , kręcą go takie filmiki ale wątpię by chciał się mną podzielić . Swoją drogą ja też posiłkuję się wyobraźnią ( seks z kobietą ) w trakcie seksu z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
Jakies babskie wieczory, wino, pogaduchy? MOze tam sie coś wykluje z jedną z kolezanek ;) Albo mało to klubów gdzie mozna pojsc i coś wyhaczyc? ;) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami ide z moim chlopakiem i mówię mu które kobiety mi się podobają i z którymi bym chciała się pokochać. dla mnie to nie zdrada. ale jak ty uwazasz ze to zdrada to nie mozesz tego zrobic wbrew sobie bo bedziesz miec wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudka a Ty kochałaś się z
kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jestem z moim mężem od 17 lat , raczej by zdębiał gdybym mu nagle oświadczyła , że podoba mi się jakaś kobieta . Wie , że podziwiam piękne i zadbane kobiety ale raczej nie wyłapuje w tym podtekstu seksualnego . Zdradzenie go z kobietą byłoby łatwe od strony technicznej , że tak powiem , bo nie przyszłoby mu do głowy takie moje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
W takim razie co stoi na przeszkodzie zeby mu o tym nagle powiedziec? Myslisz,ze pomyslalaby ze zglupiałas? A moze nie? Moze pomysli : o kurde! cos sie w końcu dzieje, jakas pikanteria! |Spróbuj, moze nie pozalujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
Kobiety w seksie są zmienne jak kameleon. Tego trzeba spróbowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jest leniwcem seksualnym , ponad to nie lubi się dzielić . Łatwo go zranić a tego bym nie chciała , ech te rozterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam mu ,że miałam sen erotyczny z kobietą ale głupio przykryłam to żartem , że obudziłam się zdziwiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechnął się w odpowiedzi i zmienił temat na tzw sprawy codzienne , wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prześpij się z kobietą ale
mąż nie musi o tym wiedzieć;)Czego oczy nie widzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prześpij się z kobietą ale
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba... gdyby to było takie proste , nawet nie wiem jakbym miała się do tego zabrać, w moim otoczeniu jak na złość nie ma lezbijek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prześpij się z kobietą ale
hmmm,a są w okolicy lub Twoim mieście jakieś kluby dla lesbijek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka , my nie rozmawiamy na temat seksu , jakoś tak się durnowato utarło buuuuuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej nie musi byc od razu lesbijka. poprobuj podrywac swoje bliskie kolezanki i zobaczysz jak zareaguja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześpij... nie ma , dziura zabita dechami i zaryglowana na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×