Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Gość w podobnej syt.
a moze iść na żywioł i dac się ponieść ?? ehhh my kobiety- zamknięte w ramach tych naszych 'zasad'. . Większość facetów jest poza nimi i mimo, że nam- wydaje się że są oni niewolnikami swojego popędu- oni żyją sobie szczęsliwie próbując co troche jakiejś to nowej pokusy. damm it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha , mój mąż jest nietypowy , nie ma pokus i jak tu sprawić takiemu zawód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej syt.
w takim razie - nie sprawiać, bo taki facet zdarza się raz na milon (bez pokus). A jeśli chętka bedzie jednak silniejsza- mężusia nie wtajemniczać. Co z oczu to z serca.. czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha , sama na to wpadłam , tylko jak tu chętną do eksperymentów znaleźć i czy na pewno szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej syt.
Ja sobie myśle że z taką kobietą o idealnym wyglądzie (no wiecie- te które się ogląda na tych niegrzecznych filmach) moglabym spróbowac i to bardzo chętnie... ale żeby tak z którąś koleżanką? nie widze żadnej, ktora by mi "pasowała" .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż , ja jedną widzę ale 100 % hetero więc odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej syt.
Wiesz... ona pewnie to samo moglaby powiedziec o Tobie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , znam ją dość dobrze i mam pewność , że nie pociągają jej kobiety , zresztą wydaje mi się , że na mój " pierwszy raz " potrzebowałabym doświadczonej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem CI szczerze, że ja od niedawna również mam podobne fantazje. Byłam w związku z facetem około 6 lat. teraz mam 21. Sama nie wiem co mam o tym myslec, trochę jestem zdziwiona, a troszkę się też boję tych fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej syt.
doświadczonej? Pewnie byłoby fajnie, chociaz te "niezdarne początki" też są urocze :) Na razie wypowiadam się tylko na podstawie hm. stosunków? damsko- męskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paquena , młodaś i wolna , nic nie stoi na przeszkodzie eksperymentom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysliscie, że może to byc tylko chwilowe? Miała któraś z was podobną sytuację? Ale jej to przeszło...?:P Jezu myślałam, że już jestem dojrzała a tu tak sama siebie zaskakuję...to przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój , tylko próbuj , póki nie jesteś w stałym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa czy można to jakoś ciekawie wytłumaczyc z punktu widzenia psychologii...bo często takie wątpliwości, zwłaszcza w późniejszym wieku wynikają z jakichś podświadomych lęków itd...ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej syt.
no nie... tylko mi nie to.. nie chce się zastanawiać czy mam jakies podświadome lęki ... :) Spójrzmy prawdzie w oczy - człowiek chce próbowac nowych rzeczy i z tego to wynika. Wydaje mi się, że nie ma w tym jakiejś szczególnej filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam , psychologia... Ja się nie boję a kobiety mi się chce... Jak to wytłumaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freud miałby radochę. Ludu biseksualny, gadanie tylko Was rozstroi! Bierzta się do dzieła! Albo żyjcie dalej, w nieświadomości i niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że to podświadome lęki...:P to tylko taki pomysł, bo trochę się tym interesuję. Sama miałam ostatnio ciężki okres, wygrzebałam się ze związku, w którym mnie maltretowano psychicznie, zastanawiałam się czy może tutaj jest powód, ale nieważne... może przez forum umowimy się na grupowy seks haha;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej syt.
Grupowy seks :D hahah już to widze- umówiłybyśmy się w jakimś pokoju hotelowym, każda spalilaby buraka i na tym by się wszystko zakończyło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupowego nie próbowałam , obawiam się , że ze wstydu wpadłabym po łóżko :-) a straszny pan psycholog niech się schowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej syt.
Arwa ---> hehe wyciągałybyśmy Cię za nogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauena , dobranoc , kolorowych i seksownych snów :-) . Ja buszuję po czacie w poszukiwaniu osoby , która poza łechtaczką ma też mózg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz , poznałam naprawdę ciekawą kobietę i wszystko spierdoliłam bo nie powiedziałam prawdy na początku . Kurwa co jest ze mną nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia w poszukiwaniach
:)raz się yje,warto próbować różnych rzeczy aby na starość nie zalować,ze coś nas ominęlo...życie mamy tylko jedno,trzeba je wykorzystać na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę jak ta kretynka przed kompem w nadziei , że ona odpisze , jednocześnie drżąc na myśl co odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia... właśnie próbuję , ale chyba spieprzyłam sprawę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×