Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Wychodzi na to , że jestem potworną egoistką ,a nie tego chciałam , chciałam odrobiny szczęścia i rozkoszy i chciałam dać trochę szczęścia i rozkoszy .... ech głupia głupia głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia w poszukiwaniach
dlaczego uważasz,że spieprzylaś sprawę??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia w poszukiwaniach
dlaczego uwazasz,ze jesteś egoistką?Bo chcialas sprobowac czegos nowego?Zycie jest po to aby probowac nowych rzeczy.NIkogo nie krzywddzisz wiec o co kaman???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba Cię, kobieto, rypło
jak Ci nie wstyd takie bzdury wyczyniać za plecami męża. :D to sobie wyobraź, że on ma pokusę, żeby prostytutka mu zrobiła loda. NO PRZECIEŻ DZIECI Z TEGO NIE BĘDZIE. i co, przyjemnie by Ci było jakby przez Internet szukał jakichś namiarów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę skrzywdzić męża , a sprawę spieprzylam bo poznałam kobietę dla której mogłabym stracić głowę ale nie byłam z nią szczera więc ona powiedziała mi słowa , których nie chciałabym slyszeć , jednocześnie wiem , ze ma rację, Boże dlaczego obdarzyłeś mnie czującym sercem , dlaczego nie umiem być suką bez skrupułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba CiE... czytasz uważnie ? przecież właśnie o tym piszę , o wątpliwościach , o cierpieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba Cię, kobieto, rypło
Ależ... Ty wcale nie masz wyrzutów sumienia, tylko ci szkoda, że ci z nie wyszło z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz a oceniasz... zresztą kto wie , może masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba Cię, kobieto, rypło
Ależ oczywiście, że mam, i OBIE o tym wiemy. :D Czas wcześniejszej reakcji - 1 minuta. Czas reakcji na następny post - 5 minut. A post jest króciutki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech , życia , jakże byłoby proste , gdyby sprowadzało się do kilku postów . Miałam szansę i ją straciłam . Nie wiem czy dobrze się stało , czy źle wiem,że mogła być z tego piękna przyjaźń pomijając nawet aspekty seksualne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wrażenia robię takie błędy , że powinnam się pod biurko schować , proszę o wybaczenie czytających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba Cię, kobieto, rypło
życie jest proste, tylko ludzie go komplikują znacz tak - mimo, że nadal by ci się podobała, byłaby twoją przyjaciółką? nie wierzę. :D zawsze miałabyś jakąś tam nadzieję i dążyłabyś do czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Arwa
i jak tam zakończyło się czatowanie?Pozanałaś kogoś godnego uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam kogoś bardzo godnego uwagi , niestety ta kobieta szukała kogoś z kim mogłaby stworzyć związek a ze mną nie jest to możliwe . Muszę jednak przyznać , że rozmowa z nią była bardzo intrygująca i z chęcią bym to powtórzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
jak tam poszukiwania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
Arwa:) a jesteś atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjność jest względna i zależy w znacznej mierze od patrzącego , ja się sobie podobam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
ale zauważyłaś czy tez się podobasz facetom, kobietom?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem faceta ,a czy pociągam kobiety ? Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
To miałaś jednak facetów już czasie małżeństwa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
ale wracając do kobiet , nie jest trudno znaleźć jak się postarasz, wiele szuka ale ma takie same wątpliwości jak Ty trzeba wyrażać tylko otwarcie to czego się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam facetów przed małżeństwem , z natury jestem monogamistką i stąd moje wątpliwości . Miewałam propozycje od facetów już w trakcie związku z mężem ale nigdy nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
i co dalej szukasz tej kobiety? a jaka by Ci odpowiadała ? biorąc tylko pod uwagę urodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda nie jest dla mnie ważna, nigdy się nią nie kierowałam przy wyborze partnera , to tylko powierzchowność , nie jestem nią zainteresowana . Jeśli masz na myśli np.jaki kolor włosów , wzrost czy waga mnie pociągają to nie mam określonego typu . Po prostu musiałaby czymś mnie ująć , zauroczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
no nie mów mi ze wygląd nie jest ważny. oczywiście inne aspekty tez, ale na pierwszym spotkaniu to właśnie ten first look się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ale najwidoczniej ja jestem jakaś nienormalna , bo dla mnie się nie liczy . Wolno się zaprzyjaźniam i dopuszczam do siebie ludzi dopiero kiedy trochę ich poznam , stąd może moje poszukiwanie na czacie . Najpierw porozmawiać potem oglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irge
kolejność poznawania masz dobra:) miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×