Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

bobasiątko --> potwory, upiory, demony ...wyrazy bliskoznaczne, wybrałem potwory bo chodziło mi raczej o ludzi ...i to co się z nimi dzieje kiedy przestają myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata_2626-- ładne kwiatki,jestes (no cóż muszę Ci powiedzieć)wyjątkow HIPOKRYTKĄ.Pięknie,nie ma co.I to ma być związek zbudowany na wzajemnym zaufaniu??Wpadniesz prędzej czy póżniej i będziesz miała KRACH małżeński.O skutkach dla innych osób już sie nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz --->beata ---> mniej więcej dzieje się to o czym pisałem, zaczynasz mieć naturalny dyskomfort, z jednej strony nie potrafisz zrezygnować z przyjaciółki, brakuje Ci jej, z drugiej strony nie masz pojęcia jak przyjąłby to mąż, a początkowa atrakcyjność tajemnicy z czasem może zacząć męczyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_2626
Bobasiątko, zdecydowalam sie na taki ruch bo to bylo silniejsze odemnie. Wiem ze zle robie ale nie chce/nie potrafie przestac, szaleje za ta kobieta chyba nawet bardziej niz za moim facetem, coz... chyba nie mi pisany ten chlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_2626
I jeszcze cos, to nie maz tylko moj facet, o slubie nawet mowy nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzyko popsucia relacji w związku dotyczy Chyba każdego kto traktuje swój związek poważnie. Jest pewien sposób by zminimalizować ryzyko. Metoda małych kroków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata , źle się stało że zrobiłaś to za jego plecami i ciągniesz dalej . Może jeśli faktycznie bardziej zależy Ci na niej niż na nim to powinnaś rozstać się z facetem ale niekoniecznie informuj go ,że powodem byl Twój romans to tylko dodatkowo by go zraniło . Ale dzięki za ten wpis , mam kolejną rzecz do przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_2626
Pewnie tak to sie skonczy, zwiazek sie rozleci i raczej mu nie powiem co bylo przyczyna przynajmniej z mojej strony. Zreszta, jego wiernosci tez nie jestem pewna w 100%, chyba trzyma nas ze soba przyzwyczajenie;) A ona... za kazdym razem gdy sie widzimy powoduje u mnie szybsze bicie serca i motylki w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta ... no prokreacji to z tego nie będzie ....i znowu co najmniej jednego obywatela coby na moją emeryturę pracował mniej, ale nich tam jakoś przeżyją a Tobie niech się ułoży każdy powinien żyć tak aby czuł się spełniony bez krzywdzenia innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Wasze rozważania zakrawają na poważną rozprawę naukowa:) a to tylko pokusa:0 i należy jej ulec:) im więcej dywagacji tym mniejsze szanse na zrealizowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hahaha tylko pokusa :) gdyby tak ulegać pokusom .... łojojoj ... ciekawie byś się czuł/a gdyby twój partner/partnerka swoim wszystkim legał/a :) ...nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
nie ma równouprawnienia:) ktoś zawsze dominuje w związku , wiec partnerka ma zakazane pokusy;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka przyzwyczajenie to nie jest dobry powod do bycia razem , lepiej wam będzie osobno bo wtedy macie szanse na prawdziwe związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Ja seksista?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Tak , tak żonaty tym się kieruje w życiu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
aa i jeszcze jedno nie kradnę krów tylko jałówki ( jeśli już na rolnicze tematy zeszliśmy) no chyba ze jakieś krówki dobrze zadbane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam jakiś Ty niesprawiedliwy , biedna ta Twoja druga połowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha żonaty od ust mi to odjąłeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
żonaty, zootechnik jesteś ze się tak tych zwierząt uczepiłeś?:) poza tym z facetem a fe... nawet jak byś miał nie tylko małpy ale i tygrysy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam zaglądnęłam....o matuchno... hahaha :-) przednie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...od ust nikomu nie będę odbierał, spijać to co innego :) ...zaś co do zwierząt to czysty przypadek i nie przywiązywałbym się zbytnio, nie moja wina że ludziska takie powiedzonka wymyślają, zresztą za pierwszym razem zasadnicza była postać Kalego a nie krowy ... ...a tak w ogóle co Ty taki konkretnoobrazowy jak siedmiolatek, w końcu mamy w języku polskim porównania, metafory, parabole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×