Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Gość igtam
odszkodowanie ma być tylko w wypadku jak któraś ze stron nie spełni oczekiwań w ramach zbliżenia;)ale niech się autorka wypowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywa... idealnie , zaraz druknę i pracownicę do się zawezwę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam ja nie miewam grzecznych fantazji , jakoś nie chcą się mnie takowe trzymać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa... cholera portmonetka w domu została :-( tragedia... jak ja Ci teraz zapłacę ? Ooo mam - szczególowy zapis tekstowy z realizacji umowy może być ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Arwa a zrealizowałaś już jakieś niegrzeczne fantazje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpari
arwa a z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpari
poszukaj na necie jakiejś chętnej z Twojego miasta. najlepiej mężatki żeby się nie zakochała w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Jak zrealizowałaś cześć to teraz pomyśl jak zrealizować resztę:) mogę udzielić pomocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awra No to strasznie ciekawe przeczytałem wszystkie twoje wpisy i sądzę że sama powinnaś zastanowić od czego się zaczęło. Bo na początku strasznie martwiłaś się uczuciami męża sama chciałaś sprawdzić czy jesteś bi czy to kaprys. A teraz normalny szok, no może to wszystko tematem żartów o podrywaniu pracownicy ale w każdym żarcie ziarenko prawdy jest ;) Mówisz że koleżanki kompletnie hetero, a mówiłaś którymś z nich o swojej ostatniej fascynacji? bo wiesz one nie tylko twoimi przyjaciółkami są i pewno mają jeszcze pare przyjaciółek które może aż tak hetero nie są ;) można w większym gronie się spotkać. To dobrze że masz czujące serce jak w jednym z postów napisałaś, ale do takiego eksperymentu na prawde mimo że chcesz czegoś więcej niż "numerek" powinnaś zrobić to po prostu raz z osobą która tylko cię fizycznie pociąga, bo sama mówisz że to tylko do spełnienia fantazji. Osobiście sądzę że nie powinnaś w ogóle tego robić jeśli kochasz męża. Podpuszczanie go i mówieniu o snach czy np powiedzeniu jaką historię usłyszałaś ostatnio gdzieś tam np w kolejce czy w autobusie właśnie o seksie z kobietami, no musisz go wybadać i coraz bardziej dawać do zrozumienia o co ci chodzi. Wstyd powiedzieć ale kiepscy faceci są w rozumieniu aluzji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesiaa
sama ostatnnio chcialam zalozyc taki topik xd tez czesto mam ochote na dziwczyny.. :P nieraz juz sie calowalam, ale ciagnie mnie do czegos wiecej, zwlaszcza po alkoholu... mam 19 lat, oby to nie przerodzilo sie w jakies homo!! :O:O ale nie no, watpie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
"{Wstyd powiedzieć ale kiepscy faceci są w rozumieniu aluzji."??? bo trudno zrozumieć tak skonstruowane zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba ja to wszystko wiem , w analizowaniu siebie jestem dobra , a tej fantazji nie zrealizowałam do tej pory właśnie dlatego , że kocham męża .Nic to pożyjemy zobaczymy , w którą stronę się bujnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
lepiej żałować za grzechy ,niż żałować , ze się nie grzeszyło;) Arwa tego się trzymaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam , żeby mi pomóc zrealizować tą fantzję musiałbyś operacyjkę przejść ;-) aż tak bardzo lubisz pomagać hahahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpari
a nie możesz namówić męża na to? niech sobie popatrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alpari z moim mężem trzeba łagodnie i delikatnie , może w końcu go na temat naprowadzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpari
mój by bardzo chciał, sam mi to proponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Arwa:) zajrzysz tu wieczorem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośON
A mi moja żona powiedziała że jest bi i że ją pociągają kobiety. A ja jestem za. Nawet namawiam ją żeby sobie znalazła jakąś kochankę. Skoro to ją podnieca to dlaczego niby miałbym jej odmawiać przyjemności. Też jesteśmy ze sobą przeszło 10 lat, oboje po 30stce. To jest chyba najlepszy czas na realizowanie takich fantazji. Jeśli ona będzie przez to szczęśliwsza to ja też. Arwa - powodzenia w poszukiwaniach. Może trafisz na moją żonę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ludki , skończyłam robotę i mykam do dmku .Dziękuję za dotrzymanie towarzystwa i do spisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlatego mówie że przeczytałem wszystkie twoje posty :) bo widzę że jesteś inteligentną osobą i widać że jak każda prawdziwa kobieta wiesz czego chcesz i pewno będziesz podejmować próby z mężem aż dojdzie fantazja twoja do skutku :) więc na pewno jesteś dobra w analizie sytuacji i samej siebie :) No a osobiście sądzę że bobrze było by powstrzymać się od czatowania bo jeszcze na prawde za daleko to zabrnie, najlepiej do momentu aż bedziesz pewna że coś uda się z mężem ustalić :) A i widzę też nutkę siebie w twoim charakteże mianowicie też długo daje się ludziom poznawać, tak łatwiej znaleźć wartościowych ludzi bo ci którym zależy poczekają i sami chcą poznać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×