Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Anetko to zaraz po Malakezji wskakuj , a potem się odwdzięczę ;-) Malakezjo tatusiowie ich na próbę zrobili i zabić zapomnieli ;-) specjalnie dla Ciebie odrobina klasyki , stare ale zawsze śmieję się w głos http://www.youtube.com/watch?v=vROu2HP7Ht0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani , byłabym zapomniała, pozdrowienia od Natusi dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na próbę powiadasz? I zapomnieli? Wanienek nie mieli!!! Jakby wanienki mieli to przy kąpieli za główkę oszołoma i pod wodę!!!A tak Anetkę do bulwersacji doprowadzają i to kiedy? Jak się kobietka do Barcelony wybiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusiaaaaaa rany Boskie a Ty co w jakich kazamatach siedzisz czy co? Toż my z Żonatym szaty gotowe na sobie rwać jesteśmy i za oberwańców na ulicach robić dla Ciebie. No co z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no właśnie w tak newralgicznym momencie Anecie pod górę robią, zamiast wyluzowana do lotu się szykować musi barany na regle przeganiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nateńka w nastroju niekafeteryjnym jest , ale już próbuję pocieszyć dziewczynę Malakezjo jak link ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link ok, dzięki. A Nateńka co bidulka jakaś no nie ten, tego tam? No nie mów że w totka szóstkę palnęła i problem ma co z kasa zrobić!!! Jak nie wie to podpowiedz jej niech za wszystko kupi irysów mordoklejków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha oj tam , problem z kasą to w 5 minut bym jej rozwiązała ;-) Ale , ale , odbiegliśmy od tematu a ja już zmarzłam na tym biurku sama ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Malakezja ..może my tak we dwójkę do spóły pod to biurko Arwie wpełzniemy i narobimy bałaganu może się w końcu twoja gaśnica przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Arwa to pozdrów od nas Natke i niech się nie chowa po katach tylko da znać że żyje to jej humorek poprawimy, ja wczoraj całkiem niekafeteryjny byłem a jakoś dałem radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty , przekażę ;-) A ja na biurku dzisiaj chcę a nie pod :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie Arwa dobrze zrobiła i? .......... I chyba nawet subtelny byłem bo coś nic nie mówi? A może szoka doznała tego no?.......... Kamasutrowego!!!Żonaty to dawaj na to biurko do Arwy, no dawaj!!! Arwa!!! Tylko nie każ mi robić po raz drugi szpagatu!!! No co nie widziałaś że we wzwodzie mi to przeszkadza? Może teraz niech Żonaty spróbuje. Tylko ten monitor zdejmij bo rumor powstać może!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządeczek z papierami jest. Sam posprzątałem bo czułem że Arwa na obroty wejść może jak jaki helikopter!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa co jest? My tu jak jakie "debile" z jęzorami z Żonatym na wierzchu czekamy a ty co? No ja wiem ze do ładu kobieta doprowadzić się musi ale aż tyle czasu. No co Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha ale mam dobrze ;-) zaspokoją i jeszcze posprzątają 😘 To ja sobie teraz oczka zawiążę i będę niespodziankę miała bo nie wiadomo , który podejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha lubię z tyłu :-P badziej kosmatych myśli ode mnie dzisiaj mieć nie możecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kudłaty, nie kudłaty!!! Zonaty no co Ty To ja!!! Arwa po lewej. No daj spokój po lewej mówię!!! No gdzie z tymi łapami!!! Arwa nie bij go po głowie!!! Ale szopka no? Gdzie ja mam włazić? Na szafę? A co ja jaki Hermaszewski? O Matko Boska ale jazda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi lubię te Twoje kudły myślowe Żonaty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha Malakezja , jasne , że na szafę i "na Małysza" będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Wstyd się przyznać ale ja dopiero wstałam...idę wypić kawkę i do łóżeczka bo wyleczyć w końcu się muszę:) Arwa, Malakezja, Żonaty...zapraszam na kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś 😘 czekaj zaraz będziemy , tylko chłopaki robótkę ze mną na biurku skończą ;-) A pod kołderkę wpuścisz ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś nie wyłaź na razie z łóżeczka bo sodomia odchodzi i zaraz Gomoria będzie ale odlot dzisiaj!!!Arwa no co Ty no nie ściągaj mi gatek przez głowę, auuuuuuu. Ale pije w kroku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa no nie!!!! Jak to? Mnie strzelać gumką z majtek!!! Z moich majtek? Zonaty na Boga gdzie na zyrandol, człowieku gdzie na zyrandol!!! Arwuś powiedzże mu coś!!! Zonaty a ty co tak rece jak do pacieza składasz? Arwa czy on na dynkę z tej szafy nie chce aby skakać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×