Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do facetów w wieku

PYTANIE DO FACETÓW W WIEKU 25-30 LAT...CZY NAPRAWDĘ PODOBAJĄ WAM SIĘ 19-20 LATKI

Polecane posty

Gość luijkyujiyuh
Prawda jest taka, że do 26 roku życia ci najlepsi mężczyźni są już w związku i się z niego nie wyłamią ze względu na to, że wierność to też ich dobra cecha. Kobiecie, która nie szukała do tego wieku faceta zostają gorsze odpadki. Przeżute i wyplute wcześniej przez inną. Radzę się dobrze rozejrzeć po rówieśnikach i zaklepać tych dobrych, bo potem okazji nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytanie do facetów w wieku
Ale się zdenerwowałeś. Pewnie też jesteś "Piotrusiem Panem". Prawda jest taka, że odpowiedzialnym się jest, albo nie. Nie ma co liczyć na to, że nagle 27-letni facet się zmieni. Wierzą w to naiwne idiotki i potem cierpią. To czy facet jest zaradny, odpowiedzialny i pracowity widać już w młodości. Jeden potrafi już w wieku 27 lat mieć rodzinę i zarobić na nią, a drugi zawsze będzie smarkaczem niezadowolonym ze swojej egzystencji i myślącym, że robi się młodszy, a nie starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
może niektórzy później dojrzewają ;D O czym niestety miałam przyjemność się przekonać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet
mam 25 lat, laska w moich wieku też ma u mnie szanse ale dziewczyna 19 lat z miejsca podoba mi się 10 razy bardziej powodów jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
no to wymień chociaż kilka tych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguleczkaa
podstarzali debile! wy lecicie na 19-stki, ale one NIE lecą na was! GŁOWA SIWIEJE, DUPA SZALEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguleczkaa
MÓJ 30-LETNI KUMPEL USŁYSZAŁ OD MŁODEJ SIKSY W PUBIE "WEŹ SIĘ PAN ODCZEP" HEHE DOBRZE MU TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
cytują kogoś tam: "ci, którzy koniecznie szukają młodszej, są nieudacznikami łóżkowymi, najczęściej z mikrusami w majtach. Taka młoda dziewczyna gówno jeszcze wie o seksie i gówno wymaga. Natomiast kobieta po 30-tce, ma spore wymogi i potrzeby, i taki nieudacznik, niestety, ale nie zaspokoi jej. Oni to wiedzą, dlatego nie chcąc się ośmieszać, ani doznawać upokorzenia, lecą do młodszych, niewymagających Ot, i cała prawda!" HEHE płacz ile chcesz i tak kocham 19 latki i ktoś tam: "Ale się zdenerwowałeś. Pewnie też jesteś "Piotrusiem Panem". Prawda jest taka, że odpowiedzialnym się jest, albo nie. Nie ma co liczyć na to, że nagle 27-letni facet się zmieni. Wierzą w to naiwne idiotki i potem cierpią. To czy facet jest zaradny, odpowiedzialny i pracowity widać już w młodości. Jeden potrafi już w wieku 27 lat mieć rodzinę i zarobić na nią, a drugi zawsze będzie smarkaczem niezadowolonym ze swojej egzystencji i myślącym, że robi się młodszy, a nie starszy." taką s.ukę jaką z siebie robi autorka z tych słów najchętniej zgwałciłbym miotłą i zabił :D ale dam jej dobrą radę - tutaj na forum szczekaj jak sobie chcesz ale przy swoim wybranku stonuj swoje stanowisko np. ja przy wyborze dziewczyny kieruję się wyglądem ale nie mówię o laskach z nadwagą i nieszlachetnymi rysami twarzy "grube obrzydliwe świnie z ryjami jak kredens" --- po co mam wyjaśniać dlaczego wolę 19 latki niż rówieśniczki jak nikogo to nie interesuje, ludzie na tym forum tylko plują na innych :) wizyty tutaj traktuje jak show w cyrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
miało być np. ja przy wyborze dziewczyny kieruję się wyglądem ale nie mówię o laskach z nadwagą i nieszlachetnymi rysami twarzy NIE MÓWIĘ "grube obrzydliwe świnie z ryjami jak kredens"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguleczkaa
A JA OSTATNIO MIAŁAM MŁODSZEGO FACETA...I CO? LASKA TEŻ MOŻE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
ale mnie to interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu jest żałosn
a. Może lepiej zapytać DLACZEGO 19 LATKI uganiają się za 28 LETNIMI FACETAMI? NO? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się facet 11 lat starszy więc też chętnie się dowiem czy mam jakieś realne szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu jest żałosn
bo prawda jest taka, że SAME WOLICIE STARSZYCH a autorka jest zaburzona i szuka rówieśnika :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
miałem dwie więcej niż 10 lat starsze kochanki więc tak starsza też może :D nie zgodzę się że starsza wiedząca czego chce wyruchana przez pół miasta i lokalną drużynę piłkarską jest lepsza w łóżku od 19 latki. jest inna ale g.ówno prawda że lepsza autorko a może najpierw przyznasz się że nie jesteś 19letnią poszukiwaną przez starszych lasunią tylko masz 25-27 lat i zastanawiasz się jak konkurować z młodszymi... ? czekam na szczere wyznanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
PO PIERWSZE: nie uganiam się za facetami a już tym bardziej za starszymi. PO DRUGIE: nie mam zaburzeń to, że poznałam ich kilku nie oznacza uganiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
"podoba mi się facet 11 lat starszy więc też chętnie się dowiem czy mam jakieś realne szanse" a czytałaś wypowiedzi w tym temacie? każdy facet marzy o młodszej więc masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
poważnie mam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, TEORETYCZNIE :P nie wiem jak zacząć z takim facetem, w dodatku łączą nas dość nietypowe jak na ten wiek relacje i nie chciałabym ich naruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
"poważnie mam 19 lat" dziwne bo jak ja miałem 18 a 30latka mnie gwałciła to nie zastanawiałem się dlaczego tylko wyłem z radochy :) załapałaś morał? brzydka dziewczyna zadaje pytanie "a czemu chłopacy nie patrzą na wnętrze, czemu nie dają mi szansy" biedny 25 latek zadaje pytania "a czemu laski patrzą na kasę, z góry nadając mi przyszywkę nieudacznika" a co robią ładne dziewczyny i bogaci chłopacy? NIC , nie zastanawiają się tylko są szczęśliwi więc ładna 19 latka zadająca takie pytanie jest całkiem zjawiskowa nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
po prostu mnie to zaciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolę młodszych mężczyzn
do łóżka i mogę to uzasadnić. Po pierwsze erekcja! Nastolatek i mężczyzna trochę po dwudziestce ma ją często prawie przy samym brzuchu, a na pewno wyżej niż starsi. Mój mąż ma już 35 lat i niestety penis tak mu nie stoi jak kiedyś. Do tego młodszy szybciej jest gotowy na drugą rundę. Problem szybkiego dochodzenia to nie problem, bowiem jak się trochę z takim chłopakiem przerobi pozycji to jest coraz lepszy. Facet po 30-stce jedynie się cofa w możliwościach fizycznych z każdym rokiem coraz bardziej. Po drugie to, że młodzi zawsze są napaleni, a kobieta uwielbia jak facet jest chętny. Po trzecie młody nie ocenia. Żaden nie robi przykrych uwag, mimo że mam rozstępy po ciąży i trochę celulitu. A każdy sam miał lepsze ciało niż mój mąż. Po czwarte młodsi uskrzydlają! Od kiedy mam młodszych kochanków naprawdę odżyłam i jestem szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i to cala prawda o kafe
"do pytanie do facetów w wieku Ale się zdenerwowałeś. Pewnie też jesteś "Piotrusiem Panem". Prawda jest taka, że odpowiedzialnym się jest, albo nie. Nie ma co liczyć na to, że nagle 27-letni facet się zmieni. Wierzą w to naiwne idiotki i potem cierpią. To czy facet jest zaradny, odpowiedzialny i pracowity widać już w młodości. Jeden potrafi już w wieku 27 lat mieć rodzinę i zarobić na nią, a drugi zawsze będzie smarkaczem niezadowolonym ze swojej egzystencji i myślącym, że robi się młodszy, a nie starszy." przede wszystkim jestem kobieta, glupia idiotko:D:D:D:D:D a ty od razu myslisz, ze tylko facet ma odmienne zdanie, niz ty? biedne dziecko:D:D:D:D:D hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 19 latką jestem i nie zamierzam tego zmieniać Lat mam 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiurs
PYTANIE DO FACETÓW W WIEKU 25-30 LAT...CZY NAPRAWDĘ PODOBAJĄ WAM SIĘ 19-20 LATKI? jeżeli tak to dlaczego? dlaczego nie szukacie kobiety w swoim wieku? bez ironii proszę. tak, bo kobiety w wieku 19 lat sa dziewicami a ja jestem prawiczkiem i chciałbym dziewice . W moim wieku laski sa bardzo rzadko dziewicami ( 10 % 28 latek to dziewice ) a 80 % 19 latek to dziewice .. Mam 28 lat jestem prawiczkiem i interesuja mnie tylko dziewice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiurs
poza tym jest wieksza szansa ze 19 latka bedzie wolna niz 29 latka ... Wiele wolnych 29 latek to panny z dzieckiem po przejsciach . Dlatego nie ogladam sie za laskami w moim wieku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffgghghgh
ja mam 27 lat i chlopaka 22 lata, jestem dla niego pierwsza i jedyna i kocha mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ziobro znalazł sobie 9 lat młodszą żonę i na dodatek nieźle zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
ole ole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×