Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do facetów w wieku

PYTANIE DO FACETÓW W WIEKU 25-30 LAT...CZY NAPRAWDĘ PODOBAJĄ WAM SIĘ 19-20 LATKI

Polecane posty

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhh
podstarzali debile! wy lecicie na 19-stki, ale one NIE lecą na was! GŁOWA SIWIEJE, D**A SZALEJE ale wkurwiona :D zaraz nas pobije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahah
21:24 [zgłoś do usunięcia] **CREAM** mi sie podobają a najlepiej jakby miała 22-23 lata starsze nie bardzo ale z braku laku moze byc " krem ty sie nie obawiaj:D tobie nie grozi zadna22-23 latka ba! nawet zadna 30-45 latka no i zadna z braku laku rowniez wiec zyj i trzep konia spokojnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waeee
ale wk**wiona zaraz nas pobije nie potrafi sie pogodzic z tym ze nikt nie zwraca uwagi na zużytą panne bez błony , bo kazdy chce dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waee pierdolisz smuty ze az zal dupe sciska, jak niektorzy ruchaja co popadnie to wszystko im jedno czy jest dziewica czy nie ale jesli chodzi o kobiete na "dłuzej" to juz kazdy by wolał dziewice, gdyby kobiety chcialy prawiczka za męża to musialy by od 13 roku zycia zaklepac juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
widzę, że dyskusja się rozwinęła ;) z tym dziewictwem to nie jest tak oczywiste jak ktoś podał w % . Mam koleżanki w moim wieku i uwierzcie mi, że to cud aby natrafić na dziewicę. Dodam, że są to koleżanki z klasy (technikum) i nie są jakieś patologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffgghghgh
a ja wam powiem, ze mam 27 lat i niewiele mi brakuje do dziewicy bo naprawde mam bardzo male doswiadczenie, byly jakies proby ale nigdy prawdziwy seks. wiec jak widac czasem 27 latka moze miec mniejsze doswiadczenie od 19 latki. przecietna 19latka ma juz chlopaka i daje mu dvpy regularnie, ja tak nigdy nie robilam, wiec pozory mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
ale pitolicie farmazony i tylko jedni drugich gównem obrzuca a odpowiedź jest bardzo prosta i wynika z natury, faceci wolniej dojrzewają emocjonalnie i wolniej się starzeją a kobiety odwrotnie więc dla zachowania równowagi facet szuka kobiety o jakieś 10 lat młodszej i wtedy jest ok, od zarania dziejów tak było tylko ostatnio komuna a obecnie feminy zmieniaja na siłę porządek naturalny, osobiuście zawsze miałem dużo młodsze kobiey, bo z tymi w moim wieku nie umiem się dogadać, zachowują się jak i ubierają jak stare ciotki i potrafią tylko marudzić o dzieciach i ślubie, czy nie można już inaczej ze sobą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
chociaż teoretycznie pewnie będzie więcej dziewic 19 letnich niż 28 letnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfh
co myślicie o facecie 29 letnim podrywającym cycate 17stki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o co chodzi...
ja tez kiedys byłam 19 która nie miała tej wiedzy która ma teraz i gdybym mogła cofnac czas uciekała bym od nich gdzie pieprz rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o co chodzi...
ogólnie spaczeni pojeby, manipulancji.Teraz dopiero to widze ..i tak było zawsze. Wiec wam mówie dziewuchy 19-20 letnie uciekajcie od taki 25-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham te wasze teorie
cała kafeteria to jedna wielka bzdura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do facetów w wieku
pamiętam jak mi kiedyś ktoś powiedział, że o 7-10 lat starsi potrafią lepiej kłamać i się z tym kryć bo dłużej żyją na tym świecie, lepiej potrafią bajerować ;p nie wiem ile jest w tym prawdy ale wiadomo, że są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
"ogólnie spaczeni poj**y, manipulancji.Teraz dopiero to widze ..i tak było zawsze. Wiec wam mówie dziewuchy 19-20 letnie uciekajcie od taki 25-30" zamknij .ryj zdesperowana stara panno jako 25 latek mówię całkiem szczerze szukam 19latki z jak najbardziej prawdziwymi zamiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia255
biora sobie faceci takie mlode dziewczyny za partnerki, ale potem to oni sami wychodza na losiow i musza czekac na laske ustatkowania sie! przykladow jest wiele, znajoma para - panna lat 21, facet 28, on chce sie zareczac, slub brac zeby splodzic dziecko pierwsze w okolicach 30stki, a ona jest w srodku studiow, nie w glowie jej zadne zobowazania a co dopiero pieluchy!! coraz wiecej kobiet teraz chce cos osiagnac, znalezc po studiach fajna prace, a taki facet jak sobie wzial duzo mlodsza, musi czekac, a jak mu nie pasuje to spadac szukac sobie zony w swoim wieku;) drugi przyklad, moja kuzynka, lat 19 i ma faceta lat....29!! 10 lat roznicy, ona skonczyla liceum w tym roku, rodzice jej tluka do glowy zeby zostawila tego faceta, ale ona swoje...:/ on napalony na nia, bo ladna, zgrabna laska, zadbana , atrakcyjna i wyobraza sobie ze hajtnie sie z taka i bedzie mial mloda zoneczke:D a kuzynka planuje zaczynac dopiero kariere naukowa , prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
katia255 niestety jesteś głupia jak but podajesz dwa przykłady i co z tego? wyjątków od każdej reguły jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noir_
"dlaczego nie szukacie kobiety w swoim wieku?" Mam 27 lat i jestem ciekaw co takiego może mi dać kobieta w moim wieku czego nie dała wszystkim pozostałym przede mną? Jeśli ma 27 lat i jest wolna to znaczy, że coś z nią poważnie nie tak. Po co ryzykować związek z niepełnowartościową kobietą i do tego jeszcze prawdopodobnie skrzywioną emocjonalnie? Nie mówiąc już o tym, że dla takiej związek to raczej umowa niż uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia255
taki se facet - ty jestes glupi jak but, bo nie znajdziesz takiego przykladu, albo jakies doslownie niechlubne wyjatki par, z taka duza roznica wieku o takich samych priorytetach zyciowych!albo facet czeka te kilka lat, az kobieta dojrzeje i to on jest starym tatusiem, albo to sa zwiazku nietrwale, a na zone bierze w swoim wieku lub mlodsza 2-3 lata max! tak to zawsze sa konflikty interesow, glabie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam parę (małżeństwo ) gdzie ona ma 21 lat, a on 32 lata. Na pozór wydają się zgraną parą. Mają roczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On wcześniej był w związku z równolatką przez dłuższy czas, ale posypało im się. Obecna żona jest siostrą przyjaciólki jego ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345u473490
a ja mam 27 lat i nie kreca mnie takie mlode moja ma 24 i to idealne roznica wieku bo juz w glowie ma poukladane, plany na przyszłosc i zgrabna zadbana a na slub nie naciska dla mnie uklad idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież nie każda młoda dziewczyna ma siano w głowie. Mądrość nie idzie w parze z wiekiem. Może jedynie kwestia doświadczenia, wiadomo tego nabywa się z czasem. Jak mówię, ci znajomi wydają się fajną parą. On zazdrosny jest o nia, no ale to już chyba wpisane jest w koszta takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będzie co ma być.
>faceci wolniej dojrzewają emocjonalnie i wolniej się starzeją< Nie zgodzę się. Wystarczy popatrzeć na aktorów, jacy są pomarszczeni. Mi się podobają bardziej ich rówieśnice. Z tym, że kobiety szybciej dojrzewają też się nie zgodzę. Ja już mam dwójkę dzieci i dostałem drugi awans, a wiele moich koleżanek ze studiów nic się nie posunęło z życiem do przodu. Nawet potrzeba macierzyństwa przychodzi u kobiet coraz później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo najważniejsze
żeby na ślub nie cisnęła :D Powala mnie to wasze prostackie spojrzenie na świat i damsko - męskie relacje. Widać nikogo nigdy większość z was co tutaj tak plują na kobiety (bez względu na to czy starsze czy młodsze) nigdy nikogo nie kochała. Jak pokochasz, to masz w doopie wiek. Proste jak konstrukcja cepa. A jeżeli dla gościa w wieku 25 lat, jego rówieśnica jest już za stara, to dziękuję, nie mam wiecej pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo najważniejsze
w ogóle to forum to jeden wieki chlew ew. kloaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź macie w tym temacie.
Biorą młodsze, bo chcą związku bez zobowiązań, nie naciskania na ślub itd. Tylko co taki związek jest wart dla kobiety? Nic. Strata czasu. Tak jak ktoś napisał, faceci w tym wieku są już przebrani i zostają ci najgorsi. Nie dojrzeją nigdy. Najwyżej przyjdzie kryzys wieku średniego i będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678987678909876
dlaczego sie dziwicie ze faceci niechca naciskania na slub? co w tym dziwnego nie czuje sie gotowy i niechce sie tlumaczyc dlaczego nie ale jak facet niechce slubu to macie ta swoja debilna teorie ze wtedy nie myslie na powaznie blablabla ja powinnam byc sama bo nie planuje nigdy slubu? jestem taka niepowazna!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę odpowiedzieć:
Jak facet nie chce ślubu to znaczy, że nie kocha i już planuje, że w przyszłości będzie z inną kobietą. Ślub utrudnia zmianę partnerki, bo wtedy trzeba już sądownie. Jak facet lubi skakanie z kwiatka na kwiatek to nigdy nie zapewni kobiecie bezpieczeństwa i podpory. Kiedyś prawdziwy mężczyzna potrafił o wszystko zadbać, a teraz faceci to mięczaki, bojące się odpowiedzialności. Najchętniej ciągle by byli chłopcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busska buslla
Oj tam , wiadomo ,że młodzi ludzie są fajni :) Sama za młodszymi się oglądam dlatego nie dziwię się ,że facet 30 letni zerka na śliczną20 latkę , jak jeszcze jest w miarę ogarnięta psychicznie to czemu nie ? Co kto lubi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×