Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do facetów w wieku

PYTANIE DO FACETÓW W WIEKU 25-30 LAT...CZY NAPRAWDĘ PODOBAJĄ WAM SIĘ 19-20 LATKI

Polecane posty

Gość gwiazdeła kafełe
a ja z nieco innej strony... do wszystkich frustratek i "starych" bab po 30:-P jeśli tak wam przeszkadza, że 30-latkowie wolą 19-tki od was, to brać się jedna z drugą za 50latków.dla nich będziecie młode und piękne jak bógwico :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678987678909876
nastepna madra niechce slubu to sie lajdaczy:D twoj may mozg nie pojmuje ze mozna niechciec ja jako kobieta niechce ale jakos nie chodze i nie daje dupy i nie mam wplanach zdrady mojego partnera twoja logika mnie rozpierdala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to jest dobre
"Prawda jest taka, że do 26 roku życia ci najlepsi mężczyźni są już w związku i się z niego nie wyłamią ze względu na to, że wierność to też ich dobra cecha. " tak samo z kobietami, tylko ze u kobiet ta granica jest jakeis 5 lat wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy koniecznie musicie
uogolniac. Pewnie, ze sie podobaja. Ale niektorym. Innym nie. I niektore 25-30 latki. Ale nie wszystkie. I z roznych powodow (cielesnosc, swiezosc, naiwnosc, dojrzalosc albo jej brak - zalezy od czlowieka). I tylko odsetek facetow zwiaze sie z 20 latkami, ale beda i tacy, co zwiaza sie z rowniesnicami albo starszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
więc 25latkowie szukają 19stki bo nie chcą się żenić? :D i w ogóle są zepsuci? :D g.ówno prawda i śmiech na sali, brzmi to jak wycie starej panny do księżyca jak są tu jakieś stare panny starsze niż 25 lat, samotne matki z dzieckiem i takie tam to cóż żal mi was ale co mam powiedzieć 19latki górą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem...........
"jak są tu jakieś stare panny starsze niż 25 lat, samotne matki z dzieckiem i takie tam to cóż żal mi was ale co mam powiedzieć 19latki górą i tyle" na ich miejsce przyjda nowe i nowe i tak co roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
"Jak facet nie chce ślubu to znaczy, że nie kocha i już planuje, że w przyszłości będzie z inną kobietą. Ślub utrudnia zmianę partnerki, bo wtedy trzeba już sądownie. Jak facet lubi skakanie z kwiatka na kwiatek to nigdy nie zapewni kobiecie bezpieczeństwa i podpory. Kiedyś prawdziwy mężczyzna potrafił o wszystko zadbać, a teraz faceci to mięczaki, bojące się odpowiedzialności. Najchętniej ciągle by byli chłopcami." s.rakę wiesz o facetach stara panno, i jak widać ta sraka to za mało żeby znaleźć faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem...........
wszystkie płynirmy na tej samej tratwie i wczesniej czy pozniej kazda z nas bedzie z wami nieszczesliwa czy to teraz czy za rok czy za 10 lat... tak było jest i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
"na ich miejsce przyjda nowe i nowe i tak co roku" a tak :D niekończąca się cykliczność kobiet doskonałych :D a na poważnie - już pisałem że szukam 19stki z szczerymi zamiarami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem...........
spoko... ale takie 19 sa głupiutkie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
"wszystkie płynirmy na tej samej tratwie i wczesniej czy pozniej kazda z nas bedzie z wami nieszczesliwa czy to teraz czy za rok czy za 10 lat... tak było jest i bedzie" widać podwójne wyższe wykształcenie to za mało aby odczytać Twoją poetyckość , możesz jaśniej? miałem kochanki, mam znajomych dużo lat więcej i mniej niż ja, to wszystko zależy od człowieka, fakt faktem co niektórym 19stką przydałby się kop w dupsko od życia ale na końcu i tak liczy się całokształt, 25latki już niby "głupiutkie nie są" ale i tak same proszą się o to żeby je odpychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem...........
spoko ----> taki se facet 25lat nam nadzieje ze nigdy w zyciu nie bede miała okazji cie poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet 25lat
mój narcyzm nie dopuszcza do mnie myśli że mógłbym być niegodny Twoich kafeteriajnych ripost także ogarnia mnie przeczucie że coś wzięłaś do siebie :) nie wszystko jest takie jakim się wydaje, nie zapominaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin84w
ja mam 27 lat i gustuję w laskach 17-22 podoba mi się ich młode ciało i to że jeszcze nie przeszkadza im że nie mam własnego mieszkania.Z takimi najlepiej się dogaduję,są wesołe i pełne energii. Nie muszę tez udawac kogos kim nie jestem,fundowac drogich wczasow i wytwornych kolacji. Zazdrosne rowiesniczki proszę, znajdzcie faceta 33-40 i dla niego bądzcie mlode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin84w
oczywiście ślubu nie potrzebuję,wolę mieć kasę na życie, dzieci też nie chcę,nie wiem na co mi to szczęście potrzebne... nasze prawo stawia faceta ohajtanego i dzieciatego na przegranej pozycji.To jego majątkiem dzielą się sąd i była żona.Na dziecko alimentow nie pożaluję, ale alimenty na żonę to jawna kradzież,do roboty a nie łapy po cudze wystawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się mojemu podobam a poznał mnie jak miałam 20 lat a on 27:) Twierdzi że kocha to moje młode ciałko , miał obawy że będę za młoda ale teraz nie żałuje ( chyba ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnieszarpsie
Widzę ze w temacie czesto oddzywa się jeden osobnik który kocha 19latki Chciałabym zrozumieć dlaczego właśnie takie młode podobają się wam bardziej niż dziewczyna dajmy na to 3 lata młodsza od was? Co lepszego jest w takiej dziewczynce ? Chce szczerej odpowiedzi Poprostu zastanawiam się głęboko nad sensem mojego związku Im więcej się dowiem dla mnie lepiej będę wiedziała czy odejść czy liczyć na zmiany . Wytłumacz mi tylko dlaczego one Czy to się z czasem zmienia i chłopak myśli przyszłościowo czy zawsze będzie chciał takie 19 ogladac nawet jak będzie miał 40 lat będzie tak dalej? Czy można wierzyć komuś ze przestanie patrzeć na inne ? Może znów będziesz drwił z tej wypowiedzi i napiszesz coś w stylu 19 letnie są sexi młode a nie jakieś stare baby nie chodzi mi o stare baby tylko różnice wieku o 3 lata. Chłopak ma 26 dziewczyna 23 i dlaczego woli 19 skoro 23 lat to nie staruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×