Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Płaski brzuch i piękne wcięcie w talii!

Polecane posty

Moim problemem zawsze był "miękki" brzuszek. Postanowiłam założyć topik żeby się zmotywować do ćwiczeń - wkurzają mnie te idealne brzuchy na plaży 😠 Plan przez pierwszy miesiąc: 15min ćwiczeń rano i 20min wieczorem. Jutro rano się zmierzę dokładnie :P ..a teraz ogłaszam moje zmagania za oficjalnie za rozpoczęte :classic_cool: i zapraszam inne bojowniczki do walki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfsd
a idealny brzuch na plaży to jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa ja 3 miesiące cwicze i powiem ci ze troche ubyło tkanki tłuszczowej ale na widoczne mięsnie bez profesjonalnego programu cwiczen chyba nie ma co liczyc 🖐️ jakie będziesz robic cwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroścnia
do takiego brzucha terze też mieć fotoshopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenia to nie wszystko- na samym trenowaniutej partii brzucha nie wyrobisz- tzn wyrobisz ale co z tego jak bedzie dalej pokryty tluszczem- do tego potrzebne sa treningi wzmagajace spalanie tkanki tluszczowej a nade wszystko ODPOWIEDNIA DIETA! ja zawalalam caly czas zla dieta i o ile brzuch mam silny, o tyle bez konsekwentej diety redukcyjnej moge sobie to o dupe ze tak powiem rozbic... poza tym miesnie brzucha jak kazde inne potrzebuja czasu na regeneracje i cwiczenie go wiecej niz 3-4 razy w tygodniu niejako mija sie z celem i pamietaj miesnie brzucha to nie tylko miesnie proste! pamietaj, o poprzecznych, skosnych i prostownikach! kazdy trening powinien angazowac wszystkie te partie! pozdrawiam a do walki z brzuchem moge sie przylaczyc aczkolwiek z nieco innym celem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bb
Faktycznie samymi ćwiczeniami nie wzmocnimy brzucha, aczkolwiek bez nich się nie objedzie. Oprócz aktywności trzeba niestety zdecydować się na przestrzeganie zasad dietetycznych. Wówczas można osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli chodzi o dietę, to z powodzeniem można skorzystać z gotowych programów, które przygotuje nam zawodowy dietetyk. Można również samemu wprowadzić pewne zmiany w swoich nawykach żywieniowych. Przyjaciółmi płaskiego brzucha są między innymi orzechy, chudy nabiał oraz jabłka; dobrze wpływa też zjadanie siemienia lnianego (dodawanego do posiłków). Płaski brzuch nie wymaga przesadnych wyrzeczeń, i osiągnięcie celu będzie wówczas możliwe, gdy uwolnimy się od kilku niekorzystnych nawyków. Jeśli chcesz posiadać mocny i płaski brzuch to zajrzyj na http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/06/18/skuteczne-odchudzanie-brzucha/ - tam znajdziesz pomocne wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na talię podobno dobry jest hula hop ;) Ale mi to wciąż nie wychodzi niestety. Dobrym treningiem na całe ciało i na brzuch także nie są podobno brzuszki lecz trening wykonywany jednostajnie cały czas, czyli np. bieganie, które stymuluje mięśnie brzucha. Takie regularne ćwiczenia pomagają na brzuch i nie trzeba katować się brzuszkami. Moja siostra biegała przez pare miesięcy 2-3 razy w tygodniu i faktycznie wyrzeźbiła tym całe ciało, brzuch też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wreszcie pamiętałam, żeby zmierzyć swoje wymiary: 67talia 71 nad pępkiem 78 pod pępkiem 96 biodra 54 uda 34 łydka 30 ramie Jeszcze kilka miesięcy temu miałam ładniejsze wymiary i ciało bardziej zbite, ale od marca nie mogłam ćwiczyć :(. W tali i brzuchu chcę zgubić 4cm i ujędrnić go bo sflaczał :P. Oprócz ćwiczeń kończę do września z alkoholem i słodyczami. Kurczę, dziewczyny to nie będzie łatwe - odzwyczaiłam się od ćwiczeń :P. Niby ćwiczyłam w tamtym tygodniu, ale to nie było jeszcze tym co chciałabym osiągnąć ;) w postanowieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meinBauch
cześć! ja dziś zaczynam bitwę o ładny brzuszek. Odchudzałam się zawsze i pewnie zawsze będę na diecie Obecnie jestem zadowolona ze swojej wagi i figury - oprócz brzucha. Od dziś zaczęłam ćwiczyć na twisterku, którego kupiłam rok temu. Zaraz po zakupie jeszcze w euforii potrafiłam ćwiczyć ok. pół godzimy dziennie przez 2 tygodnie i udało mi sie zgubić ok 5 cm u pasie Mam nadzieje ze i tym razem sie uda, oby tylko zapału i wytrwałości mi nie brakło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz miękki brzuch, to zapewne jest otłuszczony, na to pomogą aeroby. Jak masz gdzie, to polecam ci także pilates, choć talia może się trochę poszerzyć (rozwój mięśni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaa89
Ja się przyłączam:) wzrost 158 Waga 50 Chcę schudnąć z brzucha jakieś 5 cm teraz jest 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadadada
a ja tam jestem leniwa:P kupilam w telezakupach mango ab maxx ,jakies 3 miesiace t emu i efekty sa super ,tluszcz znika ,z brzucha poszlo 6 cm i pokazala sie ladna linia miesni ,jak tak dalej pojdzie to za nastepne 3 miesiace moj brzuch bedzie pefekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój zbadany sposób
kiedy zaczęłam kosić trawę na działce schudłam w biodrach mój brzuch zginął także nigdy tego nie robiłam ale ostatnio polubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×