Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulella23

chlopak chce jechac z kumplami na , jestem zalamana:(

Polecane posty

Gość paulella23

Witajcie kochani, mam problem i licze na pomoc z waszej strony, a mianowicie jestem w zwiazku z facetem, on ma 27 a ja 23 lata, jest to zwiazek na odleglosc, on mieszka za granica ja tutaj, widujemy sie raz na 2 miesiace, kocham go i dobrrze nam sie uklada, jestesmy razem 2,5 roku, ostatnio odkrylam przez pomylke, ze chce on jechac z kumplami na Ibize w swoje urodziny, powiedzial mi ze to tylko plany i ze i tak nie pojedzie, ale ja wiem ze bilet ma kupiony. Za miesiac po tym wyjezdzie mamy zaplanowana i wykupiona juz wycieczke w inne miejsce, tylko ja i on. Bardzo mnie zawiodl ze nie powiedzial mi o wyjezdzie z chlopakami, tym bardziej w miejsce, które mi sie tylko z jednym kojarzy....co najlepsze to ja sie do niego przestaalam odzywac, on tez jest wkuzony sama nie wiem na co i sie do mnie nie odzywa, trwamy juz kilka dni w takim milczeniu, ale ja sie nie zlamie, nie ja pierwsza powinnam sie odezwac tylko on, nasz zwiazek wisi na włosku i nie wiem czy to ma sens, on zawsze powtarza ze mnie kocha ale jak kocha to jak mozna zrobic cos takiego?zawsze wszedzie razem jezdzilismy a on nie dosc ze ze mna tam nie jedzie tylko z kumplami to jeszcze to przezde mna ukrywal, moze chcial powiedziec w ostatniej chwili. Ufalam mu ale teraz bardzo mnie zawiodl:(co robić?chodze zdenerwowana i na niczym nie moge sie skupic przez ta sytuacje. pomozcie doradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvkcfjviudfhgi
Niech jedzie. Chyba mu wolno jeszcze gdzieś się z kolegami wybrać a nie tylko i wyłącznie z Tobą. Ja bym jedynie porozmawiała z nim na temat tego, że to przed Tobą chciał ukryć. Dlaczego chciał ukryć to wiadome, spodziewał się takiej reakcji z Twojej strony, ale musisz mu wyraźnie dać do zrozumienia, że nie ma być takich sytuacji. Zaufaj mu nie ograniczaj, to nie będzie się bał z Tobą szczerze gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvkcfjviudfhgi
A co do obaw o zdradę itp. no sory, ale co takiego się stanie jak sobie bzyknie tam jakąś laskę? Ważne, żeby to z Tobą kochał się jak z tą jedyną i żebyś to Ty była jego KOBIETĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulella23
sorry ale ja sie szanuje, jeśli by jaką bzyknął to moze zostać tam już na stałe bo do mnie nie ma powrotu. Wiem co tam sie dzieje, laski same sie plączą pod nogami i kreca dupami, ćpają i oddają wszystkim swoje ciała....az mnie skreca jak o tym musle. Czemu ze mną tam nie chce jechac?boli mnie to ze tylko z kumplami sie chce bawić a ze mną w spokojniejsze mijesce pojechac jak juz sie wyszaleje...irytuje mnie to, myslalam nawet o zerwaniu po takiej akcji ale nie potrafię, bo chce z nim byc i go kocham. ja bym mu nigdy czegos takiego nie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvkcfjviudfhgi
Więc widocznie nie pasujecie do siebie. Albo on nie myśli jeszcze o poważnym związku z jedną nudną dziewczyną i wyjazdami w spokojne nudne miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulella23
nie wiem kim jesteś ale chyba bardziej ći zależy zeby komus dogryzc niz mu pomoc, dla twojej wiadomosci nie jestem nudna dziewczyna, zawsze ma co ze mna robic, to ja zawsze wychodzę z inicjatywa zebysmy poszli na impreze, i nie siedze jak cieply klusek tylko się bawie i gadam z jego znajomymi. Ibizę kiedys proponowalam na wyjazd ale on wolał gdzie indziej...jesli masz mi dogryzać to nie wchodz na to forum i nie udzielaj glupich odpowiedzi w sensie "nie wazne ze sie bzyknie i tak cie kocha". Chyba jestes chamskim facetem z tego co widze a to jest forum dla kobiet, wiec chyba pleć pomyliles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atyp
To nie jest zwiazek . NAPRAWDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie sie raz na 2 mce i mowosz, ze jestescie w związku, ba! nawet dobrze sie wam układa! Serio? wg Ciebie to jest związek?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
co to za zwiazek :/ a jemu daj jechac w koncu nie jest zamkniety w klatce, ma prawo jechac i robic co chce bez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka :::::::;karolinka69.
dla mnie gosc moze jechać jak dostanie moja aprobatę.Nie mozna bedac w zwiazku decydowac ze nagle wyjezdzam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rortd
No jak ukrywał to przed Tobą to odpowiedź jest jedna: jedzie tam na dupczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam,że powinnaś albo poważnie porozmawiać z nim o Waszym związku i oczekiwaniach i dojść do jakiegoś kompromisu albo dać sobie z nim spokój i zerwać. Sorki,ale z takim człowiekiem ja nie wiązałabym się - bynajmniej w nic stałego. Sam fakt,że ukrył tą wiadomość przed Tobą oznacza,że już coś się święci.... życia trochę już poznałam,a w tego typu miejsca jeździe się w wiadomych celach......i nikt mi tu nie wciśnie bajeczki,że jej facet jedzie się grzecznie z kolegami pobawić przebierając z nóżki na nóżke na parkiecie i pijąc jedno piwo:/ nie wspominając już o standardowych na takiej imprezie "dopalaczach" i gorących dziewczynkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot20
niech jedzie... ja bym na Twoim miejscu zrobiła mu dokładnie to samo co on Tobie, a niech się poczuje jak Ty się teraz czujesz... ciekawe co wtedy zrobi... moze on po prostu wyobraza sobie tak zwiazek. Dzisiaj widzialam konkurs na facebook poland why not mozna wygrać wycieczke do Los angeles i wziecie udzialu w teledysku nataszy urbanskiej. Gul mu skoczy jak zobaczy, ze ma do czynienia z kobieta ktora tez ma wlasne plany i jego do szczescia nie potrzebuje. Wiem, ze jest inaczej, ale ja bym sprobowala. Tam wygrywa 20 osob, wiec szanse są duże. Ja już wyslalam 3 smsy, może polecimy tam razem :) trzymaj sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×