Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aritit

spaliłam sobie plecy

Polecane posty

Gość aritit

moje plerrrry:( płożyłam się spać punktualnie o północy, ale nie mogę zasnąć, bo moje plecy spalone na słońcu(byłam na basenie odkrytym) parzą!! popsikałam je pentanolem(co prawda przeterminowanym) ale chyba normalnie działa?? i czekam, aż trochę przejdzie, bo nie idzie zasnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aritit
w spray'u, czuję, że działa:) no właściwie to cycyki tez trochę:P ale plecy najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesi masz w domu
kwasne mleko, jogurt lub kefir zanurz w nim bawelniana szmatke (czysta oczywiscie) lub kawalek gazy i poloz na plecy. Ulzy natychniast. Ale podloz tez reczniki, bo plyn bedzie sciekac, a po kilku godzinach poczujesz zapach...sera ;) wtedy trzeba bedzie prac posciel ;) sposob jeszcze z PRL-u, ale mnie zawsze pomagal, o niebo lepiej niz wszelkie srodki apteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty plecy a ja buzie w dodatku całą.... ni jak się położyć, bo pali buzia. Posmarowałam kremem ale mimo to czuję, jak mnie pali twarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×