Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scroll 312

teściowa w białej sukni na weselu

Polecane posty

Gość hej dziewczyny ...
hahaha dobre :D Luca a skad Ty wiesz, ze tesciowa nie ladniejsza od przyszlej panny mlodej?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę, że teściowa jest na bakier z zasadami savoir-vivre'u, który wyraźnie mówi, że na weselu biel jest zarezerwowana wyłącznie dla panny młodej... Teściowa może wygladać bardzo pięknie w bieli, ale tu też druga zasada, że żadna kobieta nie powinna wygladać piękniej od panny młodej, wieć drugi argument na to, by nie zakładać bieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poczytajcie jakie tu są suk
suki :D http://slubowisko.pl/forum/nietypowe-problemy-i-pytania/bialy-kolor-na-weselu-zarezerwowany-dla-panny-mlodej,17257/page:3 "W ostateczności możesz czymś ręke ubrudzić typu jagody co trudno schodzi i dotknąć kiecki i po sprawie. Jak dla mnie wszelkie odcienie bieli tylko dla Panny Młodej. " - mowa tu o osobie która miałaby białą suknię na weselu ;) "Wykopałabym taką świadkową na zbity pysk!!! Sorki dziewczyny, ale to już przesada! Powiedziałbym, że nawet chmstwo, tym bardziej będąc świadkową." - no comment "w życiu nie pozwoliłabym starszej pojawić się w bieli .... a już byłam na 4 weselach gdzie była taka sytuacja gdzie starsza miała całą białą suknie!!" :D:D "Z resztą ja już powiedziałam moim przyjaciółkom, że jak któraś przyjdzie w czerwonej kiecce to nie zostanie wpuszczona ;)))" ahh żeby się nie zesrała zawistne suki. Wiadomo od przygotowań do ślubu może spierdolić się mózg czym widać w powyższych wypowiedziach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergggggg
Rzuć się pod samolot z tego powodu :] To po co tam przyszłaś? Wyjść za mąż czy pogapić się kto jaką kreację założył? :] Głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergggggg
skończyłam zawodówę ze średnią 1,9 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah niezłe
ta z tymi jagodami to serio jakaś popierdolona w mózg :D o swojej dłoni nie pomyślała jak będzie wyglądała nie ma co ;) zresztą skąd wziąć te jagody na weselu czyste prymitywne myślenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdyhftdjgykuhopuipip
jak dziewcze jest brzydkie to nawet biala suknia jej nie pomoze.co tu duzo pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grdyhftdjgykuhopuipip
otóż to! takie myślą, że są najpiękniejsze i najwspanialsze na świecie a już byłam na weselach gdzie wianuszkiem adoracji szczyciły się dziewczyny które były jako gość ;) nie miały białych sukien a miały ładną urodę , dobrze dobrany strój wyglądały świeżo, delikatnie. Nie mam co kłamać panny młode wyglądały jak kaszaloty z przepychem i były brzydkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superancko :)
oj tam oj tam, jeśli jesteś piękna to i tak będziesz wyróżniać się z tłumu, przecież to Ty organizujesz wesele i jesteś główną atrakcją ja też miałam ivory do tego "syrenka" , a moja siostra miała tez ivory do ziemi bardzo prosta , po prostu jak normalne siostry:P nawet jakby wszystkie baby ubrały się w ivory , albo w inne biele to i tak byłam ta najpiękniejszą, ślicznie błyszczałam w świetle, uśmiech, radość i bijesz po oczach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scroll_132
Nie bardzo rozumię co uroda ma do białej sukni. Zwyczajnie jest mi przykro i tyle, według obyczajów które znam, kolor biały w dniu wesela był zarezerwowany dla młodej. Nie popadam z tego powodu w depresje ani nie zamierzam zniszczyć teściowej kiecki (choć może i miałam taką ochote gdy zobaczyłam jej biał suknie :) odruch pewnie w większości naturalny). Ona juz raz była w bieli na ślubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guguuu
nigdzie czegoś takiego nie ma jak biel zarezerwowana tylko dla młodej :D tak piszą tylko zakompleksione dziewuchy które podnoszą sobie niską samoocenę. I nie piszcie, że tak nie jest. Tylko zakompleksiona osoba chce aby zwrócono na nią uwagę a jak nie potrafi sobie z tym poradzić to jest agresywna - jak te chore umysłowo baby z linku o ślubniaczku :D Niby panny młode powinny być takie szczęśliwe ale to co przeczytałam przerosło pojęcie! Widać, że tylko kasa się liczyła by zebrać z tego weselicha a gości traktować jak pieski do tresowania - iście dorosłe :D Aż strach pomyśleć - nie spodobasz się młodej to zniszczy ci kreację jagodami :D:D:D mistrzostwo na całej linii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjguuf
Nie martw się. Prócz teściowej połowa kobiet będzie mieć białe sukienki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajde ten fajny blog o savoir-vivre'ze, który czytałam mjakis czas temu, to dam tu linka, tymczasem cytuję z innej strony: "Matka panny młodej i matka pana młodego nie mogą być ubrane na czarno. Żadna kobieta, poza oczywiście panna młodą, biorąca udział w uroczystości nie może być ubrana na biało." http://www.savoir-vivre.com.pl/?ubranie-panstwa-mlodych-swiadkow-i-rodzicow,146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteście pasztetami
to nawet śnieżnobiała sukienka nie pomoże;) wy macie serio coś z deklem nie tak. I dziwować się że faceci długo z takimi nie wytrzymują zdradzają i biorą rozwody :O nie oszukujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiłkują się jakimis cytatami
z neta a słoma na co dzień z butów wystaje :classic_cool: czytam te wasze wypociny to mam wrażenia, że w życiu poważnych kłopotów nie miałyście a slub to dla was tylko kolor sukienki zebrane koperty. Rzygać się chce. Dlatego przestaję chodzić na wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha :) żegnam was drogie Panie, którym ponoć wystaje słoma z butów :P ja się z takimi typami nie zadaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko jesteś bardzo
infantylna i tu już wiele takich dziewuch było spieprzyło gdzie pieprz rośnie teraz czas na ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrka
dziewczyny, słusznie ktoś zauważył, że Pippa miała biała! A w końcu gdzie jak nie na królewskim dworze wszystko musi być zgodnie z zasadami? Więc wydaje mi się, że przesadzacie z tym, że tylko panna młoda może być na biało. moja świadkowa miała długą, piękną suknie IVORY i byłam dumna, że tak ładnie wygląda- w końcu moja najlepsza przyjaciólka :) Trochę dystansu a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli898
żal mi wszystkich nie wiecie że tylko panna młoda może mieć białą suknie głupi jesteście porozmawiaj z nią jakoś delikatnie albo powiedz swojemu narzeczonemu najlepiej niech z nią porozmawia nie przejmuj się wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przyszła teściowa
ślubuję we wrześniu i nie przeszkadzałoby mi gdyby ktoś przyszedł w białej kiecy na ślub i wesele. raczej każdy mnie odróżni od gości :) A Twoja teściowa ma czysto białą sukienkę i czysto biały żakiet do niej? dziwnie taki jednokolorowy komplet będzie wyglądał, obojętnie w jakim kolorze by nie był. ja swojej mamie ostatnio sama proponowałam białą sukienkę w kwiaty i do tego biały żakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrka
koli- to sugerujesz, ze pipa popełniła faux-pas????? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie kreacja pippy
zmiażdżyła te wszystkie durne zasady i w końcu na ślubie zapanuje dowolny wybór koloru itd :D ale polaczkowe piekło dalej niech się pluje między sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce jest taka tradycja, że w przypadku ślubu kolor biały jest zarezerwowany dla Młodej Pani. Przynajmniej u mnie w rodzinie wszystkie kobietki tak mówiły. Oczywiście, że goście zakładaja co chcą, ale wydaje mi się, że trzeba mieć trochę na uwadze, że to nie jest impreza gościa tylko Młodych, oni grają na niej najważniejszą rolę i raczej powinno się im stworzyć piękne tło niż wyskakiwać przed szereg. I mam tu na myśli nie tylko białe sukienki, ale też dekolty do pępka czy mini kończące sie zaraz za pośladkiem... Przynajmniej ja idąc na wesele zawsze mam to na uwadze. Poza tym jest tyle pięknych kolorów i napradę nie można w tym dniu wybrać innego tylko koniecznie biały?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiiaa
Poza tym jest tyle pięknych kolorów i napradę nie można w tym dniu wybrać innego tylko koniecznie biały?! są osoby które wyglądają tragicznie w ciemniejszych kolorach dlatego lepiej jak założą odcienie bieli, kremu itd ale kogo to w polaczkowym zadupiu obchodzi. Jak widzę komicznie ubraną parę młodą to mi nie pisz, że mam ich wychwalać pod niebiosa i skupiać całą swoją uwagę na nich bo chyba bym zwymiotowała. Nie dla mnie takie fetysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka - otóż to... tylko nie oszukujmy się, ludzie dziela się na tych, którzy przestrzegaja Tradycji i na tych, którzy lubią amerykańskie wymysły XXI wieku.. A Tradycja ma to do siebie, że się nie zmienia przez lata. dziekuję za uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ummmcc
edyciak tak sobie tłumacz bo dobrze wiesz, że pippa wyglądała wspaniale tylko się do tego nie przyznasz :D i jaka niby tradycja?:D skoro jesteś taka tradycyjna co nie wiem co to ma do tego biała suknia świadkowej - nie zapomnij aby na weselu obcięto ci włosy i zakładano czepce - otóż to polska tradycja trzymaj się całej a nie wybieraj co się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
a czy w takim razie moge zalozyc kremowa kiecke z czerwonymi dodatkami czy tez jakas stuknieta PM mnie wygoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×