Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scroll 312

teściowa w białej sukni na weselu

Polecane posty

Jest mi strasznie przykro bo moja przyszła teściowa kupiła sobie białą kreację na nasze wesele (biała suknia + biały żakiecik) wiedząc że moja suknia jest w kolorze ivory - kolor ten wydaje się biały dopóki nie stanie się koło białego. Nie sądziłam że tak się zachowa i zrobi mi taką przykrość:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahehehew
hahahahahahaha powiedz ze se nie zyczysz hahaha moze pomoże :P trza było brać białą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz nie te czasy
ojoj nie wiem w czym problem..chyba kazdy wie do kogo przychodzi na wesele i gdzie jest para mlodych..? i jeszcze dyktowac komus jak ma sie ubrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veeena
Taaaaką przykrość! Och Ach Skocz z krawężnika albo rzuć się pod samolot... :o Ludzie jak problemów nie mają, to sobie dorabiają, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego
4 lata temu bralam slub, mialam suknie koloru ivory a moja tesciowa miala bialy komplet- sukienka i bolerko i do glowy mi nie przyszlo, ze jakas przykrosc mi sprawia!!! Ogarnij sie dziewczyno! Nie masz wiekszych problemow??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moim weselu co 3 babeczka
była w białej kiecce i co z tego?? dziewczyno weź ty się puknij w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zasada, że biała
sukniaprzystoi tylko młodej. Teściowa idiotka, współczuje, nie akceptuje cie czy co? Jak mocno chce to coś założyc, niech znieni zakiet i doda milion kolorowych dodatków, ew. jakieś kwuaty niech ponaszywa na sukienke (takie dostepne w pasmanterii). Zero taktu u teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasncjksancksj
może teściowa zrobiła to złośliwie, to sama czujesz czy tak czy nie, ale może po prostu chciała być trendy-teraz gwiazdy w bieli się lansują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jej się podoba taki
kolor i ładnie jej w niej a ty co może zabronisz jak dziecku z przedszkolu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatola1
dziewczyno, ale chyba nie obawiałaś się że ktoś pomyli pannę młodą z Twoją teściową! Wyluzuj trochę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32434
daj babinie spokój - chce się odmłodzic - stare pokolenie nie wie że na wesele nie idzie się na biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzasz
I tak to Ty będziesz najpiękniejsza tego dnia. Na nią nie będą za dużo patrzeć, bo przecież nie jest Twoją świadkową, a wsali weselnej tylko przez chwilę, a zresztą, ona się cieszy, a biel to największy szacunek, jaki mogłaby Tobie okazać. Lepsze to niż ubranie się w czerń, smutny granat czy brąz tudzież ciemny fiolet. Biel to biel. Fakt, panna młoda na biało i teściowa też, no ale nie będziesz w kościele obok niej tylko obok przyszłego męża, więc po co robic sobie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to ja
ja bym poprosila tesciowa o zmiane i powiedziala ze ona juz na jednym slubie w bieli byla i ze teraz moja kolej... naszczescie moja tesciowa sobie jakies tam kolory juz upatrzyla :) i nie mam tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Daj spokój, autorko. Nie szukaj dziury w całym. Moja mama też była niemalże na bialo ubrana i jakoś nikt nie zwrócił na to uwagi, ja nie waliłam fochów itp itd. Zapewniam Cię, że i tak wszyscy będą patrzeć na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się. Jeżeli boisz się, że Twoja suknia będzie wyglądała jak brudna po prostu postaraj się aby teściowa nie stawała za blisko, możesz pogadać z fotografem, żeby miał to na uwadze - photoshop czyni cuda a dobremu fotografowi będzie zależało na jakości zdjęć i zadowoleniu klienta. Teściowa być może stara się rywalizować z Tobą (podświadomie - przecież to ona wg niej ma być najważniejszą kobietą w życiu syna - oczywiście pewnie od dłuższego czasu tak nie jest i kobita nieszczęsna nie może się z tym pogodzić) stąd ten występ w śnieżnobiałej kreacji;) Nie ukrywajmy, tą Cię nie przebije pod wzlędem urody a dla gości będzie jasne, że popełniła nietakt i nie może się pogodzić, że to Ty jesteś tutaj najważniejsza. W efekcie sama się ośmieszy. Moja teściowa również wpadła na pomysł białej sukienki. Ja tylko podniosłam brwi, natomiast wówczas jeszcze narzeczony delikatnie mówiąc wyśmiał pomysł (argumentując między innymi tym, że chyba nie wydaje się jej, że to jej wesele). Teściowa się opamiętała i jej sukienkę wybieraliśmy wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lucia Brasi
jesteś tak durna jak autorka. A czytając twoje pseudopsychologiczne wywody, to nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że umiesz czytać o wielce wyedukowana psychologicznie (a z pewnością o wiele bardziej ode mnie) autorko powyższej odpowiedzi. Podziwiam Twój styl i to, że przy takim poziomie potrafisz obsługiwać komputer oraz internet... choć niektórzy twierdzą, że tego jest w stanie dokonać nawet małpa... odnosząc się do Ciebie jestem w stanie w to uwierzyć:P Nie podoba Ci się nie czytaj (a jak czytasz to poprawnie chociażby nick).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czego narzekasz
To nie stawaj koło niej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ekk
ale jak można wybierać komuś sukienkę na wesele??? łoo matko, dziwię się, że się kobita na to zgodziła. Ja osobiście uważam, że to sprawa gości jak się ubiorą. Nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy pewnie na śluby przyjaciolek przychodzicie w bialych sukniach. od wiekow wiadomo ze panna mloda na wlasnym slubie ma byc w bieli a nie teciowoa albo ktos inny i koniec jak ktos tego nie rozumie to znaczy ze albo to jego pierwsze wesele albo wychowal sie w koziej dupie gdzie slonce nie dochodzi a co mowic informacje ja wybieralam sukienke dla matki, garnitur dla ojca i nie bylo [problemu. jaki macie problem ze dziewczyna chce byc wyjatkowa i czuc sie wyjatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraziłam sobie jak autorka
na weselu spieprza przed teściową i jej białą kiecką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ekk
to panna młoda nie będzie się czuła wyjątkowo, bo ktos inny będzie na biało??? To dopiero jest wiejskie podejście :P Moim zdaniem przesadzacie- po prostu. To Wasz wielki dzień, sam fakt, że jesteście główną "atrakcją" ceremonii już sprawia, że czujecie się wyjątkowo. A takie pierdoły w stylu "co kto na siebie ubrał" to chyba ważne są tylko dla wiejskich panien ( z całym szacunkiem dla wsi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie zdjecia lub
biała sukienka tylko dla PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myslę że to ..
teściowa ma problem. Wiadomo jest że to niestosowne żeby sie ubierać na czyjś slub na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego niestosownie
??? To już nikt nie może ubrać się na biało? Kreacje gości weselnych są o wiele skromniejsze od ubioru panny młodej, latem zakładamy jaśniejsze kreacje, a już na pewno Ciebie z teściowa nikt nie pomyli. Pierwsze słyszę, aby kolor biały był zarezerwowany tylko dla panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze ze teraz
uslyszalas. Najwyzszy czas. PS. Welonu nie na swoj slub tez nie zakladaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grybcia
a ja miałam wesele w lipcu, ciepło jak cholera i mnóstwo kobiet było w jasnych sukienkach! Ba, nawet w białych, wieczorowych sukniach:) Pierwsze słyszę, żeby to było zabronione!! Dobrze, że wcześniej tu nie weszłam, bo byłam ostatnio na weselu w białym spodnium :P I jakoś nikt mnie z PM nie pomylił. Ktoś tu napisał o wiejskim podejściu- zgadzam się. Do czego to doszło, żeby młodzi wybierali ubranie gościom????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myslę że to ..
moja siostra była parę lat temu na weselu gdzie przyszła dziewczyna w białej sukience i jak wychodziła z chłopakiem z kościoła to ich pomylili i wysypali na nich płatki róż i jakieś sreberka, trochę głupio bo na parę młodą mało co zostało. Po prostu uważam że białą sukienkę można sobie ubrać na boże ciało jak się bardzo chce ale na wesele wypadałoby sobie odpuścić te jasne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepssssssssssssssss
moja siostra była parę lat temu na weselu gdzie przyszła dziewczyna w białej sukience i jak wychodziła z chłopakiem z kościoła to ich pomylili i wysypali na nich płatki róż i jakieś sreberka, trochę głupio bo na parę młodą mało co zostało. Po prostu uważam że białą sukienkę można sobie ubrać na boże ciało jak się bardzo chce ale na wesele wypadałoby sobie odpuścić te jasne kolory widocznie goście byli jacyś ułomni i niedorozwinięci skoro nawet nie wiedzieli kto ślubował w kościele 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×