Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fddffdfdfdfdfdf

Czy warto marzyć? . Przeczytaj

Polecane posty

Gość fddffdfdfdfdfdf

Cześć opisze dzisiaj temat:logiczny,zwyczajny,któż ich nie ma? czym to jest? "MARZENIA". Tak marzenia wspomniane,czy często słyszycie?marzenia sie nie spelniaja. Nie odkryłem diamentu w kanale ani nic z tych rzeczy. A dlaczego się nie spełniają ? Przedstawie wam za niedługo łańcuszek marzeń i przekonań dotyczący tego. Utarło się że marzenia to cud trzeba czekac az sie spelnią złoto spadnie z nieba. Marzenia są oparte myslac realnie o ciezką prace a wiadomo z czym to jest związane: Marzenia=Ciężka praca(Wiadomo ciężka praca jest oparta o wysiłek),->Wysiłek(Wysiłek związany jest z trudnościami a ludzie przewaznie unikaja trudnosci),->Wyrzeczenia(Wyrzeczenia niestety bolą boli głowa itd),->wspomniany"Ból,Cierpienie(a wiadomo chcemy jak najlepiej ale unikajac przytym tego cierpienia,bolu nielubimy trudnosci cierpien dlatego niektorzy mowia"po co sie meczyc),->Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni( medal ma dwie strony : nie kiedy bol uszlachetnia ale jednak te niekiedy),->Poczucie wygranej(gdy przejdziesz te etapy"wygrasz")->Marzenia spełnione(Tu nie trzeba nic tłumaczyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×