Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jossełka

Czy to może być miłość

Polecane posty

Gość Jossełka

Kilka miesięcy temu spotkałam Kochanego Chłopaka .. z takim jeszcze nigdy się nie spotykałam .. jednak 5 lat nie byłam z nikim bo bardzo się zraziłam do mężczyzn .. pierwszy 3 letni związek zakończyłam bo On mnie zdradzał a ja bardzo się w związku męczyłam .. kolejny kilku miesięczny zakończył On bo znalazł inną jednak później znowu się zeszliśmy i po powrocie także w tym związku się męczyłam .. teraz jestem z innym dobrym mężczyzną .. ale mam w tym związku tak ,że czasem myśle ,że go kocham i jest mi z nim bardzo dobrze , przede wszystkim jest dla mnie bardzo dobry .. a chwilami znowu dopadają mnie lęki i się męczę .. czy któraś z Was miała tak na początku związku i później te lęki minęły ?? WIe ,że kilka moich koleżanek miało tak przez 6 miesięcy .. a póżniej to przechodziło .. nie wiem już co mam robić .. zależy mi na nim .. ale boję się ,że lęki nie miną .. lekarz mówi ,żebym wzięła leki moje obawy powinny minąć ,że to tylko lęk , który przysłania mi racjonalne myślenie.. a ja boję się leków . Martwię się , że już nigdy nie stworzę związku , bez tego okropnego lęku .. który nie daje mi normalnie cieszyć się drugą osobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×