Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolimnieboli

bol lewego jajnika ostry!!

Polecane posty

Gość bolimnieboli

od paru dni boli mnie strasznie lewyjajnik zwlaszcza jak siadam to juz wogole!!! staram sie o dzidzie, ale czy to jakis problem???objaw??probowalam znalesc w necie troche infromacji i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolimnieboli
dodam ze bardzo boli tez przy wyproznianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomczykk
baba nie ma jaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolimnieboli
ale ma jajniki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota nie boli, a szkoda
chwalisz sie, czy zalisz? Ostry bol brzucha i szukasz pomocy na kafe??? Spadaj do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolimnieboli
ja pierdole ale jak kurwa baba pisze zdradzilam co robic to kurwa tysiac odpowiedzi ma pozatym pytam KOBIET!!!! do lekarza teraz niepojde dopiero za 4 tygodnie wiec pytam czy to moze byc OBJAW czegos ciazy???/ciazy pozamacicznej/torbiel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolimnieboli
pozatym nienapisalam boli mnie brzuch tylko bol lewego jajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to bolal tydzien temu prawy jajnik i podbrzusze, zaczelam brac castagnus, wiesiolek i pic krwawnik no i taka troche dietke beztluszczowa i bezmiesna, od 5 dni mnie juz nie boli, ale nie wiem czy to efekt tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolimnieboli
wlasnie ja mam problem bo mieszkam w uk a lekarze tu sa niedosc ze flegmatyczni to jeszcze naprawde hujowi juz przez lekarzy poronilam tu ciaze bo bylam a powiedzieli ze brzuch mi urosl przez stres a pozniej mialam krwawienie usg i powiedzieli ze poronilam na zwichnieta noge dali mi ibuprofen a moj tata mial zawal juz 4 raz i pozwalaja mu pic kawe i alkochol takze;/;/ lipa wielka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolimnieboli
duzo polek sie tu skazy na lekarzy ehh dlatego pisze na kafe moze sie dowiem czegos wiecej dodam ze mam dni plodne moze to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×