Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lidzia...

cukiernia 3-miasto????

Polecane posty

Gość Lidzia...

Znacie jakąś dobrą cukiernię w 3-mieście,która zajmuję się robieniem fajnych tortów.Chodzi mi o fajne kształty torta ,np. samochodów ,piłka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak z kształtami, ale cukiernia Sowy ma rewelacyjne smaki. Dekery zlokalizowane w wielu centrach mają chyba możliwość wybory kształtu, ale tam jest strasznie drogo. Wolę zapłacić u Sowy. Fajna cukierenka jest na Strzyża, tuż przed zjazdem do zajezdni tramwajowej - Bajadera. Mają różne kształty tortów. Kiedyś można było z nimi zagadać, a często kup[uje tam drobne ciastka i są godne polecenia. Tort jadłam od nich daaawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibbons
SOWA SOWA SOWA! Kup kawałek ciasta LUWR... zjedz a później... można umierać;) Torty tez mają piękne, wejdx na ich stronę i wybierz jaki chcesz a później pojedź zamówić. Mieszkam w dziurze ale goście zawsze przywożą kawałek luwru od sowy mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale zalezy ktory sklep Sowy
w Gdyni Wgorzu przy Swietojanskiej zawsze ciasta sa OK, a np we Wreszczu przy Grunwaldzkiej pare razy sie zawiodlam, ostatnio tort byl obrzydliwy ( krolewski bodajze) makowce absolutnie do luftu. bezowy mi smakował. W Bajadrerze zwykle bioręjagodowy na semietanie , tyle,ze nie bardzo trwaly. Wiem, ze robia rózne kształty. Byle nie torty od Szydłwskiego - nie ma nic bardziej wstretnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję torty od Sowy w galerii alfa. Od Szydłowskiego wg mnie torty są takie średnie. Nic specjalnego, nic szałowego. Sowę lubię za to, że mają ciekawe smaki tortów, a nie biszkopt przesmarowany śmietaną i zadowoleni. Tyle sama mogę zrobić;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×