Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fliskafu

co dzis mialyscie na obiad?

Polecane posty

Gość fliskafu

brakuej mi pomyslu na obiad, potrzebuje czegos prostego smacznego i z miesiem:) co u Was dzis bylo na obiad?:) z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smażonego mintaja z ryżem i sałatą z rzodkiewką i szczypiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia8320
Ziemniaczki młode,kotlecik mielony i mizeria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliskafu
ooo mielone i mizeria to zupelnie fajny pomysl, tylko dosc czasochlonny:( potrzebuje czegos szybszego bo po powrocie z pracy mam tylko 30 minut na przygotowanie obiadu/kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliskafu
wlasnie rybe jemy ostatnio caly czas i chyba oboje, a przynajmniej ja juz mamy dosc wszelkiego rodzaju ryb, krewetek i tego typu rzeczy:) kurcze brak mi pomyslu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam grochówkę i
kotleciki ziemniaczane z wczorajszych ziemniaków, które zostały z obiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielone to takie czasochłonne? Mi zrobienie kulek rzucenie na patelnie, podsmażenie na dużym ogniu i potem podduszenie zajmuje ok. pół godziny. Z tym, ze jak juz podduszam robię zupełnie co innego i patelnia mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo contigo
Piers z kurczaka marynowana w soku z cytryny,oliwie,czosnku i oregano.Do tego spanakorizo czyli ryz z duza iloscia szpinaku,mizeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj był cały kurak na soli- mam gości na kilka dni a to szybkie i smaczne danie. Dziś robię roladki wołowe i kluski śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewy33
Mintaj świeży czy mrożony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewy33
Dziewczyny mam pytanie, jakie surówki waszym zdaniem pasują do ryb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrożony w Lublinie świeży mintaj to musiałby być cud chyba a co do surówek... nie mam konkretnych surówek do konkretnych mięc robię taką, na jaką mam składniki albo taką, na jaką mam ochotę wg mnie wszystko pasuje do wszystkiego, to kwestia smaku śmieszy mnie, jak np. mielone to koniecznie buraczki, a schabowy to kapusta kiszona przeciez to jest nudne, jak pasza dla konia, zawsze taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surówkowa_
Do rybki lubię kapustę kiszoną, taką z cebulką i marchewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie - do mięs malo wyraźnyxh w smaku, typu ryba, bardziej pasują ostrzejsze dodatki typu rzodkiewka, ogórek z octu i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewy33
Z tą rybą to tak jak w mojej miejscowości, świeża to byłby CUD :-) Mi się wydaje,że do ryby właśnie nie wszystkie sałatki/surówki pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet taniej
Ja bym do ryby buraczków nie wybrała;-) ale np sałatka z kapusty kiszonej czy świeżej pasuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko, ze ryb z
kapustnymi nie powinno sie jesc z powodow metabolicznych, obydwa skladniki maja wlasciwosci wychladzajace organizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Mnie ostatnio bardzo zasmakował naleśnik z piekarnika z bekonem i jabłkiem. Jeśli ktoś będzie chciał przepis to proszę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko, ze ryb z
w upaly dobre dla wysokocisnieniowcow, dla niskocisnieniowcow nie, bo upal obniza jeszcze bardziej cisnienie, a slaby metabolizm to juz w ogole omdlen mozna dostac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×