Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sidious_

Twoje ulubione filmy

Polecane posty

Gość gamera
do fanek pacino - pamiętacie jak się nazywał taki film z nim (chyba,na 99%) gdzie sie przebierał za męską prostytutkę żeby złapac mordercę homoseksualistów? film widziałem zylion lat temu, chyba z lat 70tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzsfsfsfgbnvcvzffcc
martwa cisza kogel mogel chłopiec w pasiastej piżamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna szczera
Lot nad kukułczym gniazdem Fanatyk Przerwana lekcja muzyki Ogólnie owielbiam filmy psychologiczne, a już jak akcja toczy się w psychiatryku.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
to obejrzyj motyl i skafander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna szczera
Ogólnie kocham filmy z Ryanem Goslingiem, Robertem de Niro, Al Pachino, Nicholasem Cage... A i jeszcze mi się przypomniał aktor, i przy tym fajny film - wściekłe psy - i ten gośc co gra Blondyna.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna szczera
o i przypomniał mi się Efekt motyla...fajny film, chujowa obsada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamera
przeklęte pragnienia - no też tak myślałem,ale już dawno obejrzałem ten film i to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadanie specjalne- gamera to twój film W Serpico to on był gliną, który walczył z korupcją w policji. Pieskie popołudnie tak- świetna kreacja razem z ś.p. Johnem Cazalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna szczera
do tych z USA jest najlepszy dostęp, mało kto ma czas - chyba że jest kinomaniakiem - żeby szperać za czymś innym... Ja uwielbiam polskei ino niezależne także ;) Ale produkcje tak z lat 90'... A i przypomniała mi się niezła francuska komedia ( dla ludzi ze specyficznym oczuciem humoru) Wariaci z karaibów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamera
"Ale żadnych filmów spoza USA to nie znacie" znamy, ale nie oszukujmy się : w większosci jest to nudne gówno, którego jedyną zaletą jest to,że nie jest z usa, więc można poszpanowac że się coś "oryginalnego" ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeklęte pragnienia głową w mur nie był amerykański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamera
_Sidious_ - no na to wygląda:) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dobra francuska komedia "Goście, goście" Nie oszukujmy się oglądałem ostatnio jakiś film radziecki o życiu chłopów od caratu przez I wojnę, rewolucję, II wojne do stalinizmu, ale nie porwał mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamera :D wiesz są tacy co jednak lubią Felliniego i nawet coś tam rozumieją sid wiem o czym był Serpico ale zdawało mi się że to może taki wątek poszukam sobie tego o którym wspomniałeś bo już daaaaawno tego nie widziałem a dam se łeb obciąć, że jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz próbuje się zmierzyć z Dawno Temu w Ameryce i zawsze mi ucieka jak jest w TV Lśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na caffe
goal (wszystkie czesci), kogel mogel, tesciowie, rec, diabel ubiera sie u pracy, kwiat pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin ->oj nie tylko początkiem ;) dodano kilka wątków fabularnych, niektóre rozszerzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×