Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Czytałem również, iż to co nam się śniło nie zdarzyło się w naszym życiu to jeszcze się wydarzy. Straszne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczku nie zasypiaj nam teraz ;) Jak nie było nikogo do dyskusji to czuwałaś a teraz jak się zaczyna ciekawie robić masz zamiar spać? :D Brzmi strasznie... Chociaż miałem też wiele pięknych snów, więc jak mają się wszystkie spełnić to byłoby fajnie :) Chociaż nieraz byłby problem pogodzić je wszystkie razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć często śni mi się, że stoję na moście, wąskim moście, spotykam osoby i proszę je o wybaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, snami steruje nasza podświadomość. Nie mamy na nią wpływu. Przynajmniej nie tak bardzo jakbyśmy chciali. Ludzie o wysokim stopniu empatii i z rozwiniętą intuicją, łatwiej śnią o rzeczach, które były lub być może się staną. To jest obraz podświadomości i jeżeli intuicja karzę nam w coś wierzyć, daje nam pewne znaki to może się to odzwierciedlić w snach i bardzo możliwe, że sie stanie, ale to tylko gdybanie. Jak już pisałam wszystko zależy od pewnych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi już chyba z 3 albo 4 razy się śniło, że mój aparat uległ uszkodzeniu - co ciekawe za każdym razem inaczej... 2 razy mi ktoś go rozstrzaskał z czego raz przypadkowo a innym razem złośliwie, a raz rozpadł mi się w ręku... ja to mam łeb, żeby mi takie sny serwował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja jestem nocnym markiem ;-) tak wcześnie spać nie chodzę- czytam wypowiedz "Tomka" hmmm o snach i ma sporo racji - sny zazwyczaj mają podłoże psychiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może podświadomość pokazuję Ci, że bardzo przywiązujesz się do rzeczy materialnych(być może aparatu), a tak naprawdę one są kruche jak nasze życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi czasem śnią się ludzie, których nie za bardzo kojarzę albo niekojarzę wcale... A najdziwniejsze jest to, że z tymi ludźmi coś robię wspólnie aż tu nagle obok przechodzi mi osoba, którą znam osobiście ;) Raz mi się śniło, że mnie jakaś dziewczyna obściskiwała w parku i wyglądało to tak, jak byśmy dłuższy czas byli parą, a nie wiedziałem nawet kim ona jest. Aż tu nagle parkiem przeszła moja znajoma, którą zną z tego życia ;) i jej mina zrzedła.... Chyba ze 2 dni myślałem kim ta dziewczyna biła. Nawet jak szedłem ulicą to sie rozgląałem czy może gdzieś podobna nie pójdzie :P To już jest chore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że czujesz się z czymś źle i próbujesz ukrywać wyrzuty sumienia, więc podświadomość wysyła znaki w inny sposób. Choć może co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zapalonym fotoamatorem :) I dbam o swój sprzęt, chociaż nie jest nie wiadomo ile wart, ale dla mnie on dużo znaczy, bo sporo wyrzeczeń mnie kosztował i trudów. Raz był w naprawie i ciężko to przeżyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona, kojarzy mi się to z drogą do nieba, jak wiemy, niektórych czeka dłuższa droga, a nie da się przejść przez życie nie dotykając nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi raz się śniło, że się obudziłem w jakimś dziwnym pokoju z jakimiś obcymi ludźmi, nikt nie wiedział o co chodzi. Po chwili przyszedł jakiś człowiek i powiedział, że jest Bogiem i naszego świata już nie ma, został zniszczony bo był zły, a nas kilku ocalił i będzie sie nami opiekował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×