Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Kurcze no nie rozumiem tego forum... Stajemy na głowie żeby zainteresować dyskusją innych, coraz to nowe tematy poruszamy, nawet już na seks zeszło a zainteresowania nadal nic... :( Ale co tam... przynajmniej jest okazja popisać w 2 klawiatury :D żeby nie pisać w 4 oczy, bo w przypadku forum to to trochę błędne określenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 100% racji. Potem są zdrady, rozwody i inne cyrki, a to wszystko przez to, że partner nie dostał tego, czego oczekiwał od ukochanej osoby i postanowił poszukać gdzieś indziej... A można było tego uniknąć w najprostszy sposób - porozmawiać o tym :) I tutaj też masz rację, nie miałem okazji być w poważnym związku... Pisałem już chyba na początku o tym, że mam zwyczajnie pecha w trafieniu na jakąkolwiek kobietę, która zasługiwałaby na miano normalnej, a gdzie wymagać czegoś więcej... a jak mam na siłę próbować, wiedząc już z góry że się nie uda tak, to wolę wcale. Mój instynkt już nieraz mi tyłek ocalił i jego się będę trzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mi podpowiada, żebym dalej tu zaglądał, pisał jak dotychczas i dawał się bardziej poznawać, bo zrozumienia i sympatii tu nie brak :) Zwłaszcza z Twojej strony autorko :) Ale szczegóły zachowam dla siebie, nie chcę niczego więcej zdradzać żeby nie zapeszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przekonałaś :) Pokazałaś tutaj co jest dla Ciebie normalne, niektórych pewnie tym zauroczyłaś ;) Więc jeśli w Twoich oczach, to co się tam działo jest godne nazwania normalnym, to znaczy że tak rzeczywiście jest :) A tak apropos, byłaś już wcześniej na woodstocku czy to był pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chętnie bym poczytał co inni mają do powiedzenia... może nie tylko o tym czy są normlani faceci na świecie, jakie było to założenie główne tego tematu... Bo jednak trochę skaczemy sobie i różne wątki tu poruszamy. I fajnie by było poczytać coś ujęte także z innego punktu widzenia :) Na razie jestesmy tu skazani na siebie - wybacz jeśli dziwnie to brzmi, ale w pewnym sensie tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka tajemnica? Nie rozumiem co w tym tajemniczego... To czy powiesz że pojechałaś pierwszy raz i Ci się spodobało czy też jeździsz od dziecka bo lubisz takie klimaty, to Twoja odpowiedź mnie nie zaskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bać? Mnie? Przecież ja niegroźne stworzenie ;) Może trochę pokręcone, z trudnym do rozgryzienia charakterem, ale chyba nastroju grozy tu nie wnoszę :D No chyba że nawiązujesz do tego, że mało ludzi tutaj zagląda, bo wiedzą że tu Fetyszysta grasuje i się boją wypowiadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że już za późno... Tyle tu postów spod mojego nicku wyszło, więc już raczej wszyscy wiedzą i nie dadzą się nabrać na zmieniony nick :D Choć może jak bym przestał tu pisać to może inni by zaczęli? Może warto spróbować... :classic_cool: Co tam jeden piszacy mniej, na moje miejsce weszło by 5 innych i wyobraź sobie jaka dyskusja by wrzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem warto prosto z mostu pisać, sama tak stwierdziłaś ;) Ale ok tym razem podaruję, nie ma co zbyt pochopnie rzucać słowami :) Miło mi bardzo z tego powodu :) Zaskakujące jak szybko i prosto można się do kogoś przyzwyczaić i... prawda? :) Na momencik Cię zostawię niestety, muszę sobie coś na kolację zrobić, bo inaczej będziesz mnie miała na sumieniu jak umrę z głodu, a tego nei chcę :D Muszę zejsć na ziemię i coś zjeść, bo nie samym kurczakiem (i smykiem) żyje fetyszysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze - A gdzie na takowych trafiasz skoro mówisz że się zdarzają? I czym się dla Ciebie charakteryzuje taki facet? P.s. Widzę masz w stopce utworek, który przed chwilą wymieniłem z tych kilku, które mi się podobają Niezłe zrządzenie losu " obserwuję znajomych i stwierdzam że większość z nich to naprawdę normalni facecie - pomijając wady ale każdy je ma prawda?:) co do piosenki - nie kopiowałam :-P - jedna z moich ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) to nie poszukiwania mnie przywiały tutaj na temat ale bezsenna noc - tak zaczęłam was czytać :) a wy czego szukacie? myślisz że Robert coś brał ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×