Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Nie żartuję, śniło mi się na prawdę... Opowiadałem to jednemu znajomemu, który też lubi się w swoje sny wczytywać i mówił, że jemu też kiedyś się śniło coś podobnego. Czasem mnie przeraża co ludzka podświadomość potrafi nam powiedzieć, a co ludzki mózg wygenerować... Wszelkie filmy sc-fi w technologii 3D z super efektami się chowają przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się często śniło że latam jak ptak :) czytałam te przepowiednie ale ile w nich prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeno zastanawia mnie fakt o końcu świata, gdy ludzkość wyjdzie po za znane nam granice wszechświata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - Ooo jednak nie śpi choć jedna :) Mi też się śniło kilka razy, że latam. Raz chyba się uczyłem latać, bo coś nieudolnie mi szło pamiętam... nie wiedziałem jak się wybić porządnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dosyć często spadam z dachu i ginę, każdy następny raz śmieję się że znowu to samo i już nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi co jakiś czas, ale coraz rzadziej się śni, że spadam w otchłań. Nazywam to otchłanią bo ma taki czarno fioletowy kolor i nigdy nie spadłam do końca. Często w trakcie tego snu budzę się cała spocona i z rękoma uniesionymi do góry w celu złapania czegoś. Nie wiem co spowodowało, że spadam. Nigdy nie pamiętam tego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze w tym śnie przed czymś uciekałam - odbijałam się stopami i leciałam , czasami musiałam parę razy - ale uczucie po takim śnie świetne :) co do końca świata - nie myślę o tym , kiedyś z znajomymi poruszyłam temat końca świata hmmm zresztą chyba nie dożyje żeby zobaczyć nasz koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno fioletowy powiadasz? to przejście do innego wymiaru w kosmosie, a ręce u góry, bo ma kształt tuby przez którą lecisz... oglądałaś Stargate Atlantis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczony dobrze
Gdzie Ty mi sie tutaj poniewierasz moja luba:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy typowo serce mi staneło, ale miałam takie momenty, że tak nagle się budziłam i nie mogłam potem się nawdychać powietrza. Tak jakbym chwilę nie oddychała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem objawia sie takim jednorazowym, mocnym ruchem stopy, jakby się chciało coś strzepnąć... jest to samoistna reakcja mózgu, zazwyczaj wtedy budzimy sie i serce mocno bije. Zdarzyło sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzyło się, że nagle się budziłem z jakimś podskokiem, tak jak to opisujesz Robercie, gwałtowny ruch nogą. A koszmaru nie przypominam sobie żadnego, więc nie wiem skąd taka reakcja mojego mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×