Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Gość Narzeczony dobrze.
Robert jest zły bo akurat przerwaliśmy mu taniec godowy z marzenką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert- zapomniałeś że są wakacje :D?? ja dobrze pamiętam bo za dwa dni mam urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość born tu mejk mi hapyy
sam idź spać ciulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry był zanim to coś... nawet nie wiem jak to nazwać tutaj wlazło... Kurczak nie będzie zachwycona jak to zobaczy :( Z żalem żegnam się, miło się gawędziło Robercie ;) Ja jednak nie przywykłem do poruszania się po chlewie i omijania czyichś odchodów :o Taki sympatyczny temat był... ehhh No nic uciekam, dobrej nocy wszystkim normalnym 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślcie sobie że to szczeniaki tutaj wpisują na pomarańczowo.Mają od 21 - 30 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość born tu mejk mi hapyy
tak przepraszamy, więcej nie bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - Nie wydaje mi się... od kilku dni piszę w tym temacie i jakoś ani razu nikt z niczym takim tu nie wyskoczył. Inne tematy mnie nie obchodzą co się tam dzieje - jak chcą małpować to niech sobie wyprawiają to gdzieś indziej, nie tutaj! Wybacz że to powiem, ale myślałem, że dla dorosłej kobiety w Twoim wieku takie rzeczy nie są uznawane za normalne... Ja osobiście moderuję jednym forum i rzadko się zdarzy że ktoś choć łeb wychyli nie tak jam gdzie trzeba. Ale jak jest przyzwolenie społeczne, żeby się ch***a działa (wybaczcie słownictwo, nawet na co dzień takiego nie używam nigdy) to tak właśnie jest niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj przyjacielu - mam to w dupie rozumiesz, całą tą Waszą nagonkę i jego również, co Wy wiecie na mój temat, by mi dupę rąbać co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fetyszysta_Incognito89 dla nie to nie jest normalne ale i tak nic z tym nie zrobisz ... nawet nie wiem czy pomarańczowe nicki można blokować ale z tego co wiem to chyba nie , tak więc nie będę sobie psuła nerwów ich wypocinami i się z nimi kłóciła - to jest norma na kafe i jeżeli już takie coś się tutaj zdarza to po prostu omijam w czytaniu ich wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert - masz moje pełne poparcie. Myślałem, że takich jak my się nikt nie czepi, bo nie ma o co, ale jednak się myliłem. Życie mnie nauczyło, że jak coś śmierdzi z daleka, to lepiej tego nie tykać, więc lepiej będzie jak sobie pójdę... Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja innym razem pogadać W SPOKOJU :) dobrze - Jeśli Ci ludzie są rzeczywiscie w takim wieku jak mówisz i bawią ich takie rzeczy, to szczerze im gratuluję... poczucia humoru. Jak i mnie to czeka, to wolę umrzeć niż być takim zawistnym ćwierć inteligentem, który jest mentalnie na poziomie chomika. Rozumem, że macie panowie problemy w życiu, ale lepiej byłoby iść do psychologa tudzież innego psychiatry, zamiast leczyć kompleksy na forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam maila w swoim nicku - też uciekam spać życzę spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się stało? Kto tu bydło wpuścił? Kochani nie odchodźcie, proszę Was. Zauważcie, że kiedy pisaliśmy długie i ciekawe wypowiedzi to nikt z bydła się nie udzielał. Nie mówię, że te krótsze były nieciekawe, ale były łatwym kąskiem dla trzody, która tu wparowała. Wiecie co? Przeniosę nasz temat:) później dam Wam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fetyszysto, jeśli możesz podaj maila:) jak przeniosę temat to dam znać. Maila Roberta i dobrze znam, więc Ty też jesteś mi potrzebny... Koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczku, nie wiem skąd się to buractwo tu wzięło... Temat zszedł na inne tory, więc przestałem chwilowo pisać a po chwili zobaczyłem coś takiego... Masakra po prostu :o Jeśli to ma być codzienność kafe, to ja się stąd zwijam, mam niesamowicie obniżoną tolerancję wobec chamstwa ostatnio. Jeśli będzie to jeszcze możliwe, będę tu zaglądał póki będą tu się wypowiadać ludzie na poziomie :) Emaila swojego prywatnego tutaj nie podam z wiadomych powodów, nie chcę inwazji spamu... Ale widzę że Ci zależy na moim adresie, zresztą ja też chciałbym mieć jakiś kontakt z Tobą poza forum, więc na potrzeby kafe założyłem nowy adres: anonimu5@o2.pl Jak będziesz to odezwij się na niego :) Ja tymczasowo uciekam do swoich zajęć, będę nieco później albo pod wieczór ;) Miłego dzionka :) i nie daj się cwaniakom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×