Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Jak ważny jest dla Was wygląd drugiej osoby przy doborze partnera? Dla mnie nie ma znaczenia jak kto wygląda tylko jaki jest w środku, a coraz więcej słyszę od ludzi, że facet ma być wysoki, umięśniony itp, a kobieta ładna, zgrabna itp... Już się nie liczy to co w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Taa wygląd jak wygląd,można się przyzwyczaić aczkolwiek najważniejsze to te inne cechy takie tam no jak temperament poczucie humoru i nie znoszę jak mnie ktoś irytuje!Charakterek jest ważny o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ludzie dziś rozstają się bez powodu? Dlaczego kłotnia jest podstawą do rozstania? Przecież ludzie ciągle się kłocą. Przecież jak się kogoś kocha to się wie jak się reaguje na poszczególne sytuacje. Kurcze chyba każdy facet wie, że jak kobieta ma zły dzień albo co gorsza okres to lepiej jak się nie odzywa. Lepiej nie prowokować. A po co bez sensu oberwać? Też kobiety mają czasem takie dni, że o byle co robią zamieszanie albo się wkurzają. Gadają, gadają i wcale nie oczekują, że facet się odezwie. Dla niego też lepiej, żeby przeczekał, a często faceci przy pierwszej takiej sytuacji uciekają. A potem, że są związki po dwa miesiące. Kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Właśnie Ty jako żeś skończyła psychologię to wiesz,że tu chodzi o zrozumienie drugiej osoby,a nie tylko wyrażanie swojego ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Pewnie Robercik będzie wiedział,dlaczego te związki się rozpadają...dawaj do Nas przyjacielu!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywołany do odpowiedzi witam serdecznie... Ja osobiście chcę wiedzieć kiedy moja kobieta miesiączkuje, jak to przechodzi... nie musi być z tym sama ale nie uważam by te dni były problemem, raczej jest drugie dno..., a może i więcej? Czasem bywa, że nasze kobiety (pewnie i my również) doznają życia w stresie, przecież dzisiaj o to nie trudno... - źle płacą w pracy, - wszystko w koło jest drogie, - franek oszalał i jest po 4,07, - a to miesiączka się spóźnia, - dzieciaki i problemy, - a gdy chce pojechać na urlop to jak na złość nie ma pogody. Nikomu na głos tego nie mówiąc żyjemy w pod stresie, wystarczy, że spytasz: "Kochanie nie widziałaś moich kluczy?" I jazda się zaczyna, a kiedy pojawiają się wybuchy nagminnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kłotnie nie trudno, naprawdę... Wydaje mi się, że ludzie dziś nie potrafią się ''zdrowo'' kłócić. Jest to wszystko takie toksyczne. Dlaczego z powodu byle kłótni ludzie rozstają się ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzi... Sama jestem młoda i tego nie rozumiem po prostu... Chociaż możesz też powiedzieć z perspektywy człowieka doświadczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego punktu widzenia... kłótnia była jest i będzie, dni trudne były są i będą... wiesz pewne sprawy są stałe i nie powinniśmy się nimi tak podniecać by wszczynać jakieś ekscesy. To trzeba zrozumieć jak... trudne dni kobiety (miesiączka), by nie miało to wpływu. np. jeżeli wiemy, że facet to pies na baby to czemu wciąż się dziwimy, że zdradził? Zastanawiające....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce... ale statystyki są nieubłagane, my faceci tacy jesteśmy hahaha... choć nie wszyscy - Tomek nie pójdzie, ale około 40-tki szukamy przygód, kobiety i mężczyźni... po przejściach liczy się już co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie faceci definicja
proszę o definicję tego pojęcia: normalni faceci, czyli jacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie faceci definicja
nie mam czasu na czytanie 45 stron... skrót i esensję poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak i smyk. Z przykrością stwierdzam, że piękny, pełen ideałów świat przedstawiasz, ale rzeczywistość jest inna. Zarówno kobiety jak i mężczyźni podświadomie dobierają partnerów pod kątem fizjonomii. To takie atawistyczne zwracać uwagę na umięśnione nogi, duży biust, etc. Z własnego doświadczenia wiem, ze pełne walorów wnętrze nie wystarczy. Ostatnio oświadczył mi się facet, który jest depozytariuszem wielu cnót. Ale jego aparycja sprawiała, ze mimo że bardzo chciałam się w nim zakochać, bo wiedziałam , ze miałabym z nim cudowne życia, nie dałam rady przyjąć oświadczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie faceci definicja
a twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie faceci definicja
tekst dnia: oczywiście, że liczy się wygląd. Charakter charakterem, a wygląd wyglądem... Tak sobie pozwalam wtrącić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie faceci definicja
ile kobiet tyle definicji "normalnego" faceta. trzeba jeszcze tylko do tego mieć działający zdrowy rozsądek, a dobry facet się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj widzę temat kuleje... Wczoraj wieczorem trochę nie w nastroju byłem, więc wolałem już tu nie wchodzić i nie siać negatywnej energii. Spodziewałem się, że dyskusje tutaj będą się prężnie toczyć beze mnie, ale jak widać nie... Kurczaczku nie martw się, na pewno ktoś coś wymyśli... Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszyscy mają klapki na oczach i nikt kompetentny nie weźmie sprawy w swoje ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry żart
Normalni faceci nie siedzą o tej porze na kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×