Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Gość sister123
ja jestem w miare normalny, zapraszam na testy ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci powiem, że każdy czasem jest nienormalny:). Ja tworząc ten temat wcale nie uważałam się za osobę do końca normalną... Pytałam o facetów. Choć dużo mi nie brakuję to jednak duży procent zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feliks Dzierżyński miałby na to jednoznaczną odpowiedź: "Wszyscy jesteśmy psychiczni, ale nie wszyscy zdiagnozowani" :D I najbezpieczniej będzie jeśli będziemy się właśnie tego trzymać :) Przemierzam - może dla Ciebie sprawiam wrażenie normalnego, ale dla innych już nie ;) Dla niektórych już mój nick sugeruje, że jestem nieźle skrzywiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczek chory na serduszku, choć i na głowę się rzuca... Więc lepiej na poważniejsze tematy z Kurczakiem nie rozmawiać, bo słaby i smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jak z Fetyszystą, ale pewnie nie zdarzyło mu się w ostatnim czasie stracić przyjaciela...:( To gorzej jak rozstanie z chłopakiem... Przepraszam, że Wam się tak wygaduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemierzam - no pewnie ;) Koleś jest kabareciarzem, ale wszystko co mówi jest takie prawdziwe :) A co do śmierci... Niby się mówi że to nic takiego, ale jak parę razy się osmierć otarłem (może to zbyt wiele powiedziane, ale jednak zagrożenie było) to serducho waliło ostro, więc wygląda na to, że jednak się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to dziwne, ale nigdy nie bałam się śmierci. Nigdy. Zawsze bałam się bólu, który może towarzyszyć umieraniu. Boję się bólu. A śmierci nie. Dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×