Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

No ale nie możesz czasem napisać o swoich marzeniach? Przyj do przodu... chciej poznawać, zobacz jest Kurczak, wspaniała przyjaciółka, której można zadać każde pytanie... by poznać - zrozumieć. Tak Kurczaczku? Możemy liczyć na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczeksonek
jak udowodnic normalność?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedział jakie mam marzenia to z pewnością bym się podzielił...Czy to możliwe żeby ktoś nie miał marzeń? Bo mi się wydaje to niemożliwe. Czyli sam sobie przeczę w tym momencie, albo nawet nie wiem że nieświadomie dążąc do osiągania sukcesów w różnych dziedzinach życia spełniam swoje marzenia... Kurczaczek jest dorosłą kobietą, wie co chciałaby osiągnąć, co już osiągnęła a co nie wyszło i dzieli się tym. Ja na ten czas mam w głowie pustkę, idę na ślepo tam gdzie droga prowadzi, lecz powoli żeby się w razie czego wycofać... Wiele decyzji podejmuję instynktownie, czasem nie potrafię ich uzasadnić, ale niemal zawsze decyzje te okazują się być słuszne i mają jakieś racjonalne wytłumaczenie, więc postępuję tak jak dotychczas... Nie kręci mnie pogoń za nowymi doświadczeniami. Stale trzymam się swojej dróżki, jedynie od czasu do czasu zrobię jakiś mały skok w bok żeby się przekonać o czymś... Jednym z takich skoków było właśnie wypowiedzenie się w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piczeksonek - Zależy jaką normalność masz na myśli... Normalność cielesną? Zrób sobie badanie krwi, zmierz ciśnienie, temperaturę, zrób testy EKG... jak wszystko wyjdzie pozytywne, to możesz się uznać za normalnego (na ten czas). Normalność mentalną? Idź do psychologa tudzież innego specjalisty. On to sprawdzi czy nie masz jakichś zaburzeń osobowości... Normalność intelektualną? Zrób sobie test IQ, najlepiej u psychologa, bo niektóre testy tylko psychologowie posiadają i tylko oni mogą je wykonywać... Normalność społeczną? Masz znajomych, kolegów, przyjaciół, wrogów... Nie boisz się ludzi, nie masz zawyżonego/zaniżonego mniemania o sobie, nie obrażasz innych, nie bluzgasz bez uzasadnienia itp? No to witaj wśród normalnych... Normalność duchowa... Wierzysz w Jednego Boga? Wielu Bogów, może w nic nie wierzysz... I wiele innych "wyznaczników normalności"... Problem w tym, że w większości przypadków nie da się jednoznacznie określić kiedy jesteś normalny a kiedy nie... To kwestia dyskusyjna... Myślisz, że autorka założyła ten temat po to by dostać odpowiedzi w stylu "Tak ja jestem normalny"?? Odpowiadając w ten sposób byłbyś spalony na samym starcie... Ktoś tu wcześniej narzekał, że to temat o normalności a my gdzieś odbiegamy i sobie chata urządzamy... A to jest konieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba właśnie przez poznanie drugiej osoby jesteśmy wstanie stwierdzić czy ta osoba jest normalna. Rozmawiamy tu o różnych kwestiach, widzimy jakie mamy podejście do życia. Dopiero za jakieś sto stron stwierdzimy czy naprawdę są normalni faceci, czy są normalne kobiety i wysnujemy wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz zrozumiał i właśnie przed chwilą skosztował:). Tomek a jak ona ma na imię? chyba jej nie zjadłeś hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra... ja jestem głodny cokolwiek to znaczy, a znaczy jedno lecz nie skoczę na autostradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja nie kanibal żeby kogoś zjeść :) Niby się czasem mówi o kimś, że jest słodki ale to raczej nie dosłownie :P Kurczaczku a co ja mam myśleć jak mnie kobiety które już partnera mają wypytują czy mam kogoś? Raz się odważę i zapytam wprost czy nie szukają kogoś do trójkąta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro pytają to mają namyśli co innego? Są dziewczyny, kt óre zanim kogoś zostawią, bo go nie kochają to już szukają innego mężczyny. Różne są tego pobudki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×